آنالیز بدن با بادی کامپوزیشن

آنالیز بدن با بادی کامپوزیشن

برای داشتن اندامی سالم و متناسب لازم است قبل از اقدام برای هرگونه رژیم غذایی و یا انجام حرکات ورزشی ابتدا از ترکیبات بدنی خود آگاه باشید.

این دانش و آگاهی به شما کمک می کند تا بهترین رژیم غذایی و متناسب ترین ورزش با اندام های خود را انتخاب کنید.

اما چطور می توان به این آگاهی دست یافت؟ آیا روشی وجود دارد تا بتوان اطلاعات جامعی از ترکیبات بدنی را بدست آورد و طبق آن برای سلامتی اندام اقدام کرد؟

پس از مدت طولانی که از همه گیری ویروس کرونا می گذرد پیگیری برخی ورزش ها و حتی مراجعه برای دریافت رژیم غذایی محدود تر شده است.

اکنون افراد زمان بسیاری از روز را در خانه و روی کاناپه می گذرانند. بنابراین ممکن است بدن شما در این دوران با تغییرات بسیاری مواجه شده باشد.

اولین گام برای تغییر این نوع سبک زندگی دریافت یک اطلاعات کامل از تغییرات اندام است. اگر ورزشکار بوده اید و یا از رژیم غذایی خاصی استفاده می کردید باید برای تغییر و به روزرسانی برنامه ورزشی و غذایی خود اقدام کنید.

بی شک در حال حاضر بدن شما اطلاعات باورنکردنی را در اختیارتان قرار می دهد.

بدن هر انسانی از توده های عضلانی و توده های چربی تشکیل شده که باید میزان آن ها نسبت به یکدیگر متناسب باشد.

اگر توده عضلانی شما کم باشد ممکن ست با لاغری و یا ضعف رو به رو شوید و اگر توده چربی شما بیشتر باشد قطعا اضافه وزن محسوسی خواهید داشت.

برای درک بهتر از ویژگی های اندامی خود بهتر است یکی از روش های متداول به نام آنالیز بدن با دستگاه بادی کامپوزیشن را انتخاب کنید. در ادامه توضیحات بیشتری در این خصوص را در اختیارتان قرار می دهیم:

آنالیز بدن می تواند نمایی کلی از چربی، استخوان ها، عضلات، آب بدن و … را بدست آورید که نشان دهنده میزان سلامتی بدن شما است. با این روش می توانید به راحتی با ارزیابی قد و وزن خود و میزان توده های چربی و غیر چربی به اطلاعت جامعی از بدن خود دست یابید.

www.lumobodytech.com

دیدگاهتان را بنویسید