بهترین هدایا برای ورزشکاران – کلی جونز تغذیه


باورش سخت است که زمان آن فرا رسیده است که در مورد هدایای تعطیلات فکر کنیم! پیدا کردن هدیه مناسب می تواند استرس زا باشد، اما ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. امسال، تیم KJN لیستی از هدایای مورد علاقه ما برای ورزشکاران تهیه کرد. چه آنها به دویدن، رفتن به باشگاه، پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، پیلاتس، سه‌گانه، آشپزی یا در یک تیم ورزشی کالج باشند، دوستان فعال و اعضای خانواده شما این موارد را دوست خواهند داشت. و سلام، اگر چیزی را که برای خود دوست دارید می بینید، فقط ممکن است بخواهید آن را برای عزیزانتان بفرستید تا آنها ایده هایی داشته باشند که چه چیزی را برای شما تهیه کنند!

هدایایی برای همه ورزشکاران

بطری آب هیدرو فلاسک

هیدروفلاسک

اگر آنها قبلاً یک بطری آب نداشته باشند، هر کسی که سبک زندگی فعالی دارد از یک بطری عایق و بادوام استفاده زیادی خواهد کرد. فلاسک هیدرولیک!

هدفون

هدفون برای ورزشکاران

یک جفت هدفون خوب برای هرکسی که وقت خود را صرف ورزش یا در حال حرکت می کند ضروری است. عزیزان خود را به یک جفت وایرلس ارتقا دهید جبرا، سیب، یا می زند.

تشک یوگا

حتی اکنون که باشگاه‌های بدنسازی باز شده‌اند، نمی‌توانید راحتی یک تمرین خانگی را شکست دهید، و این تشک یوگا ضخیم Gaiam Essentials مقدار مناسبی از کوسن را فراهم می کند.

پک فانی یا کیف کراس بادی

برای هدیه روز برای ورزشکاران که دوستدار محیط زیست نیز هستند، این را بررسی کنید بسته فانی آتلتا که از مواد قابل بازیافت ساخته شده است. کلی تقریباً در هر جایی که به باشگاه بدنسازی، خواربارفروشی یا رستورانی معمولی بروید، نسخه متقاطع را می پوشد!

دستکش های لمسی

اینها دستکش های صفحه لمسی سبک وزن New Balance به اندازه کافی برای فعالیت در فضای باز سبک وزن هستند و در عین حال دستان شما را گرم نگه می دارند، حتی زمانی که از دستگاه های خود استفاده می کنید.

غلتک های عضلانی

یک کلاسیک فوم غلتک برای باز کردن گره ها و درد عضلات یا برای تسکین هدفمندتر عالی است چوب مکان هایی را که واقعاً شما را آزار می دهند با شدت و توجه بیشتری دریافت می کند. غلتک های فوم شیک تری وجود دارند و همچنین غلتک هایی که کیفیت پایین تری دارند و به سرعت شکل و کارایی خود را از دست می دهند. موردی که ما پیوند دادیم یک گزینه قابل اعتماد است.

تراگون

ماساژهای خانگی را به سطح بعدی ببرید تراگونیک ماساژور کوبه ای که برای تسکین درد عضلانی به عمق می رود. این توسط فیزیوتراپیست ها توصیه می شود!

کارت هدیه REI

اگر شک دارید، یک کارت هدیه REI همیشه برای پوشاک، کفش، وسایل و تقریباً هر چیز دیگری که دوستان فعال و اعضای خانواده شما بخواهند این کار را انجام می دهد.

هدایایی برای دوندگان، دوچرخه سواران، شناگران و ورزشکاران سه گانه

جوراب

جوراب دویدن

دوندگان و دوچرخه سواران به معنای واقعی کلمه هرگز نمی توانند جوراب کافی داشته باشند، بنابراین نمی توانید با غافلگیری آنها با برخی از جوراب های باکیفیت اشتباه کنید.

برای دوچرخه سواران: جوراب بلند مردانه Pearl Izumi PRO یا زنانه

برای دوندگان: جوراب بدون نمایش تهویه مردانه Saucony یا جوراب Balega Blister Resist Quarter برای مردان و زنان

گرمکن بازو

گرمکن بازو برای ورزشکاران

با سرد شدن هوا، یک جفت بازو گرمکن خوب ضروری است – و داشتن یک جفت اضافی همیشه موهبت الهی است وقتی یکی در حال شستشو است.

برای دوچرخه سواران: گرمکن بازو لویی گارنو

برای دوندگان: گرم کننده بازوی فشاری New Balance

بطری های دوچرخه

بطری دوچرخه

دوچرخه سواران همیشه می توانند از یک بطری اضافی استفاده کنند، و این خنده دار است بطری های چاشنی هر کسی را لبخند خواهد زد

پانچو موج سواری

شناگران و ورزشکاران سه گانه از راحتی این پوشش حوله ای با نام مستعار لذت خواهند برد.پانچو موج سواری” که می توانند بلافاصله پس از خارج شدن از آب آن را پرتاب کنند.

جلیقه آبرسان Camelbak

برای دوندگان مسافت و کوهنوردان مشتاقی که می خواهند به آب در حال حرکت دسترسی داشته باشند، جلیقه مدار Camelbak یک هدیه عالی است با یک مخزن ۱.۵ لیتری به همراه جیب برای بطری های آب اضافی، هیدراته ماندن را آسان می کند.

