آدرس دهی شاخص تناسب اندام FOMO | منابعی برای شهرهایی که در گزارش رتبه‌بندی گنجانده نشده‌اند


سه نفر در یک پارک دوچرخه سواری می کنند

شاخص تناسب اندام آمریکا شاخص های کلیدی را ارزیابی می کند و ۱۰۰ شهر بزرگ ایالات متحده را از نظر جمعیت رتبه بندی می کند و سالانه یکی را به عنوان مناسب ترین شهر معرفی می کند. اگر جامعه شما به اندازه کافی بزرگ نباشد که در رتبه بندی قرار بگیرد، چه می کنید؟ چگونه می توانید سلامت و تناسب اندام جامعه خود را ارزیابی کنید؟ ما نیز می توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم! در ارزیابی تناسب اندام جامعه برای کمک به ذینفعان در جوامعی که در رتبه‌بندی شاخص تناسب اندام گنجانده نشده‌اند، با اعمال رویکردی مشابه برای ارزیابی تناسب اندام جامعه شهرشان و ایجاد درک درستی از عوامل فردی و اجتماعی مرتبط با فعالیت بدنی در جامعه خود طراحی شده است.

در ارزیابی تناسب اندام جامعه شما را از طریق مراحل یافتن داده‌های مربوط به جامعه خود، شناسایی جوامع همتا و سپس شناسایی حوزه‌های برتری و فرصت‌های بهبود جامعه خود راهنمایی می‌کند.

مراحل ارزیابی تناسب اندام جامعه

  1. جامعه خود را توصیف کنید
  2. جوامعی را که می خواهید با جامعه خود مقایسه کنید، شناسایی کنید
  3. جستجوی داده های شاخص سلامت شخصی
  4. داده های نشانگر جامعه/محیط را جستجو کنید
  5. گزینه a را در نظر بگیرید ارزیابی تناسب اندام در جامعه
  6. نتایج را تفسیر کنید
  7. استفاده کنید ارزیابی تناسب اندام جامعه نمایه برای حمایت از بهبود سلامت و تناسب اندام

در ارزیابی تناسب اندام جامعه با در نظر گرفتن همکاری طراحی شده است. به این معنی که جامعه شما احتمالاً نیاز به ایجاد تیمی دارد که نماینده چندین بخش شهری و سازمان‌های اجتماعی، از جمله بخش بهداشت، پارک‌ها و تفریحات، حمل‌ونقل، برنامه‌ریزی و منطقه‌بندی، و همچنین سایر سازمان‌ها و مشاغل کلیدی مبتنی بر جامعه باشد. اعضای این تیم می توانند جدیدترین داده های محلی مورد نیاز برای انجام این کار را جمع آوری کنند ارزیابی تناسب اندام جامعه این تیم همچنین می‌تواند اعضای جامعه را برای به اشتراک گذاشتن نتایج و جمع‌آوری بازخورد در مورد اولویت‌هایشان برای رسیدگی به مناطقی که نیاز به بهبود دارند، درگیر کند.

در طول فرآیند انجام ارزیابی، رهبری و مشارکت مقامات منتخب مانند شهرداران و شورای شهر برای موفقیت حیاتی خواهد بود. این مقامات منتخب نقش کلیدی در تخصیص بودجه و تصویب احکامی دارند که می تواند اولویت های مشخص شده توسط جامعه را پیش ببرد. برای مثال، اعضای جامعه ممکن است نیاز به چراغ‌های خیابانی جدید نصب شده در محله خود داشته باشند تا پیاده‌روی یا دوچرخه‌سواری از محل کار در هنگام عصر به خانه امن‌تر و آسان‌تر شود. مقامات شهر می توانند با شرکت های محلی همکاری کنند تا برنامه ای برای تأمین بودجه و نصب چراغ های خیابانی جدید در مناطقی که بیشترین نیاز را دارند، تهیه کنند.

نتایج شما ارزیابی تناسب اندام جامعه به دلیل وزن دهی اختصاصی شاخص ها در شاخص ملی، مستقیماً با نمرات و رتبه بندی ۱۰۰ شهر شاخص تناسب اندام آمریکا قابل مقایسه نخواهد بود، اما شما ایده بهتری خواهید داشت که جامعه شما در کجا به خوبی عمل می کند و جایی برای پیشرفت وجود دارد. . با استفاده از رتبه‌بندی شاخص تناسب اندام آمریکا، می‌توانید شهرهایی را که در شاخص‌های خاص عملکرد خوبی دارند شناسایی کنید تا برای مشاوره در رفع نیازهای جامعه خود با آنها تماس بگیرید.

اگر جامعه شما برای راه اندازی تیم خود به کمی کمک اضافی نیاز دارد، می توانید از آن نیز استفاده کنید راهنمای اقدام جامعه که مراحل ایجاد یک تیم موثر برای حمایت از تغییرات سالم در جامعه شما را تشریح می کند.

ما دوست داریم نظرات شما را بشنویم. به ما اطلاع دهید که چگونه از آن استفاده کردید ارزیابی تناسب اندام جامعه اینجا.