رژیم لاغری در خواب ؛ با این رژیم لاغری هر شب در خواب وزن کم کنید

7b882692 6337 11e8 a998 12ee0acfa260 - رژیم لاغری در خواب ؛ با این رژیم لاغری هر شب در خواب وزن کم کنید

رژیم لاغری در خواب ؛ با این رژیم لاغری هر شب در خواب وزن کم کنید

رژیم لاغری در خواب در حقیقت مجموعه از مواد غذایی و خوردنی هایی است که با مصرف آنها قبل از خوابیدن می توانید کاهش وزن و چربی سوزی را در بدنتان سرعت ببخشید.

غذاهای مناسب رژیم لاغری در خواب

قبل از اینکه شما بخوابید ، راه ها و غذاهای مناسبی وجود دارند که حتی در خواب چربی سوزی می کنند. ممکن است که شما هرشب ، با گرسنگی بخوابید و هیچ تمایلی به خوردن غذا ندارید زیرا که به هیچ عنوان دوست ندارید تا رژیم غذایتان را خراب کنید. جایز است که بدانید گرسنه خوابیدن شما را به اهدافی چون کاهش وزن نخواهد رساند. با شکم گرسنه خوابیدن باعث میشود که کمتر بخوابید و شانس خواب و استراحت بیشتر را از شما می گیرد و افزایش وزن را به دنبال خواهد داشت.  از این رو توصیه می شود که با شکم نسبتا پر بخوابید و خواب آرامش بخشی داشته باشید. این مقاله شامل لیستی از غذاهای می باشد که اگر شما شب ها قبل از خواب آنها را مصرف کنید به چربی سوزی شما کمک خواهد کرد .

رژیم لاغری در خواب

رژیم لاغری در خواب: برای لاغر شدن قبل از خواب ماست یونانی بخورید

ماست یونانی حاوی پروتئین بسیار زیاد و قند بسیار کمی می باشد هرشب خوردن این ماست معده شما را کاملاً پر می کند و احساس گرسنگی نخواهید کرد. از فواید مهم ماست یونانی این است که با خوردن آن در هنگامی که شما در حال خواب هستید به چربی سوزی و ساختن عضلات کمک می کند.

مطلب مرتبط: مواد غذایی چربی سوز برای کمک به روند سوخت و ساز بدن و کاهش وزن

greek australian icelandic yogurt 02 1 - رژیم لاغری در خواب ؛ با این رژیم لاغری هر شب در خواب وزن کم کنید

رژیم لاغری در خواب: برای لاغر شدن قبل از خواب کفیر بنوشید

این نوشیدنی سرشار از پروبیوتیک که از شیر تخمیر شده تهیه می شود، روی میکروبیوم روده شما کار کرده و سطوح باکتریهای سالم را افزایش می دهد، باعث هضم مناسب شده و به شما کمک می کند ویتامین ها و مواد معدنی را بطور موثرتری جذب کنید. تحقیقی که در مجله طب ورزشی بریتانیا منتشر شد نیز نوشیدنی های ماست مانند را با بهبود خواب و عملکرد ورزشی بهتر، مرتبط دانسته است.

cach lam nam sua kefir don gian ngon tuyet tai nha1 - رژیم لاغری در خواب ؛ با این رژیم لاغری هر شب در خواب وزن کم کنید

رژیم لاغری در خواب: برای لاغر شدن قبل از خواب گیلاس  بخورید

گیلاس منبع طبیعی ملاتونین می باشد. ملاتونین هورمونی است که به خواب نظم می دهد و در تنظیم آن نقش بسیار مهمی دارد. گیلاس سرشار از آنتی اکسیدان هایی است که به کاهش وزن کمک به سزایی می کند از گیلاس ها اکثرا به عنوان بهترین میوه قبل از خواب یاد می شود و در طب نیز توصیه شده است که قبل از خواب از آن مصرف کنید.

001 16 - رژیم لاغری در خواب ؛ با این رژیم لاغری هر شب در خواب وزن کم کنید

رژیم لاغری در خواب: برای لاغر شدن قبل از خواب شیک Shake پروتئین مصرف کنید

مصرف شیک Shake پروتئین قبل از خواب می تواند متابولیسم را افزایش دهد. با توجه به مطالعه دانشگاه ایالتی فلوریدا محققان دریافتند مردانی که میان وعده شبانه حاوی 30 گرم پروتئین داشتند نسبت به افرادی که چیزی نخورده بودند، در روز بعد نرخ متابولیسم بالاتری داشتند. پروتئین نسبت به کربوهیدرات و چربی، حرارت بیشتری تولید می کند به این معنی که بدن شما برای هضمش کالری بیشتری می سوزاند.

protein shakes 1 - رژیم لاغری در خواب ؛ با این رژیم لاغری هر شب در خواب وزن کم کنید

رژیم لاغری در خواب: برای لاغر شدن قبل از خواب پنیر بخورید

پنیر حاوی و سرشار از پروتئین کازئین می باشد که در بدن به آرامی منتشر می شود ، پنیر به شما احساس سیری می دهد و هنگامی که شما در خواب هستید به ساخت عضلات می پردازد.