ساعت گارمین

یک بلیط بزرگتر که هر دونده، دوچرخه سوار یا ورزشکار سه گانه از دریافت آن هیجان زده می شود، گارمین پیشرو آمار دقیق آموزشی و همچنین عملکرد ساعت هوشمند را ارائه می دهد.

هدایایی برای ورزشکاران کالج

کیسه ناهار قابل انجماد

برای ورزشکاران کالج که مرتب غذا به محوطه دانشگاه می آورند، این قابل انجماد است بسته بندی کیسه ناهار برای تازه نگه داشتن غذا مناسب است.

بالش مسافرتی

دانشجویان ورزشکار این غیر سنتی را دوست خواهند داشت “بالش” گردن که آنها را در طول سفرهای طولانی با اتوبوس و هواپیما تا مسابقات خارج از خانه راحت نگه می دارد.

ماسک خواب

برای هر ورزشکاری که نیاز به گرفتن z های اضافی دارد، این راحت است ماسک خواب سه بعدی برای مسافرت، چرت بعد از ظهر و محیط های خوابگاه بسیار موثر است.

کارت هدیه خواربار فروشی

بسیاری از ورزشکاران کالج بودجه خواربار فروشی محدودی دارند، پس چرا با یک کارت هدیه برای استفاده در خواربارفروشی محلی خود کمی پول خرج نمی کنند؟ اگر آنها در نزدیکی خود دارند، توصیه می کنیم تاجر جو و غذاهای کامل برای محصولات راحتی عالی و گزینه های از پیش ساخته شده برای ورزشکاران (توجه داشته باشید که TJ فقط کارت های هدیه را در فروشگاه صادر می کند).

انباشته های ضروری آشپزخانه کالج

اگر برای یک ورزشکار کالج خرید می‌کنید که عاشق گذراندن وقت در آشپزخانه است یا واقعاً به کمک آماده‌سازی غذا نیاز دارد، این ۱۰ مورد ضروری آشپزخانه کالج و ۳ مورد Splurge ما را بررسی کنید.

هدایایی برای علاقمندان به آشپزی

کتاب های آشپزی

برای اعضای خانواده و دوستانی که دوست دارند دستور العمل های جدید را امتحان کنند، این کتاب های آشپزی را که با اهداف عملکرد ورزشی ایجاد شده اند، به شدت توصیه می کنیم:

یا این یکی برای وعده های غذایی آسان در شب که در یک قابلمه، تابه یا تابه جمع می شوند:

سرخ کن هوا

سرخ کن های هوا دنیای کاملا جدیدی از امکانات را در آشپزخانه باز می کنند! برای هر کسی که عاشق وسایل آشپزخانه جدید است و هنوز سوار سرخ کن هوا نشده است، این را توصیه می کنیم سرخ کن بادی نینجا.

قابلمه فوری

وعده های غذایی Crockpot عالی هستند، اما برای هر کسی که با برنامه ریزی از قبل مشکل دارد، ظرف فوری یک صرفه جویی در زمان است! ما ۶ کوارت اصلی را توصیه می کنیم قابلمه فوری برای اکثر دستور العمل ها، اگرچه یک گزینه ۳ لیتری نیز برای پخت و پز دسته ای کوچک وجود دارد.

غذاساز Cuisinart

با قابلیت خرد کردن، خرد کردن، خلال کردن، پوره کردن، ورز دادن و امولسیون کردن غذاساز Cuisinart آماده سازی غذا را به سطح بعدی می برد. کلی نزدیک به ۱۰ سال است که حداقل هفته ای یکبار از او استفاده می کند!

جوراب ساق بلند

چسباندن پرکننده برای ورزشکاران

میله ها و محصولات سوخت رسانی

میله ها و محصولات سوخت رسانی یکی از کاربردی ترین هدایایی برای ورزشکاران هستند و یک جوراب ساق بلند عالی را می سازند! برخی از انتخاب های برتر ما عبارتند از میله های کلیف، میله های حساس، میله های جو دو سر Bobo، میله های Rx، و طعم و مزه. برای ورزشکارانی که به سوخت درون تمرینی نیاز دارند، ما آن را دوست داریم CLIF BLOKS Energy Chews، بسته های عسل Nature Nate, نوشیدنی ورزشی پودری اسکرچ و وافل هانی استینگر.

ژل آرنیکار

یک جوراب پرکننده عالی دیگر، ژل آرنیکار یک داروی هومیوپاتی برای درد عضلانی و کبودی است تحقیقات پشتوانه آن برای تسکین درد حتی بهتر از آن، مانند سایر محصولات مشابه، شما را چسبناک، سوزان و بوی شدید نعناع نمی گذارد.

ماسک های صورت

این روزها همه می توانند از چند ماسک صورت دیگر استفاده کنند! موارد مورد علاقه ما برای تمرین اینها هستند ماسک های صورت از Athleta را فعال کنید.

به نظر شما بهترین هدیه برای ورزشکاران چیست؟ مورد علاقه ای که داده اید یا دریافت کرده اید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!

راهنمای هدیه برای ورزشکاران