بهترین بیمه درمانی چیست؟ نقل قول بیمه سلامت فردی


ممکن است از شرکت های ذکر شده در این پست درآمد یا محصولاتی کسب کنیم.

بهترین بیمه درمانی چیست؟

بیایید با آن روبرو شویم، بیمه درمانی موضوع گیج کننده ای است. به نظر می رسد هیچ کس آن را درک نمی کند، اما بسیاری از مردم ارزش آن را در داشتن آن می دانند.

بهترین بیمه درمانی برای داشتن کدام است و چه ویژگی های یک طرح بیمه درمانی مهمتر است؟ سوالات بسیار رایجی که باید داشته باشید، و من به عنوان یک نماینده بیمه اغلب با این نوع سوالات مواجه می شوم.

هنگام یافتن پیشنهادی برای بیمه درمانی، چه برای یک گروه یا فقط برای خودتان به عنوان یک فرد، همیشه ایده خوبی است که اجزای کلیدی این طرح را یادداشت کنید. مراقب باشید که قربانی طرح قیمت نشوید و فقط هزینه ماهانه این طرح را در نظر بگیرید، زیرا بسیاری از عوامل دیگر وجود دارد که اگر در یک طرح بیمه خوب نباشید، ممکن است هزینه زیادی را برای شما به همراه داشته باشد.

بنابراین، بیایید نگاهی به ۵ نکته مهم در هنگام خرید بیمه درمانی بیندازیم.

۱. کسر

فرانشیزها برای کسانی که آن را درک نمی کنند کلمه ترسناکی به نظر می رسد، اما چیزی که واقعاً به آن خلاصه می شود این است که باید قبل از پرداخت هزینه های بیمه درمانی به شرکت بیمه به آن پرداخت کنید. مراقب باشید که طرحی را صرفاً به این دلیل که حق بیمه کمتری دارد، در صورتی که فرانشیز بسیار زیاد است، انتخاب نکنید.

مثلا، شما بیمه نامه ای با حق بیمه ماهیانه کم می گیرید، اما کسر آن ۸۰۰۰ دلار در سال است، در صورت وجود به دلیل اینکه صورتحساب پزشک را کمتر از آن دریافت می کنید، مسئولیت کل صورتحساب را بر عهده خواهید داشت، حتی اگر قبلاً حق بیمه ماهانه را به شرکت بیمه پرداخت کرده باشید.

طرح‌های بهداشتی با فرانشیز کم بسیار مطلوب‌تر هستند و بیمه‌ای را ایجاد می‌کنند که واقعاً می‌توانید از آن استفاده کنید، به همین دلیل است که ما در وهله اول بیمه می‌گیریم درست است؟

اگر واقعاً به دنبال یک بیمه درمانی فردی با فرانشیز کم برای حوادث فاجعه‌بار و کسر ۰ دلار برای ویزیت‌های سرپایی ساده و معمول هستید (که فوق‌العاده است!) برای یک نقل قول اینجا را کلیک کنید و من شخصاً بهترین پوشش را برای شما پیدا خواهم کرد. خانواده شما.

نقل قول رایگان

۲. حداکثر هزینه خارج از جیب

هزینه از جیب شما در یک طرح بیمه درمانی یکی دیگر از عوامل بسیار مهمی است که باید در هنگام خرید یک طرح بیمه درمانی در نظر بگیرید. حداکثر هزینه از جیب به چه معناست؟ این به آنچه شما به عنوان بیمار مسئول پرداخت کلی در یک سال معین خواهید بود مربوط می شود.

اگر طرحی بخرید که مجموعاً ۱۲۰۰۰ دلار هزینه از جیب شما دارد، این بدان معناست که مهم نیست چه اتفاقی می افتد یا چه مقدار پول در ادعاهایی که در نهایت برداشت می کنید، مسئولیت ۱۲۰۰۰ دلار بر عهده شما خواهد بود.

به نظر می رسد پول زیادی است درست است؟ به همین دلیل مهم است که در صورت وقوع اتفاق فاجعه‌بار و مجبور به استفاده کامل از آن طرح، یک طرح بیمه درمانی را در نظر بگیرید که حداقل هزینه‌های از جیب شما را داشته باشد.

یکی از ویژگی‌های جالب این طرح سلامت فردی، این است که مزایای بیمه عمر و پوشش AD&D که دقیقاً در طرح تعبیه شده است، است که در نهایت بخش بزرگی از فرانشیز را پوشش می‌دهد و همچنین به هزینه‌های خارج از جیب کمک می‌کند. همه آنها مستقیماً در برنامه گنجانده شده اند و قبلاً در حق بیمه ماهانه گنجانده شده اند.

درباره این طرح اینجا بیشتر بدانید!

۳. شبکه ارائه دهندگان

بسیاری از مردم اصطلاحات PPO و HMO را شنیده‌اند، اما در واقع معنی آنها را نمی‌دانند. این بسیار مهم است که در حین خرید بیمه درمانی، یکی را انتخاب کنید که بیشترین سود را برای شما داشته باشد، و در بیشتر موارد این یک PPO است.

