بهترین نوشیدنی‌ها برای رسیدن به اهداف کاهش وزن

11059965 594 - بهترین نوشیدنی‌ها برای رسیدن به اهداف کاهش وزن

بهترین نوشیدنی‌ها برای رسیدن به اهداف کاهش وزن

برای رسیدن به وزن ایده آل، تنها نباید به محتویات بشقاب غذا نگاه کنید. نوشیدنی های پرطرفدار زیادی بخاطر وجود کربوهیدرات فراوان، شما را از هدفتان دور می کنند. اما در مقابل، ۵ نوشیدنی مطلوب و خوش طعم در دسترس هستند که به کاهش وزن شما کمک شایانی می کنند.

آب:

اما اگر می خواهید نوشیدنی شما علاوه بر سلامتی موجب افزایش وزنتان نشود، آب گزینه ای عالی است. می توانید برای تنوع بخشیدن به طعم آب، چند قطره از یک لیمو را در آن بچکانید. حتی ترکیب مقداری آب گوجه فرنگی با آب نیز می تواند نوشیدنی سالم و خوش طعم باشد.

آب سبزیجات:

فیبر موجود در سبزیجات، یکی از بهترین گزینه ها در افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش وزن، به شمار می آید. آب سبزیجات، علاوه بر تامین فیبر بدن می توانند به دلیل داشتن طعم های تند و مخصوص، حس چشایی شما را در جهت مثبت، تحریک کند.

چای شیرین نشده:

قدرت چای سبز در افزایش میزان سوخت و ساز بدن و کمک به کم کردن وزن، ثابت شده است. می توانید آن را به صورت سرد یا گرم، به همراه مقداری عسل و یا شیرین کننده دیگری که قند کمی دارد، بنوشید. البته چای قرمز هم همانند چای سبز، دارای آنتی اکسیدان هایی است که می تواند علاوه بر کمک به کاهش وزن، سموم انباشت شده در بدن را پاکسازی کند.

قهوه:

 نوشیدن یک فنجان قهوه در صبح می تواند موجب افزایش کافئین و سرکوب احساس گرسنگی شود. همچنین افزودن شیر و مقدار بسیار کمی شکر به قهوه، توصیه می شود.

شیر کم چرب

شیر، منبعی عالی از پروتئین ها، ویتامین D و کلسیم است که می تواند به رشد و استحکام استخوان ها کمک شایانی نماید. البته شیر کم چرب و بدون خامه. اگر با مصرف شیر مشکل دارید، می توانید آن را به همراه مقدار کمی قهوه و یا کاکائو مصرف کنید. شیرکاکائو بهترین نوشیدنی انرژی زا است.

برای بهرمندی از رژیم غذایی آنلاین دکتر رویا خادمیان بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دریافت رژیم غذایی اینترنتی دکتر رویا خادمیان

دیدگاهتان را بنویسید