این یک زندگی نظامی است | Military-Transition.org


“ما گروهی از کهنه سربازان مستقل هستیم که قبلاً انتقال داده ایم. خدمات ما از کمتر از پنج تا بیش از بیست سال در یونیفورم به عنوان افسر و اعضای ثبت نام شده است. ما داده ها و بینش های مرتبط را از طریق پایگاه های داده تعاملی، اینفوگرافیک ها و گزارش هایی ارائه می دهیم که به راهنمایی کمک می کند. تصمیمات در مورد انتقال و اشتغال غیرنظامی.” – برایان نیسواندر

برایان نیسواندر موسس Military-Transition.org است، سازمانی که از تجزیه و تحلیل داده ها و تجسم ها برای کمک به اعضای ارتش برای بازگشت به زندگی غیرنظامی استفاده می کند. او Military-Transition.org را پس از شناسایی نیاز به راه حل های مبتنی بر داده که فرآیند انتقال و ادغام مجدد را امکان پذیر می کند، راه اندازی کرد. سازمان او همچنین داده‌ها و تجسم‌هایی را برای کمک به همسران نظامی با چالش‌های مرتبط با شغل به اشتراک می‌گذارد.

برایان یک افسر اطلاعاتی نیروی هوایی بود و اکنون “اطلاعات انتقال” را برای آموزش و توانمندسازی خانواده های نظامی ارائه می دهد. کارهای او در نشریات متعدد، تلویزیون، رادیو، وبلاگ ها و مصاحبه های پادکست به نمایش درآمده است. سوابق او شامل تحلیل و موقعیت های مدیریت زنجیره تامین در صنعت کالاهای مصرفی، مدیریت، برنامه ریزی استراتژیک و بازاریابی در سازمان های دولتی و خصوصی است. برایان مدرک کارشناسی خود را از آکادمی نیروی هوایی ایالات متحده و MBA خود را از دانشگاه نوتردام دریافت کرد.