برای کاهش وزن این مواد غذایی را ناشتا بخورید

غذایی لاغر کننده - برای کاهش وزن این مواد غذایی را ناشتا بخورید

برای کاهش وزن این مواد غذایی را ناشتا بخورید

یکی از اصلی‌ترین بخش‌های کاهش وزن، رژیم غذایی آن است. آیا درباره غذا‌هایی که مصرف آن‌ها به صورت ناشتا هم می‌تواند بر کاهش وزن شما موثر باشد، چیزی می‌دانید؟ ادامه مطلب را بخوانید.

مخلوط آلوئه ورا و آب لیمو

مخلوط آلوئه ورا و لیمو، روند هضم را آسان می‌کند و آب اضافه بدن را از بین می‌برد که در نهایت به کاهش وزن منجر می شود. اما چگونه این معجون را درست کنیم؟

یک برگ آلوئه ورا را بردارید، پوست روی آن را جدا کنید به طوری که ژل داخل آن دیده شود. ژل آن را با قاشقی جدا کنید و آن را در ظرفی بریزید. یک لیمو بردارید و آب آن را بگیرید، سپس آن را با یک لیوان آب و ژلی که از آلوئه ورا جدا کرده اید، مخلوط کنید. برای این که ژل در آب حل شود، به آن کمی گرما دهید. شعله گاز را روی حرارت متوسط بگذارید و منتظر بمانید تا مخلوط یک دست شود. پس از آن که معجون شما آماده و ولرم شد، آن را بنوشید.

مطلب مرتبط: فواید شگفت انگیز گیاه آلوئه ورا برای سلامت بدن

Lemon and Aloe Vera - برای کاهش وزن این مواد غذایی را ناشتا بخورید

بادام

یکی از ترفند‌های رایج سلامتی در هند، خوردن یک مشت بادام در صبح است. این عادت سلامتی، نه تنها قدرت و عملکرد ذهن را بالا می‌برد، بلکه طبق مطالعات اخیر، به کاهش وزن نیز کمک می‌کند. تحقیقات نشان داده، کاهش وزن افرادی که روز خود را با خوردن بادام آغاز کردند و رژیم غذایی کم کربوهیدراتی داشتند، نسبت به افرادی که همان رژیم را داشتند، اما بادام مصرف نمی‌کردند، در طول شش ماه ۷ درصد بیشتر بوده است.

almond facts08 - برای کاهش وزن این مواد غذایی را ناشتا بخورید

نان جو

تفاوت نان سفید با نان جو این است که نان سفید از آرد تصفیه شده درست شده که نه تنها سالم و مغذی نیست بلکه فیبر کمی نیز دارد، در حالی که نان جو غنی از فیبر و فاقد چربی‌های اشباع شده است. اگر شما برای صبحانه، به جای نان سفید، نان جو مصرف کنید، تا زمان ناهار احساس گرسنگی نخواهید کرد.

pic 210693 1576905150 - برای کاهش وزن این مواد غذایی را ناشتا بخورید

برای بهرمندی از رژیم غذایی آنلاین دکتر رویا خادمیان بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دریافت رژیم غذایی اینترنتی دکتر رویا خادمیان

دیدگاهتان را بنویسید