راهنمای نهایی ترکسترون


“Turkesterone” داغترین ترکیب مکمل جدید است که اینترنت را اشغال کرده است.

همچنین به طور معمول به عنوان “ترک” شناخته می شود – این مکمل ادعا می کند که تستوسترون، قدرت و عملکرد کلی را افزایش می دهد – دستاوردهای بزرگ مشابه استروئیدهای آنابولیک – بدون هیچ یک از جنبه های منفی!

اگر درست باشد – همانطور که این روزها بچه ها می گویند – بزرگ است، اما آیا ترکسترون به تبلیغات تبلیغاتی عمل می کند؟ بیایید بفهمیم….

ترکسترون چیست؟

ترکسترون یک هورمون استروئیدی است که در گیاهان و حشرات یافت می شود. این در درجه اول مسئول رشد در این گونه ها است – که منطقی است که ممکن است باعث رشد و عملکرد در انسان نیز شود.

این بخشی از دسته ای از ترکیبات به نام اکدیسترون ها است که برای مدت طولانی وجود داشته اند اما اخیراً به دلیل میزان عملکرد و رشدی که در مطالعات نمونه کوچک نشان داده اند، دوباره کشف شده اند.

همچنین، به دلیل ترکیبی از تازگی و مطالعات محدود، آن را به عنوان یک ماده قانونی در سراسر هیئت مدیره در نظر گرفته است.

این باعث می شود که ترکسترون یک گزینه مکمل جذاب برای افرادی باشد که به دنبال عضله سازی و افزایش قدرت و عملکرد هستند در حالی که از مواد ممنوعه دوری می کنند.

ریشه های ترکسترون

ترکسترون از گیاهان – به ویژه گیاه آجوگا – به دست می آید. سایر ترکیبات اکدی از حشرات و گیاهان مختلف به دست می‌آیند، اما وقتی در مورد ترکسترون صحبت می‌شود، گیاه “ajuga turkestanica” مقصر اصلی است.

در حالی که بسیاری از مردم فکر می کنند که “ترکسترون” ریشه ترکی دارد – این درست نیست. با این حال، در حالی که ترکسترون در غرب جدید است، به طور گسترده در روسیه مورد مطالعه قرار گرفته است – و در حالی که آنها ممکن است سابقه مشکوکی در مورد دوپینگ داشته باشند – به نظر می رسد که آنها در یافتن ترکیباتی که عملکرد فیزیکی انسان را تقویت می کنند، کار خوبی انجام می دهند.

آیا ترکسترون موثر است؟

پاسخ کوتاه به “آیا ترکسترون کار می کند” “شاید” است. مطالعات اولیه بسیار بسیار امیدوار کننده به نظر می رسد و برخی افراد حتی می گویند که باید ممنوع شود زیرا

۵ مزیت اصلی ترکسترون

۵ مزیت اصلی ترکسترون وجود دارد.

نتایج مشابه با استروئیدها بدون اثرات آندروژنیک است

دلیل اصلی استفاده مردم از ترکسترون این است که نتایج رشدی مشابه با استروئیدهای معمولی (و ممنوعه) بدون اثرات آندروژنی معمولی دارد. این ممکن است آن را برای تعداد بیشتری از مردم ایمن تر و در دسترس تر کند.

سیکل درمانی لازم نیست

از آنجا که ترکسترون یک استروئید نیست – شما مجبور نیستید مانند استروئید معمولی ریکاوری پس از چرخه درمانی را انجام دهید.

ترکسترون رشد عضلات را بهبود می بخشد

شاید. برخی از کاربران گزارش داده اند که تا ۱۰ پوند عضله به دست آورده اند! در حالی که این مقدار زیادی است، و باید با مقداری نمک همراه شود، به نظر می رسد این تحقیق به طور آزمایشی از این موضوع حمایت می کند (حتی اگر تا این حد افراطی نباشد).

ما روزانه در حال جمع‌آوری داده‌های بیشتری در این مورد هستیم، بنابراین اگر مطالعه موردی دارید که می‌خواهید به اشتراک بگذارید، لطفاً آن را ارسال کنید.

بهبود حساسیت به انسولین

بهبود حساسیت به انسولین با چندین پیامد سلامتی مثبت از جمله سطوح بهتر گلوکز ناشتا و مورد بعدی – که مردم کمی به آن اهمیت می دهند – مرتبط است.

بهبود ترکیب بدن

به دلیل رشد عضلانی و حساسیت به انسولین، بسیاری از افراد پس از مصرف ترکسترون و مشاهده افزایش ترکیب مثبت بدن و کاهش چربی بدن، بهبود فیزیک بدنی خود را گزارش می دهند.

آیا ترکسترون ممنوع است؟

نه، ترکسترون ممنوع نیست – اگرچه برخی از مردم به دلیل نتایج باورنکردنی که برخی افراد در مطالعات اولیه دیده اند، خواستار آن هستند.

آیا ترکسترون ناتی است؟

از آنجایی که ترکسترون یا “ترک” در لیست دوپینگ WADA یافت نمی شود – بله – در حال حاضر “غیرطبی” در نظر گرفته می شود. با این حال، ممکن است در آینده تغییر کند.

