ائتلاف اقدام چاقی از کتابخانه جدید منبع OAC رونمایی کرد!


تامپا، فلوریدا – ائتلاف اقدام چاقی (OAC) با هیجان راه‌اندازی منبع عمومی کاملاً جدید خود، کتابخانه منابع OAC را اعلام می‌کند. این کتابخانه دارای انبوهی از اطلاعات در مورد موضوعاتی مانند، استراتژی های تغذیه، علم چاقی، جراحی چاقی، تعصب وزن، ورزش و موارد دیگر است. از مقاله‌های منبع گرفته تا ویدیوها و راهنماها، کتابخانه منابع OAC گواهی واقعی بر آموزش بی‌نظیر مبتنی بر علم است که OAC برای آن شناخته شده و مورد احترام است.

کتابخانه منابع OAC یک منبع عمومی فوق العاده است. در طول ۱۶ سال گذشته، OAC به طور مداوم به اعضای ما و عموم مردم آموزش های ارزشمندی در مورد موضوعات مختلف ارائه داده است. بزرگترین مانع ما این بود که “چگونه همه اینها را در یک مکان نشان دهیم؟” جو نادگلوسکی، رئیس و مدیر عامل OAC، گفت: کتابخانه به این سؤال پاسخ می دهد و واقعاً تجربه کاربری عالی را در اختیار مردم قرار می دهد.

محتوای کتابخانه جدید از برنامه‌های آموزشی کلیدی OAC، مانند مجله وزن مهم است، وزن شما مهم است کنوانسیون سالانه، OAC Health Talks و خیلی بیشتر. OAC به تولید آموزش با کیفیت افتخار می کند. این یکی از ستون‌های اصلی ما است، و ما آن را بسیار جدی می‌گیریم، زیرا می‌دانیم که در مورد چاقی اطلاعات نادرست زیادی وجود دارد. پتی نیس، JD، رئیس OAC، گفت: این منبع جدید واقعاً وسعت دانشی را که OAC ارائه می‌کند به نمایش می‌گذارد.

در حالی که آموزش همیشه یک رکن اصلی OAC است، امسال به یک عنصر موضوعی غالب در کار OAC تبدیل شد. این سازمان اولین صحبت های بسیار موفق OAC Health Talks را که در آن پخش می شود، آغاز کرد کانال یوتیوب، میزبان کنوانسیون موفق دیگری با بیش از ۲۰۰۰ شرکت کننده در سراسر جهان بود و فصلنامه خود را منتشر کرد. مجله وزن مهم است، حاوی مقالات جالبی در مورد اپیدمی چاقی در دوران کودکی، جراحی چاقی رباتیک، راه هایی برای درگیر ماندن در حین کار از خانه و موارد دیگر.

کتابخانه منابع OAC اکنون خانه همه این منابع باورنکردنی خواهد بود. «محتوا فقط به پیشنهادات آموزشی ما محدود نمی شود. جو گفت: محتوای جدید و انحصاری به طور مداوم به کتابخانه اضافه خواهد شد، بنابراین حتماً از آن بازدید کنید.

برای مشاهده کتابخانه منابع OAC، لطفاً به www.obesityaction.org/library مراجعه کنید.

ائتلاف اقدام چاقی (OAC)، یک سازمان غیرانتفاعی ملی با بیش از ۷۵۰۰۰ عضو، به بهبود زندگی افراد مبتلا به بیماری چاقی از طریق آموزش، حمایت و پشتیبانی اختصاص دارد.

###