بهترین مکمل افزایش انرژی و کاهش خستگی در ورزشکاران

خستگی برای همه ورزشکاران فاجعه است. عملکرد پایین مغز، درد در نقاط مختلف بدن و عدم توانایی در کارهای روزمره حتی راه رفتن، داشتن بدنی سست و نبود حتی یک ذره انرژی و انگیزه، افسردگی، بی خوابی و مشکلات تیروئیدی از نشانه‌های خستگی است و همه این‌ها دلایلی هستند برای اینکه به فکر افزایش انرژی بدن باشیم.

شاید در موارد محدود دلیل خستگی مشکلات پزشکی باشد اما در اکثر مواقع خستگی به دلیل عادت‌های ناپسند و بد اما قابل حل است. اگر شما تمام نکات پزشکی را رعایت کردید و عادت‌های مثبت جدید به زندگی اضافه کردید اما باز هم گرفتار خستگی بودید، برای رهایی از این خستگی می‌توانید از مکمل‌های انرژی استفاده کنید.

این گروه از مکمل‌ها اثر بخشی سریع دارند و غنی از مواد مغذی ضروری برای حمایت از نیازهای روزانه انرژی ورزشکاران می‌باشند. برای آگاهی از اینکه چه دلایلی باعث می‌شوند که همیشه احساس خستگی کنید این مطلب را مطالعه کنید.

در این مقاله به بررسی برترین مکمل‌ افزایش انرژی و رفع خستگی  که توسط سایت bodybuilding دسته‌بندی شده‌اند خواهیم پرداخت. مجله علم ورزش هیچ گونه توصیه، پیشنهاد، مشاوره یا تضمینی در مورد سلامت، امنیت و نحوه مصرف این مکمل‌های انرژی به بازدیدکنندگان محترم ارائه نمی‌دهد و هدف از ارائه این مطلب صرفاً آشنایی شما عزیزان با بهترین مکمل‌های افزایش دهنده انرژی و رفع خستگی موجود در بازار و شرکت‌های تولید کننده آن‌ها می‌باشد. با ما همراه باشید.

1. EVLUTION NUTRITION Z-Matrix

10 مکمل افزایش انرژی منتخب سال 2016این مکمل افزایش انرژی توسط شرکت EVL که یکی از معروفت‌ترین برندهای تولید کننده مکمل‌های ورزشی می‌باشد، تولید شده است. به شکل پودر بوده و برای حمایت از رشد، قدرت، ریکاوری کامل، عملکرد کلی بدن و خواب عالی تولید شده است. مواد تشکیل دهنده این مکمل شامل روی، منیزیم، ویتامین B6، اسید فولیک، ویتامین D3، ال تیامین و بیوپرین می‌باشد.

2. مکمل افزایش انرژی Cellucor Super HD

10 مکمل افزایش انرژی منتخب سال 2016این مکمل توسط شرکت cellucor تولید شده است. هدف از این مکمل افزایش انرژی بدن هنگام متابولیسم چربی و دوره کاهش وزن است. شکل اصلی این مکمل به صورت کپسول می‌باشد.

هدف از تولید این مکمل افزایش عملکرد شناختی و عصبی بدن مانند تمرکز و حافظه، افزایش عالی انرژی، افزایش چربی سوزی و متابولیسم چربی و درنهایت برای کنترل بهتر اشتها و محرک تولید گرما است. مواد اصلی تشکیل دهنده این مکمل چایی سبز، Rhodiola ، عصاره میوه Amla، گیاه Toothed Clubmoss و slimpro می‌باشد.

3. RSP Nutrition Z-Elite

10 مکمل افزایش انرژی منتخب سال 2016مکمل Z-Elite توسط شرکت RSP برای افزایش رشد عضلات،بهبود وضعیت خواب و ریکاوری بدن به شکل کپسول تولید شده است. از دیگر مزایای این مکمل افزایش سطح هورمون تستوسترون می‌باشد. مواد استفاده شده در این مکمل شامل روی، منزیم، ویتامین B6 و ملاتونین است.

4.مکمل افزایش انرژی  Nutrex Lipo-6 Black Ultra Concentrate

10 مکمل افزایش انرژی منتخب سال 2016Lipo-6 Black برای کمک به بدن در دوران چربی سوزی توسط شرکت معروف Nutrex به صورت کپسول تولید شده است. شامل موادی مثل سلولز سبزیجات، گلیسرین، آب تصفیه شده، پولی سوربات 80 و غیره است.

5. AllMax Nutrition Caffeine

10 مکمل افزایش انرژی منتخب سال 2016این مکمل افزایش انرژی به صورت کپسول‌های کافئین توسط شرکت ALLMAX برای افزایش انرژی، خستگی کمتر، افزایش عملکرد ذهن و هوشیاری تولید شده است.

6. Universal Nutrition Animal Cuts

10 مکمل افزایش انرژی منتخب سال 2016این مکمل توسط شرکت Universal Nutrition با هدف دفع چربی بدن، کنترل سالم اشتها و تأمین محدودیت‌های تغذیه‌ای بدنسازان تولید شده است. مواد اصلی تسکیل دهنده آن شامل ژلاتین، دی‌کلسیم فسفات، سلولز میکروکریستال، منزیم، اسید استئاریک و غیره است.

7. مکمل افزایش انرژی Kaged Muscle Caffeine

10 مکمل افزایش انرژی منتخب سال 2016این مکمل توسط شرکت Kaged Muscle برای حمایت و ارتقای انرژی بدن از دانه‌های سبز قهوه به شکل کپسول تهیه شده است.

8. BPI Sports

10 مکمل افزایش انرژی منتخب سال 2016این مکمل افزایش انرژی توسط شرکت bpi  به شکل پودر تولید شده است. این مکمل مخصوص قبل از تمرین بوده و از چربی به عنوان سوخت برای افزایش قدرت و عملکرد بدن، افزایش استقامت و در نهایت افزایش تمرکز ذهن استفاده می‌کند. مواد استفاده شده در این پودر شامل MCTs، بتاهیدروکسی بوتیرات، کلسیم و سدیم و منزیم بتاهیدروکسی بوتیرات و در نهایت کافئین است.

9. Nutrex Lipo-6 Black Hers Ultra Concentrate

10 مکمل افزایش انرژی منتخب سال 2016این مکمل توسط شرکت Nutrex به صورت کپسول‌های تغلیظ شده، قدرتمند و زود جذب برای حمایت از بدن در دوران چربی سوزی ویژه بانوان تولید شده است. مواد تشکیل دهنده آن شامل گلیرسین، سلولز گیاهی، آب تصفیه شده، پولی سوربات 80 و غیره است.

10. مکمل افزایش انرژی BPI Sports RoxyLean

10 مکمل افزایش انرژی منتخب سال 2016 RoxyLean در واقع حاوی کپسول‌های کاهش وزن است که توسط شرکت معروف bpi برای حمایت از اشتها، کاهش وزن، افزایش متابولیسم، عملکرد بهتر ذهن و نهایتاً جلوگیری از کمبود و تهی شدن از انرژی تولید شده است.

تهیه و ترجمه: nutri-diet.irکتاب بدنسازی بدون وزنه


دیدگاهتان را بنویسید