تولد ساده و به دور از تجملگرایی بازیگر معروف هندی همه را شوکه کرد!
این بازیگر با انتشار تصاویر زیر در پیج اینستاگرامش نوشت: جشن‌های قبل از تولد شروع می‌شوند، اما قدردانی ابدی است… از شما #تیمK برای هر کاری که شما بچه‌ها برای من و با من انجام داده‌اید متشکرم…


کاجول (تلفظ؛ کاجُل) (زاده ۵ اوت ۱۹۷۴) با نام اصلی کاجول موکرجی (Kajol Mukherjee) و پس از ازدواج کاجول دیوگان (Kajol Devgan)، بازیگر زن هندی است که در ۴۵ فیلم‌ به زبان هندی و تامیلیا ایفای نقش کرده است . او توانسته از یازده نامزدی خود در فستیوال جوایز فیلم فیر برنده شش جایزه از این فستیوال شود و بیشترین جایزهٔ نقش اول فیر را در کارنامهٔ خود به ثبت برساند. از فیلم‌های مطرح او می‌توان به بازیگر، داماد عاشق عروس را می‌برد، من خان هستم، داره یه اتفاقایی میفته، گاهی خوشی گاهی غم و دلداده اشاره کرد.


کاجول تا دبیرستان بیشتر درس نخواند اما حضور او در یک خانواده هنرمند و استعداد او در بازیگری وی را به پرافتخارترین بازیگر زن فیلم فیر تبدیل کرده است. کاجول متولد شهر بمبئی است مادر وی تانوجا و پدرش شوما کارگردان و تهیه کننده است خاله اش نوتان از بازیگران قدیمی هند است . همچنین خواهر او تانیشا و مادربزرگش در سینما فعالیت داشته اند.رانی موکرجی بازیگر مشهور بالیوود نیز دختر عموی کاجول است.