بیمه HMO چیست؟

HMO ها از نظر ارائه دهندگانی که می توانید یا نمی توانید ببینید بسیار محدود هستند و همچنین فقط برای پزشکان و بیمارستان های محلی مناسب هستند. اگر در نهایت به خارج از منطقه شبکه معین خود سفر کنید، به هیچ وجه تحت پوشش قرار نخواهید داشت… که به این معنی است که بیمه شما بی ارزش است.

همچنین باید بدانید که اگرچه ممکن است بیمارستانی را بیابید که در شبکه HMO شما قرار دارد، برخی از پزشکان، متخصصان بیهوشی، متخصصان زنان و غیره ممکن است بخشی از شبکه شما نباشند و حتی بدون اینکه شما این اطلاعات را بدانید، آنها را در اختیار شما قرار خواهند داد. شما با دقت، اما پس از آن صورتحساب آن را منعکس خواهد کرد.

بیمه PPO چیست؟

از طرف دیگر بیمه PPO بیمه ای است که در هر پزشک یا بیمارستانی صرف نظر از اینکه داخل یا خارج از شبکه باشند قابل استفاده است. پیدا کردن یک طرح بیمه ای که دارای PPO در سراسر کشور باشد، ایده آل است زیرا این بهترین گزینه در هنگام مراجعه به پزشک یا بیمارستان خواهد بود.

بیمه PPO نیز عالی است زیرا برای مراجعه به متخصص نیازی به مراجعه ندارید. اگر یک روز با یک ضایعه پوستی از خواب بیدار می شوید و می دانید که باید توسط متخصص پوست دیده و درمان شود، به جای اینکه مجبور شوید زمان و هزینه خود را صرف کنید تا ابتدا به پزشک مراقبت های اولیه مراجعه کنید، می توانید مستقیماً به متخصص پوست انتخابی شما

برای بهترین طرح پوشش سلامت PPO از اینجا قیمت دریافت کنید

۴. طرحی را پیدا کنید که متناسب با نیازهای فعلی شما باشد

نیازهای هر کس متفاوت است، بنابراین یک طرح بیمه برای همه مناسب نیست. مطمئن شوید که طرحی را انتخاب می‌کنید که می‌تواند متناسب با نیازهای شما سفارشی شود و برای شما و خانواده‌تان کار می‌کند.

البته بودجه عامل بزرگی است، شما باید بتوانید حق بیمه ماهانه خود را بپردازید تا برنامه را اجرا کنید، اما همچنین باید مطمئن باشید که برای چیزهایی که لزوماً نمی خواهید یا نیاز ندارید، هزینه پرداخت نمی کنید. یا چیزهایی را که برای شما ارزشمند هستند حذف کنید.

یک مثال می تواند طرحی باشد که شامل مزایای بیمه عمر است. اگر در حال حاضر بیمه عمر ندارید، این ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد تا در برنامه خود بگنجانید. با این حال، اگر در حال حاضر یک بیمه نامه زندگی واقعا خوب دارید که شما را به طور کامل پوشش می دهد، ممکن است بخواهید از این شامل شدن انصراف دهید.

مثال دیگر این است که اگر شما خوداشتغال هستید یا صاحب کسب و کار کوچک خود هستید، مزایای جبران خسارت کارگران ممکن است مهم باشد. طرح هایی با حفاظت در حین کار در بازار خصوصی فردی موجود است و گاهی اوقات می تواند برای خود بیمه شده مزه زندگی باشد. می‌توانید این طرح‌ها را با محافظ‌های درآمد داخلی و مزایای مشابه غرامت کارگران در اینجا بررسی کنید.

۵. عاملی را پیدا کنید که بتوانید به آن اعتماد کنید

بازار مملو از عوامل بیمه و کارگزاران خارج از کشور است که تلاش می کنند کسب و کار شما را به دست آورند، اما مراقب باشید که فقط با کسی کار می کنید که واقعاً به او اهمیت می دهد و بهترین منفعت شما را در دل دارد.

به‌عنوان یک نماینده دارای مجوز، وقتی می‌توانم به شخصی کمک کنم تا در مورد این موضوع گیج‌کننده به نام پوشش بیمه سلامت پیمایش کند و او را در بهترین موقعیت قرار دهم، صرف نظر از اینکه محصولی است که به آن دسترسی دارم یا خیر، برایم رضایت‌بخش‌تر است.

من از نزدیک با کارشناسان در زمینه بیمه درمانی کار می کنم تا اطمینان حاصل کنم که هر مشتری که نمایندگی می کنم، بهترین، مقرون به صرفه ترین طرح ها و گزینه هایی را که متناسب با نیازهای خاص آنها باشد، ارائه می دهد. صرفه جویی در پول مردم برای پوشش سلامت بهتر و جامع تر کاری است که من انجام می دهم، بنابراین امروز برای یک پیشنهاد رایگان تماس بگیرید یا حتی اگر فقط در مورد پوشش فعلی خود سؤالی دارید و من اینجا هستم تا به شما کمک کنم!