ترکسترون در مقابل اکدیسترون

ترکسترون و اکدیسترون دو ترکیبی هستند که اغلب با یکدیگر اشتباه گرفته می شوند. در حالی که آنها دقیقاً یکسان نیستند – آنها مشابه هستند.

ترکسترون بخشی از مجموعه ای از ترکیبات به نام ecdysteroids است. اینها همه ترکیبات خواهری هستند که از نظر شیمیایی مشابه هستند اما از منابع مختلف از جمله گیاهان و حشرات مشتق شده اند. این نام های ترکیبی شامل اکدیسون، اکدیسترون، تورکسترون و ۲۰-هیدروکسی سی دی سون است.

برخی از افراد متوجه می شوند که برخی از این ترکیبات برای خودشان بهتر از سایرین کار می کنند، اما همه اینها بسیار جدید است – بنابراین آزمایش های زیادی در حال حاضر در حال انجام است، بنابراین شما باید خودتان تلاش کنید.

با این گفته – از تحقیقات ما، به نظر می رسد نشان می دهد که ترکسترون امیدوارکننده ترین از بین ۴ مورد است. همچنین، این که ترکسترون نام خنک تری دارد، ضرری ندارد. ها 🙂

ترکسترون را از کجا بخریم

اساساً دو مکان در اینترنت وجود دارد که به اندازه کافی قابل اعتماد هستند تا پول خود را خرج کنید و در خرید آنلاین ترکسترون به بدن خود اعتماد کنید.

۲ مکان برتر برای خرید ترکسترون

اگر به دنبال خرید آنلاین ترکسترون هستید، این دو توصیه اصلی ما است:

ترک توسط Turkesterone.com

در دنیایی از فروشگاه‌های مکمل آنلاین که توسط FDA تنظیم نشده است – خوب است که منبع معتبر ترکسترون را از سایت رسمی Turkesterone.com ببینید.

بر خلاف سایر فروشگاه های مکمل که یک شبه برای استفاده از روند مکمل ها – ترکسترون – ظاهر شدند فقط محصول شاخص خود – ترک – را به فروش می رساند، به این معنی که می تواند وقت و انرژی خود را روی آن متمرکز کند و می توانید مطمئن باشید که کیفیت آن در حد و اندازه است.

اگر به دنبال دریافت ترکسترون هستید – توصیه می کنیم از اینجا شروع کنید.

ترک-ترکسترون

خرید ترک در Turkesterone.com

ترکسترون توسط گوریلا ماند

درک در More Plates More Dates احتمالاً مقصر افزایش علاقه به ترکسترون در ۱۸ ماه گذشته است. او چندین ویدیو روی آن ساخته است و از آن زمان منفجر شده است.

در حالی که شایان ذکر است که درک آشکارا علاقه خاصی به ترکسترون دارد (او آن را می فروشد)، ما هیچ مشکلی با پول درآوردن او با آن نداریم – و او بارها نشان داده است که زمان زیادی را صرف فرمولاسیون خود می کند. اگر به دنبال خرید ترکسترون هستید – GM انتخاب خوبی است (اگر می توانید آن را در انبار پیدا کنید).

خرید Gorilla Mind Turkesterone

تقریباً در هر مکان دیگری که ترکسترون به فروش می‌رسد، عملیات‌های پرواز به شب هستند که به دلیل علاقه به ترکیبات ایجاد شده است، اما واقعاً سابقه آزمایش یا اثربخشی زیادی ندارند.

اگر می‌خواهید با یک ترکیب آزمایشی آزمایش کنید، منبع آن را آزمایش نکنید. با دو نفر برتر بروید و اشتباه نخواهید کرد.

ترکسترون قبل و بعد

این بخش به زودی می آید. اگر نمونه های خوبی از قبل + بعد از استفاده از ترک دارید – لطفاً به ما اطلاع دهید.

ترکسترون در رسانه ها ذکر می کند

در اینجا چند مورد از ذکر ترکستون است که ما در اینترنت پیدا کرده ایم. با توجه به محبوبیت آن – ما همیشه موارد بیشتری را اضافه می کنیم!

اندرو هوبرمن در مورد ترکسترون

هوبرمن با مارک بل در ترک

بشقاب های بیشتر خرمای بیشتر در ترک

درک در مورد ترک چه فکر می کند

ترک در مقابل اناور

سریال محبوب ترک در مقابل استروئیدها

ترک در مقابل دیانابول

باز هم، قطعه دیگری که ترک را در مقابل یک استروئید مقایسه می کند.

آیا ما برخی را از دست دادیم؟ لطفاً یک ایمیل برای ما ارسال کنید و ما آنها را به لیست اضافه خواهیم کرد.

راهنماها و منابع دیگر برای ترکسترون

سایر منابع و راهنماهای ترکسترون در زیر آمده است. با توجه به جدید بودن این مکمل و تعداد عملیات های سایه دار در خارج از کشور، خوب است که منابع مورد اعتماد را در مورد این ترکیب جدید دنبال کنید.

امروز کیت شروع رایگان Paleo خود را دانلود کنید!


  • برنامه غذایی ۳ روزه رژیم سرخپوشان
  • لیست خرید جامع رژیم پالئو
  • ۵ مورد از دستور العمل های رژیم غذایی سرخپوشان مورد علاقه ما

هنوز رای نیامده است