دوره های WP به راه اندازی سازندگان در سال جدید کمک می کند! – اخبار WordPress.com


دوره های WP به راه اندازی سازندگان در سال جدید کمک می کند!

با نزدیک شدن به سال جدید، دوست داریم تیم، دوستان و مشتریانمان را تشویق کنیم که به گذشته نگاه کنند و تمام دستاوردهایمان را جشن بگیرند. در حالی که امسال چالش های خود را داشت، ما به ایجاد، اتصال و رشد ادامه دادیم.

ما تقریباً یک سال پیش دوره‌های WP را با دوره «بلاگینگ برای مبتدیان» راه‌اندازی کردیم. با تمام هیجانی که در سراسر دوره وجود داشت، تیم ما مشتاق بود با سازندگان بیشتری ارتباط برقرار کند و به آنها کمک کند، بنابراین ما به سرعت «پادکست برای مبتدیان» را دنبال کردیم. با این دوره‌ها، ما توانسته‌ایم با طیف گسترده‌ای از سازندگان ارتباط برقرار کنیم که هر چیزی از زوال عقل تا موسیقی محلی را پوشش می‌دهند. چیزی که برای تیم ما هیجان انگیزتر و ارزشمندتر بوده است این است که بتوانیم به رشد آنها کمک کنیم. اعضای درگیر در انجمن های دوره ما توانسته اند مخاطبان خود را افزایش دهند، محتوای خود را گسترش دهند و حتی از سایت خود کسب درآمد کنند – برای انجام کاری که دوست دارند پول دریافت کنند!

منصفانه است که بگوییم ما به کمک به رشد سازندگان معتاد هستیم و قصد نداریم به این زودی ها سرعت خود را کاهش دهیم. وقتی ماه گذشته آن را راه‌اندازی کردیم، از دیدن بیش از ۱۳۰۰۰ یادگیرنده که برای دوره رایگان وبلاگ‌نویسی ما ثبت‌نام کردند، هیجان‌زده شدیم و شما می‌توانید روی ما برای حفظ این شتاب تا سال ۲۰۲۲ حساب کنید!

به عنوان راهی برای کمک شما برای خودتان شتاب ایجاد کنید، ما فروش را از امروز شروع می کنیم و تا ۱/۸/۲۰۲۲ ادامه می دهیم. می توانید از کد تبلیغاتی استفاده کنید “Time2Launch” تا ۲۵% تخفیف از خرید خود در هنگام پرداخت دریافت کنید.

  • با جامعه ای از همسالان درگیر شوید و از تجربیات آنها بیاموزید، بازخورد بخواهید و ارتباطات پایدار برقرار کنید.
  • به کارگاه های منظم و ساعات اداری با کارشناسان ما بپیوندید تا به گیر نکردن یا یادگیری مهارت های جدید کمک کنید.
  • به تعداد زیادی محتوا دسترسی داشته باشید تا به شما کمک کند از راه اندازی اولیه تا رشد مخاطبان خود در همه چیز کار کنید.
  • جلسات سه ماهه، پیشنهادات منحصر به فرد، و بیشتر!

از انتظار دست بردارید و همین الان رشد کنید!

همه چیزهایی که برای راه اندازی و رشد ایده خود در سال ۲۰۲۲ نیاز دارید. فقط از “Time2Launch” برای ۲۵٪ تخفیف در هنگام پرداخت استفاده کنید.