آنچه برای راه اندازی کسب و کار خود با آماندا گیلمن نیاز است


به قسمت جدید دیگری از پادکست کیک هویج ‘N’ خوش آمدید! در قسمت این هفته، من این فرصت فوق العاده را داشتم تا با کارآفرین همکار، آماندا گیلمن، در مورد همه چیزهای تجاری چت کنم.

اینجا گوش کنید

درباره آماندا:

آماندا گیلمن بنیانگذار AMG Snacks است که در سال ۲۰۱۹ راه اندازی کرد. پس از گذراندن سال ها صرف ساختن تنقلات خود، او الهام گرفت تا این غذاهای خوشمزه را با دیگران به اشتراک بگذارد. در طول سال ها، او طعم خود را از طریق آزمایش دستور پخت و به اشتراک گذاشتن با خانواده و دوستان ایجاد کرد.

قبل از AMG Snacks، آماندا مدیر عامل گروه تجزیه و تحلیل ترازنامه و استراتژی در یک بانک سرمایه گذاری مستقر در نیویورک بود که در آنجا با موسسات مالی در زمینه مدیریت ترازنامه کار می کرد. بین روزهای طولانی در دفتر و سفر به مشتریان، آماندا به میان‌وعده‌هایی نیاز داشت که به راحتی در دسترس بودند و در حال حرکت بودند. معلوم شد که اکثر گزینه‌های میان‌وعده «سالم» دارای مواد فرآوری‌شده یا بافتی هستند که برای سندرم «TMJ» او (اختلال فکی که هنگام تحریک باعث درد یا ناراحتی می‌شود) بسیار سفت بود. وقتی دقیقاً چیزی را که به دنبالش بود پیدا نکرد، به آشپزخانه آپارتمان استودیویی خود در شهر نیویورک رفت و تنقلات خود را درست کرد.

تنقلات انرژی آماندا نیز با فهرست کوتاهی از مواد اولیه با کیفیت بالا و کاملا طبیعی تهیه می شود. این تنقلات پر از مواد مغذی ضروری مورد نیاز برای سوخت بدن ما هستند: چربی های سالم، فیبر و پروتئین. آماندا در مورد ایده بالقوه ایجاد یک کسب و کار حول یک ایده ارگانیک هیجان زده شد. در مرحله بعد، او شروع به تحقیق در مورد یک مورد در روز کرد تا بفهمد برای شروع یک تجارت چه چیزی لازم است. سرانجام، پس از ۶ ماه تحقیق، آماندا جهش کرد تا AMG Snacks را تمام وقت دنبال کند و کسب و کار خود را در دسامبر ۲۰۱۹ از طریق فروش آنلاین راه اندازی کرد و شروع به ورود به مکان های خرده فروشی کرد.

من و آماندا در زیر فرو می رویم:

  • چگونه او کسب و کار خود را آغاز کرد. به نظر می رسد که به عنوان یک نفر (فروش، تولید، بازاریابی، حسابداری، عملیات، تدارکات) کار زیادی انجام دهید؟
  • چگونه او با رشد کسب و کار مدیریت کرد.
  • این همه گیری چگونه بر کسب و کار و برنامه او تأثیر گذاشت؟
  • چیز مورد علاقه او در مورد یک کارآفرین چیست؟
  • فرآیند ورود به مکان های خرده فروشی چگونه به نظر می رسد؟
  • آیا او به کسی که در شغلی که دوست ندارد با ایده ای که می خواهد دنبالش کند نشسته است، توصیه ای می کند؟

می توانید آماندا (و تنقلات شگفت انگیز او!) را در IG @amgsnacks یا www.amgsnacks.com پیدا کنید.

*****

اگر از این قسمت لذت بردید، لطفا نظر بدهید و مشترک شوید تا هرگز قسمتی را از دست ندهید!

نظرات و سوالات را می توان به [email protected] ارسال کرد.

من را در اینستاگرام @carrotsncake دنبال کنید

برای آخرین به روز رسانی ها و منابع رایگان مشترک شوید.

اگر به دنبال گروهی از زنان سالم هستید که می‌خواهند شما را در راستای اهدافتان حمایت کرده و بالا ببرند، لطفاً به سبک زندگی CNC ملحق شوید.