“زن زن خفاشی”: جاویشیا لزلی و رابین گیونز رابطه خانوادگی “متهم کننده” خود را متلک می کنندوقتی The CW فصل 3 این هفته پخش می شود زن خفاشی، با انتخاب cliffhanger فصل گذشته ، مادر مادر رایان وایلدر را ملاقات می کنیم. شاید. جادا جت با بازی بازیگر مشهور رابین گیونز ، یک تاجر زن قدرتمند است که ممکن است فرزند خود را رها کرده یا نکند ، که اکنون بت وومن رسمی شهر گاتهام است ، اگرچه هنوز جادا نمی داند.

گیونز در مصاحبه مشترک با لزلی به Decider گفت: “وقتی آنها برای اولین بار دور هم جمع شدند ، جادا می خواهد او را دور نگه دارد.” “تقریباً به نظر می رسد که این رابطه می تواند از جهات مختلف یک رابطه مقابله ای باشد ، اما من فکر می کنم او نمی داند چگونه باید با آن کنار بیاید.”

در حالی که فقط یک ایده کوچک در مورد آنچه از Jada در پایان قسمت انتظار می رود وجود دارد ، ما یک تنظیم شگفت انگیز دیگر در اولین نمایش داریم: Batwoman مجبور شد با کارآگاه رنی مونتویا (ویکتوریا) با Evil Alice (Rachel Skarsten) همکاری کند. کارتاگنا). Cartagena ، شایان ذکر است ، قبلاً نقش شخصیت DC Comics را در FOX بازی کرد گاتهام، اگرچه این یک تکرار متفاوت از پلیس است.

اطلاعات بیشتری از Leslie and Givens در مورد انتظارات شما در برخورد جهان رایان و Jada و همچنین احساس لزلی در مورد آماده شدن برای فصل 3 پس از انتظارات بزرگ جایگزین احساس کنید. کیت کین از Ruby Rose در فصل 2 ، ادامه مطلب را بخوانید.

تصمیم گیرنده: جاویشیا ، انتظارات از شما و رایان به عنوان یک شخصیت در فصل 3 در مقایسه با فصل 2 بسیار متفاوت است ، شما و او در مورد قرار گرفتن در نقش های مربوطه خود چه احساسی دارید؟

جاویشیا لسلی: برای من ، فقط سرگرم هستم. من از هر قسمت بسیار لذت می برم ، تا بتوانم فیلمنامه را با هم بازیگرانم ، و با تهیه کنندگی ما و تیم حمایتی شگفت انگیز و طراحان صحنه زنده کنم … بودن در آن بسیار سرگرم کننده است. نمی دانم آیا این فرایند و این تجربیات را با ایده انتظارات طی می کنم یا نه. من فکر می کنم فقط سعی می کنم تا آنجا که ممکن است حضور داشته باشم زیرا بخشی از روند من در اینجا حتی نمایش های من نیست. فقط من در ونکوور هستم. من در زندگی دیگری در سفر دیگری هستم. من برای اولین بار در اولین نمایش خود رهبر هستم. مثل این است که “اوه”. لایه های زیادی در خارج وجود دارد ، این فقط تجربه من در بازی با این شخصیت است. من دوست دارم تا آنجا که ممکن است حاضر باشم. سعی می کنم با انتظارات حرکت نکنم.

در مورد رایان ، من رایان را احساس می کنم … نه ، من معمولاً در زندگی ام جدا نمی شوم رایان ، من احساس می کنم تازه از سفری آمده ام که آنقدر شایسته نبودم که شنل و کاپوت بپوشم. اکنون ، با ورود به فصل 3 ، می توانم بیشتر سرگرم شوم. اوه ، ما مشترکات زیادی داریم ، رایان و من. من فقط می دانم که مطمئن تر هستم ، “خوب. شنل و کاپوت ، مال من است ، تغییر نمی کند. چه کاری می توانم انجام دهم تا با این امر تفاوت ایجاد کنم؟ چه کاری می توانم انجام دهم که بر کسانی که قبلاً نباید تحت تأثیر قرار بگیرند تأثیر بگذارد؟ چگونه می توانم به آنها کمک کنم؟ ” شما می دانید منظورم چیست؟ این بخشی از سفر من در ذهن من است ، اما ناگهان مادرم ، که فکر می کنم مرده است ، وارد می شود و این Jada Jet است. منظورم این است که اگر شما کمیک ها را خوانده اید و من طرفدار بزرگ بتمن هستم ، او بخشی جدایی ناپذیر از داستان گاتهام است. او و بروس وین با هم رابطه داشتند. در برنامه ما نیست ، من فکر نمی کنم ما قصد داریم اینطور بازی کنیم ، من مطمئن نیستم. چیزی برای پرسیدن از رابین وجود دارد ، اما این فقط برای این است که بگوید او بخش بزرگی از گاتهام و این داستان است و برای او مادر من است…