Feta hero 1 - رژیم لاغری در خواب ؛ با این رژیم لاغری هر شب در خواب وزن کم کنید

رژیم لاغری در خواب: برای لاغر شدن قبل از خواب آب انگور بنوشید

مورفی می گوید که ما اغلب نوشیدن آب میوه را توصیه نمی کنیم اما یک لیوان کوچک آب انگور ۱۰۰% خالص قبل از خواب ممکن است به شما کمک کند بخوابید و در حین خواب، چربی بسوزانید. پژوهشی که در Cell Reports منتشر شد، نشان می دهد که ترشح انسولین در شب (ناشی از مصرف کربوهیدراتهای ساده مانند آب میوه) ریتم شبانه روزی بدن را تنظیم می کند. و مطالعه سال ۲۰۱۵ مجله بین المللی چاقی دریافت که رسوراتول (یک آنتی اکسیدان موجود در انگور) چربی سفید ذخیره کننده کالری را به چربی قهوه ای کالری سوز تبدیل می کند.

angoor - رژیم لاغری در خواب ؛ با این رژیم لاغری هر شب در خواب وزن کم کنید

رژیم لاغری در خواب: برای لاغر شدن قبل از خواب موز بخورید

موز حاوی آمینو اسید است که شما با خوردن آن سریعتر می خوابید و فیبری که موز دارد باعث می شود که احساس سیری کنید.

Bananas 1 - رژیم لاغری در خواب ؛ با این رژیم لاغری هر شب در خواب وزن کم کنید

رژیم لاغری در خواب: برای لاغر شدن قبل از خواب نعنا را فراموش نکنید

عطر هایی خاص می تواند آب دهانتان را راه بیندازد و بعضی دیگر می تواند اشتهای شما را سرکوب کند. یک مطالعه که در مجله عصب شناسی و ارتوپدی پزشکی منتشر شده نشان داده است افرادی که هر دو ساعت یک بار عطر نعنا را استشمام کرده اند به طور متوسط ماهی 2.5 کیلو کاهش وزن داشته اند! موز، سیب سبز و وانیل هم اثرات مشابهی دارند.

مطلب مرتبط: خواص نعناع ؛ 18 خاصیت نعناع برای سلامتی

mint - رژیم لاغری در خواب ؛ با این رژیم لاغری هر شب در خواب وزن کم کنید

رژیم لاغری در خواب: برای لاغر شدن قبل از خواب شیر بخورید

مورفی می گوید که یک لیوان شیر(گرم یا سرد)، به لطف دوز مناسبی از تریپتوفان و کلسیم می تواند به شما کمک کند بهتر بخوابید و خواب بیشتر به معنای آن است که هوس های غذایی تان در روز بعد (که مانع اهداف کاهش وزنتان می شوند) کمتر خواهند شد. با توجه به تحقیقی از Medicine and Science in Sports and Exercise، برای خانمهایی که به باشگاه می روند (بعنوان مثال، شما!)، پروتئین کازئین شیر، کند هضم است که می تواند به شما کمک کند در تمام طول شب عضله بسازید. نتیجه، یک متابولیسم سریعتر و کاهش وزن آسانتر است.

Erkinis encefalitas plinta per pieną - رژیم لاغری در خواب ؛ با این رژیم لاغری هر شب در خواب وزن کم کنید

رژیم لاغری در خواب: برای لاغر شدن قبل از خواب چای بابونه بنوشید

یک لیوان داغ از این چای خواب آور، سطوح گلیسین بدن شما (یک انتقال دهنده عصبی که اعصاب شما را آرام کرده و مانند یک آرامبخش خفیف عمل می کند) افزایش می دهد. یکی دیگر از ویژگیهای خوب بابونه: درجه حرارت مرکز بدن شما را افزایش می دهد، بطوریکه سیستم شما با خنک کردن خودش واکنش نشان داده و باعث می شود بخواب بروید. مورفی می گوید: علاوه بر این، بابونه با کنترل قند خون و کاهش وزن مرتبط دانسته شده است. فقط مطمئن شوید هر چایی که قبل از خواب می نوشید، بدون کافئین است و از چای های سم زدا دوری کنید.

و خواص چای بابونه - رژیم لاغری در خواب ؛ با این رژیم لاغری هر شب در خواب وزن کم کنید

رژیم لاغری در خواب: برای لاغر شدن قبل از خواب بادام  گزینه خوبیست

خوردن بادام باعث می شود احساس سیری کنید و به ساخت عضلات در طول شب کمک می کند . بادام خارق العاده ترین چربی سوز شناخته شده است.

Almonds hindiword - رژیم لاغری در خواب ؛ با این رژیم لاغری هر شب در خواب وزن کم کنید

رژیم لاغری در خواب: برای لاغر شدن قبل از خواب شیک پروتئین سویا بنوشید

سویا در فرم پودر پروتئین یا شیر، سرشار از اسید آمینه تریپتوفان است. و این چرا مهم است؟ مورفی می گوید با توجه به تحقیقی از دانشگاه بیرمنگام، تریپتوفان می تواند با عمل کردن بعنوان یک پیش ماده برای تولید ملانین خواب آور، کیفیت خواب را بهبود ببخشد. او خاطر نشان می کند که تریپتوفان علاوه بر کمک به شما برای بخواب رفتن، سطوح کورتیزول را برای کمک به مبارزه با چربی شکم کاهش می دهد. او می گوید که برای بهره مندی از مزایای بیشتر، مقداری ماست یونانی در شیک پروتئین تان بریزید. آن، مقدار زیادی پروتئین کازئین برای عضلات شما فراهم می کند و باعث ریکاوری بهتر پس از تمرین می شود.

به منظور بهره مندی از رژیم غذایی آنلاین دکتر رویا خادمیان بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دریافت رژیم غذایی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید