درخت نارگیل (Cocos nucifera L.) درخت رایجی است کدام ممکن است در مناطق استوایی کشف شد تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید محصولات غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوشیدنی زیادی اجتناب کرده اند جمله آب نارگیل، روغن، شیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه ساخت می تدریجی.

همراه خود این جاری، قابل انجام است سوال کردن کنید کدام ممکن است چه چیزی نوشیدنی های بی نظیر نارگیل را متمایز می تدریجی.

این متن تمایز‌های بین آب نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیر نارگیل را به در کنار مزایا را انتخاب کنید و انتخاب کنید معایب مصرف کننده دلیل می‌دهد.

نصف نارگیل و یک شیشه شیر نارگیلدر پینترست به اشتراک بگذارید

۲ نوشیدنی خاص

میوه نارگیل اجتناب کرده اند ۳۸ سهم پوسته، ۱۰ سهم آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۲ سهم گوشت نارگیل {تشکیل شده است} کدام ممکن است به آن است گوشت نارگیل نیز آموزش داده شده است تبدیل می شود.۱).

هم آب نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم شیر نارگیل اجتناب کرده اند نیمه خوراکی میوه به تماس گرفتن احساس آندوسپرم می آیند.۲).

همراه خود این جاری، آنها ۲ محصول جانبی نارگیل فوق العاده خاص هستند.

آب نارگیل

آب نارگیل مایعی شیرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید شفاف است کدام ممکن است می توانید آن را مستقیماً اجتناب کرده اند نارگیل های بی تجربه جوان بنوشید.

البته است در میوه می آید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آن است آندوسپرم مایع می گویند.۲).

هنگامی کدام ممکن است نارگیل های جوان آغاز به بالغ شدن می کنند، آب نارگیل آغاز به سکسی شدن می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوشت نارگیل را تشکیل می دهد – به آن اشاره می شود آندوسپرم پایدار.۲).

همراه خود این جاری، معنی بلوغ کل حفره نارگیل را همراه خود گوشت پر نمی شود، متعاقباً قابل انجام است همچنان مقداری آب نارگیل در نارگیل های بالغ پیدا کنید.

آب نارگیل خوب نوشیدنی همراه خود طراوت است کدام ممکن است {به دلیل} عواقب ارتقاء دهنده بهزیستی آن شناخت دارد.

شیر نارگیل

برخلاف آب، شیر نارگیل خوب محصول فرعی نارگیل است.

اجتناب کرده اند رنده کردن گوشت نارگیل های اسپرسو ای رنگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید پخته شده در آب اخیر تهیه تبدیل می شود. سپس ترکیب کردن را آسان می کنند به همان اندازه بقایای پایدار اجتناب کرده اند بین برود.

مقدار آبی کدام ممکن است برای تهیه شیر استفاده تبدیل می شود، قوام آن را تصمیم گیری می تدریجی، کدام ممکن است قابل انجام است غلیظ هر دو رقیق باشد.۲).

شیر نارگیل رقیق تا حد زیادی شناخته شده به عنوان متفاوت شیر گاو استفاده تبدیل می شود. در برابر این، شیر نارگیل غلیظ معمولاً شناخته شده به عنوان خوب مسئله غلیظ کننده سس ها هر دو اصل العمل های استاندارد در متنوع اجتناب کرده اند غذاهای هندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسیای جنوب شرقی استفاده تبدیل می شود.

چکیده

آب نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیر ۲ نوشیدنی نارگیل خاص هستند. آب البته است در میوه کشف شد تبدیل می شود. در برابر این، شیر خوب محصول فرعی فرآوری شده اجتناب کرده اند گوشت نارگیل است.

پروفایل های خورده شدن ای مختلف

شناخته شده به عنوان ۲ نوشیدنی نارگیل متمایز، آب نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیر دارای پروفایل های خورده شدن ای متفاوتی هستند.

در همین جا ارزیابی بین ۱ فنجان (۲۴۰ میلی لیتر) آب نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیر، به همین ترتیب (۳، ۴):

آب نارگیلشیر نارگیل
انرژی۴۶۵۵۲
کربوهیدرات ها۹ خوب و دنج۱۳ خوب و دنج
قند۶ خوب و دنج۸ خوب و دنج
چربی۰.۵ خوب و دنج۵۷ خوب و دنج
پروتئین۲ خوب و دنج۵.۵ خوب و دنج
پتاسیم۱۷%
خوب ارزش روزانه (DV)
۱۸ سهم اجتناب کرده اند DV
منیزیم۱۵ سهم اجتناب کرده اند DV۲۲ سهم اجتناب کرده اند DV
منگنز۱۷ سهم اجتناب کرده اند DV۱۱۰ سهم اجتناب کرده اند DV
سدیم۱۱ سهم اجتناب کرده اند DV۱٪ اجتناب کرده اند DV
ویتامین سی۱۰ سهم اجتناب کرده اند DV۱۱ سهم اجتناب کرده اند DV
فولات۲ سهم اجتناب کرده اند DV۱۰ سهم اجتناب کرده اند DV

چون آن است می بینید، تمایز های قابل توجهی بین آنها موجود است کدام ممکن است اجتناب کرده اند محتوای انرژی آغاز تبدیل می شود.

آب نارگیل خوب نوشیدنی کم انرژی است، در حالی کدام ممکن است شیر نارگیل خوب نوشیدنی پرکالری است – همراه خود حدود ۱۲ برابر تا حد زیادی.

با توجه به مخلوط کردن آنها، جای سوال کردن نیست کدام ممکن است آب نارگیل عمدتاً شامل آب – حدود ۹۴٪ – را انتخاب کنید و انتخاب کنید کربوهیدرات است در حالی کدام ممکن است عملاً چربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروتئین ندارد.

کاملاً برعکس، شیر نارگیل مقدار کمتری آب دارد – حدود ۵۰٪ – کدام ممکن است چربی بی نظیر ترین ماده مغذی .۲).

همراه خود این جاری، آنها فکر می کنند ویتامین های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده معدنی ظاهر هایی دارند، اگرچه شیر نارگیل دارای مقدار فولات را انتخاب کنید و انتخاب کنید منگنز بالاتری است، در حالی کدام ممکن است آب نارگیل دارای سدیم بیشتری است.

چکیده

آب نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیر نارگیل دارای پروفایل های خورده شدن ای فوق العاده متفاوتی هستند. آب نارگیل تا حد زیادی کربوهیدرات را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب را تامین می تدریجی، در حالی کدام ممکن است شیر نارگیل در سطح اول چربی را تامین می تدریجی. همراه خود این جاری، هر ۲ تأمین برتر اجتناب کرده اند ویتامین های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده معدنی هستند.

مزایا را انتخاب کنید و انتخاب کنید معایب مصرف کننده آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیر نارگیل

آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیر نارگیل فواید بهزیستی متعددی دارند. همراه خود این جاری، بسته به نیازها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازهای خورده شدن ای شخصی، قابل انجام است یکی را بر عکس ترجیح دهید.

دنبال کنندگان

آب نارگیل {به دلیل} مهارت آن در تامین الکترولیت هایی قابل مقایسه با سدیم، پتاسیم، منیزیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلسیم کدام ممکن است اجتناب کرده اند طریق تعریق در حین بازی اجتناب کرده اند انگشت {می رود}، در بین اشخاص حقیقی پرانرژی جسمی فوق العاده ترجیح شده است.۲، ۵).

علاوه بر این، تحقیقات روی موش‌های تحت تأثیر دیابت آرم می‌دهد کدام ممکن است آب نارگیل قابل انجام است به کاهش استرس اکسیداتیو، درجه قند خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید هموگلوبین A1c، کدام ممکن است آرم‌دهنده قند خون خواهید کرد در ۳ ماه قبلی است، کمک تدریجی.۶، ۷، ۸).

تحقیقات تا حد زیادی روی موش‌ها آرم می‌دهد کدام ممکن است آب نارگیل قابل انجام است همراه خود کاهش کلسترول خون، تری گلیسیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلسترول خطرناک (LDL) اجتناب کرده اند سلامت مرکز حمایت تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در عین جاری درجه کلسترول خوشایند (HDL) را افزایش دهد.۹، ۱۰).

همراه خود این جاری، برای تایید این ادعاها، تحقیقات روی انسان می خواست است.

با توجه به شیر نارگیل، در حالی کدام ممکن است حدود ۸۹ سهم اجتناب کرده اند محتوای چربی آن اجتناب کرده اند چربی های اشباع شده تامین تبدیل می شود، تحقیق آرم می دهد کدام ممکن است تأثیر مخربی بر پروفایل چربی خون ندارد.۴، ۱۱).

این {به دلیل} محتوای تری گلیسیرید همراه خود زنجیره متوسط ​​(MCT) کدام ممکن است حتی قابل انجام است به کاهش چند پوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی کمک تدریجی.۱۲، ۱۳).

عقب کشیدن

درجه پتاسیم آب نارگیل قابل انجام است به کاهش فشار خون در اشخاص حقیقی تحت تأثیر {فشار خون بالا} کمک تدریجی. همراه خود این جاری، اشخاص حقیقی تحت تأثیر مشکلات کلیوی قابل انجام است بخواهند بلعیدن شخصی را محدود کنند (۱۴، ۱۵).

اختلال در انجام کلیه بیشتر اوقات به هیپرکالمی منجر تبدیل می شود – افزایش درجه پتاسیم خون – {به دلیل} عدم کلیه در از بین بردن پتاسیم. متعاقباً، بلعیدن بیش اجتناب کرده اند حد این ماده معدنی قابل انجام است عواقب مضری داشته باشد.۱۶، ۱۷).

اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری، در حالی کدام ممکن است محتوای MCT شیر نارگیل قابل انجام است تأثیر مثبتی بر کاهش چند پوند داشته باشد، با این حال همچنان خوب نوشیدنی پر انرژی است. متعاقباً، بلعیدن شخصی را محدود کنید به همان اندازه معادله «انرژی در برابر این انرژی خارج» را مدیریت کنید.

علاوه بر این این، برخی اجتناب کرده اند مشاوران هدایت می کنند کدام ممکن است اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است شیر نارگیل خوب نوشیدنی همراه خود FODMAP بالا است، در صورت از گرفتن غیر لیبرال FODMAP هر دو پیروی اجتناب کرده اند رژیم غذایی کم FODMAP، باید بلعیدن آن را محدود کنید.۱۸، ۱۹).

همراه خود این جاری، دیگران آن را شناخته شده به عنوان خوب غذای کم FODMAP طبقه بندی می کنند. متعاقباً، قابل انجام است بخواهید میزان تحمل شخصی را نسبت به آن تحلیل کنید به همان اندازه تصمیم گیری کنید کدام ممکن است خواه یا نه باید بلعیدن آن را محدود کنید هر دو به طور مناسب اجتناب کرده اند آن اجتناب کنید.۲۰).

FODMAP مخفف الیگو-، دی-، مونو ساکاریدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پلی ال های قابل تخمیر است – گروهی اجتناب کرده اند کربوهیدرات ها کدام ممکن است قابل انجام است در برخی اشخاص حقیقی باعث علائم شکمی قابل مقایسه با نفخ، حالت تهوع، اسهال را انتخاب کنید و انتخاب کنید یبوست شوند.۲۱).

علاوه بر این، در حالی کدام ممکن است علائم آلرژی به نارگیل معمولا غیر معمول است، نارگیل خوب آلرژن در جاری ایجاد در آمریکا است. متعاقباً، اگر به نارگیل حساسیت دارید، باید اجتناب کرده اند مصرف کننده آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیر نارگیل .۲۲، ۲۳).

در پایان، چه نوشیدنی آب نارگیل پر از هر دو شیر نارگیل را محدوده کنید، در همه زمان ها لیست چرخ دنده تشکیل دهنده را بازرسی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند موادی کدام ممکن است قند اضافه دارند اجتناب کنید.

نوشیدنی های شیرین شده همراه خود شکر همراه خود افزایش خطر بیماری هایی قابل مقایسه با مشکلات وزنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیابت نوع ۲ شرح داده می شود.۲۴).

چکیده

هم آب نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم شیر فواید بهزیستی زیادی دارند. همراه خود این جاری، اشخاص حقیقی تحت تأثیر بیماری کلیوی باید آب نارگیل را محدود کنند، در حالی کدام ممکن است اشخاص حقیقی تحت تأثیر غیر لیبرال FODMAP قابل انجام است بخواهند شیر نارگیل را محدود کنند. افرادی که به نارگیل علائم آلرژی دارند باید اجتناب کرده اند هر ۲ اجتناب کنند.

جاده زیرین

آب نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیر بیشتر اوقات همراه خود هم خطا گرفته می شوند از هر ۲ نوشیدنی نارگیل ترجیح هستند.

همراه خود این جاری، آنها ۲ نوشیدنی مجزا هستند، از آب نارگیل البته است در میوه موجود است، در حالی کدام ممکن است شیر نارگیل خوب نوشیدنی فرآوری شده است. آنها علاوه بر این دارای پروفایل های خورده شدن ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاربردهای پختن شام متفاوتی هستند.

اگرچه هر ۲ فواید بهزیستی متعددی دارند، اشخاص حقیقی تحت تأثیر بیماری کلیوی قابل انجام است بخواهند اجتناب کرده اند مصرف کننده آب نارگیل خودداری کنند، در حالی کدام ممکن است اشخاص حقیقی تحت تأثیر غیر لیبرال FODMAP باید شیر نارگیل را بسته به حساسیت شخصی محدود کنند.

چه آب نارگیل هر دو شیر نارگیل را محدوده کنید، اجتناب کرده اند مدل های دارای قند افزوده اجتناب کنید به همان اندازه اجتناب کرده اند مزایای آنها بهره مند شوید.