راهنمای تعطیلات Nourishing Hope – Nourishing Hope


مراقبت از خود یکی دیگر از زمینه‌های مهم است و تعطیلات می‌تواند زمان خوبی برای گرفتن هدایای بزرگ‌تر توسط اعضای خانواده باشد. من اخیراً شروع به پیگیری خواب، استرس، اکسیژن و ضربان قلب خود کردم. من متوجه شدم که مشاهده روزانه این داده ها برای افزایش سلامت و بهره وری من بسیار مفید است. من از این استفاده میکنم گارمین ونو ساعت تناسب اندام من هم خودم را دوست دارم حلقه اورا. این ساعت اطلاعاتی مشابه ساعت جمع آوری می کند و به دلیل حلقه بودن، پوشیدن آن در خواب راحت تر است. بنابراین اگر می‌خواهم آمار خود را در زمان واقعی یا در طول تمرین مشاهده کنم، ساعتم را ترجیح می‌دهم، اما اگر مربوط به خواب باشد، حلقه Oura را دوست دارم.

در آپولو نورو برای بچه ها و بزرگسالان به طور یکسان عالی است. این یک نوع جدید از پوشیدنی است که مقاومت بدن را در برابر استرس بهبود می بخشد، بنابراین می توانید استراحت کنید، بخوابید، تمرکز کنید و بهبود پیدا کنید. این مانند یک آغوش پوشیدنی برای سیستم عصبی شماست که به شما کمک می کند آرام تر باشید.

می توان آن را روی مچ دست یا مچ پا پوشید و با درگیر شدن با حس لامسه شما، ایجاد ارتعاشات آرام و آرام بخش که به شما کمک می کند احساس امنیت و کنترل داشته باشید، کار می کند. فناوری تایید شده علمی Apollo Neuro سیستم عصبی شما را آموزش می‌دهد تا سریع‌تر از استرس خارج شود و از «جنگ یا گریز» به «استراحت و هضم» برود. تا کنون من آن را دوست دارم و متوجه کاهش سطح استرس خود در هنگام پوشیدن آن هستم! در واقع، من حتی اخیراً در مقاله خود در مورد این موضوع نوشتم اجتناب از ویرانی تعطیلات زیرا در کاهش احساس استرس من بسیار مفید است.

همیشه از من درباره فیلتر هوای مورد علاقه ام سوال می شود. داشتن هوای تمیز در داخل خانه بسیار مهم است. و آنچه واقعاً ناامید کننده است این است که هوای داخل خانه ما می تواند ۲ تا ۵ برابر – یا حتی تا ۱۰۰ برابر – بیشتر از هوای بیرون آلوده باشد! دکتر هوا برندی است که من در خانه خود استفاده می کنم زیرا آنها اولین تصفیه کننده هوای مقرون به صرفه هستند که نه تنها تقریباً ۱۰۰٪ آلودگی ذرات را از بین می برد، بلکه اکثریت قریب به اتفاق اوزون سمی و ترکیبات آلی فرار را که می تواند باعث تحریک چشم، بینی و گلو شود. سردرد، حالت تهوع و همچنین آسیب کبد، کلیه و سیستم عصبی مرکزی. آنها ۳ مدل دارند که بسته به نیاز شما می توانید انتخاب کنید.

شیلی خواب یک ابزار هک خواب عالی است. علم نشان می دهد که با افزایش ریکاوری در دمای بدن سردتر، عمیق تر می خوابیم. سیستم‌های ChiliSleep از قدرت خنک‌کننده هیدرولیک برای ارائه بهترین خواب شبانه شما در هر شب استفاده می‌کنند. می توانید دمای خواب بهینه خود را تنظیم کنید که بر اساس برنامه خواب کامل شما تغییر کند و تنظیم شود. می‌توانید از ویژگی «بیداری گرم» استفاده کنید و ساعت زنگ‌دار خود را کنار بگذارید، و حتی چیلی‌پد خود را طوری تنظیم کنید که وقتی به رختخواب می‌روید، روشن شود و برای شما آماده باشد! به عنوان هدیه من به شما، از کد HOLIDAY30 استفاده کنید و ۳۰٪ تخفیف در تمام سیستم های Sleep جدید ۱۱/۱۷-۱۲/۳۱ صرفه جویی کنید.