آیداهو برای حمایت از خانواده های در حال مبارزه به کمک شما نیاز دارد


کار کارکنان رفاه کودکان ما اغلب دیده نمی شود. آنها با خانواده هایی کار می کنند که برخی از سخت ترین دوران زندگی خود را تجربه می کنند، و کاری که انجام می دهند اغلب برای دیگران قابل مشاهده نیست زیرا موارد رفاهی کودکان برای محافظت از حریم خصوصی خانواده های درگیر محرمانه است.

کارکنان سراسر برنامه، خواه یک پذیرش میز جلو، یک مددکار اجتماعی رفاه کودکان، یک تکنسین خدمات به مشتریان، یک متخصص توانبخشی روانی-اجتماعی، یا بسیاری از کارکنان دیگر که در برنامه کار می کنند، همه تأثیر مستقیمی بر کودکان دارند. و خانواده ها در جوامع ما به صورت روزانه.

آنها روز خود را به خانه ها و مدارس می گذرانند تا مطمئن شوند که بچه ها ایمن هستند.

آن‌ها دفاتر ما را محیط‌هایی دلپذیر می‌سازند که کودکان تحت سرپرستی می‌توانند با خانواده‌هایشان از آنجا دیدن کنند.

آنها به والدین کمک می کنند تا خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

آنها از خانواده های سرپرست در گرفتن مجوز و پس از دریافت مجوز حمایت می کنند.

آنها کودکان را به قرار ملاقات های مشاوره سوق می دهند.

آنها سوابق تهیه می کنند تا بچه ها بتوانند فرزندخواندگی خود را نهایی کنند.

آنها هر روز هزاران کار کوچک و بزرگ را انجام می دهند، همه برای حفظ امنیت کودکان و محکم نگه داشتن خانواده. آنها هر روز برای آن مأموریت سر کار می آیند، تا آنجا که ممکن است دشوار باشد.

در حال حاضر، آنها برای دستیابی به این ماموریت به کمک شما نیاز دارند. مانند بسیاری از مکان‌های کاری، برنامه رفاه کودکان ما با تعداد بالای موقعیت‌های باز به چالش کشیده می‌شود. اگر علاقه مند به کار با یک تیم با انگیزه و متعهد هستید که کار معناداری برای حمایت از کودکان و خانواده های آسیب پذیر در آیداهو انجام می دهد، فرصت های شغلی ما را در این آدرس ببینید. https://healthandwelfare.idaho.gov/about-dhw/dhw-careers.

شما می توانید تغییری فوری در زندگی آیداهوایی ها ایجاد کنید.

وزارت بهداشت و رفاه آیداهو به تقویت سلامت، ایمنی و استقلال آیداهوایی ها اختصاص دارد. در healthandwelfare.idaho.gov بیشتر بیاموزید.