رایان یک شخصیت اصلی است. اتصال رایان به شخصیتی که کاملاً وجود دارد و ریشه در کمیک ها دارد ، بسیار زیبا است و دانستن اینکه میراثی به جا می گذارد بسیار سرگرم کننده است. این فصل بسیار سرگرم کننده خواهد بود. پویایی های زیادی وجود دارد. لایه های زیادی وجود دارد. من نمی توانم صبر کنم تا ببینم همه چیز چگونه پیش می رود ، زیرا من فقط قسمتی را می خوانم که در آن زمان فیلمبرداری می کنیم.

خوب ، رابین ، به شما و Javicia ، شروع خوب است. در انتهای قسمت متوجه می شویم که احتمالاً جیدا مادر بیولوژیکی رایان است. در مورد او چه می توانید بگویید؟ آیا او از خار رایان خواهد شد؟ شاید یک شخصیت راهنما؟ کمی از هر دو؟

رابین گیونز: من احتمالاً کمی از هر دو می گویم. فکر می کنم وقتی آنها برای اولین بار دور هم جمع می شوند ، جادا می خواهد او را دور نگه دارد. تقریباً به نظر می رسد که می تواند از جهات مختلف یک رابطه خصمانه باشد ، اما من فکر می کنم او نمی داند چگونه باید با آن کنار بیاید. جاویشیا خیلی زیبا گفت منظورم این است … او ، درست در چهره اش ، رایان است. این کودکی که او قرار نبود داشته باشد ، بخشی از زندگی او خواهد بود و قرار نیست بخشی از زندگی فرزندش باشد ، درست جلوی او ایستاده است. او باید با این مسئله کنار بیاید. بخشی که به نظرم جالب و زیبا است از نظر جهات شیرینی اوست و بخشی از زندگی او که واقعاً نمی تواند کنترل کند این است که مادر است و بچه هایش را بسیار دوست دارد. من فکر می کنم که زیر همه این سرهایی که در ابتدا با هم برخورد می کنند ، شاید این است که او می خواهد کمی از او محافظت کند. خواهیم دید که چگونه با آن بازی می کنند.

همچنین در پایان قسمت ، تیم دیگری را برای رایان آماده می کنیم. او قبلاً تیم Batwoman دارد ، اکنون با رنه مونتویا و آلیس همه مردم همکاری می کند. او چگونه می خواهد همه این بخشهای مختلف زندگی خود را متعادل کند؟

لزلی: او اصلا از این موضوع هیجان زده نیست. رنی مونتویا برای من به عنوان یک طرفدار بتمن و به عنوان یک طرفدار Batwoman یک شخصیت شگفت انگیز است زیرا او از کمیک های اصلی است و او علاقه بسیاری از کمیک ها به Batwoman داشت. ما او را آوردیم و ویکتوریا را داریم [Cartagena] گونه خیلی خوبی بود ، ویکتوریا بازی کرد گاتهام برنامه تلویزیونی دومین بار است که او این شخصیت را بازی می کند. آوردن آن شخصیت نیز شخصیتی است که دارای لایه های بسیار زیادی از بازنمایی است ، اگر صحبت کنیم که این نمایش چقدر واقعاً بهترین کار را برای ایجاد یک نمایش واقعی انجام می دهد.

به عنوان یک زن آفریقایی لاتین ، به عنوان یک زن همجنسگرا ، مانند همه این لایه های مختلف که ویکتوریا است ، این یک افتخار است که بتوانیم آن را در نمایش خود ترکیب کنیم. اما به هر حال ، موضوع رنه مونتویا این است … رنه مونتویا ، شما یک خار گفتید ، رنه مونتویا یک خار در چشم رایان است. او در حال حاضر خطر وجود رایان است ، زیرا او ، اول از همه ، رایان را مجبور می کند تا با آلیس کار کند ، و آنها از یکدیگر متنفر هستند. او کاری می کند که واقعاً رایان را ناراحت می کند ، و سپس زندگی رایان را در اواسط فصل بسیار دشوار می کند. رنه مشکل داره خوب؟ رنه مشکل داره

رایان کارهای زیادی دارد. واقعاً تعجب آور است که او هنوز هم می تواند به خوبی Batwoman بازی کند و مردم را نجات دهد ، زیرا این مقدار زیادی است. تمام زندگی او فقط ویران شده است.

رابین ، من قسمت هایی که کارگردانی کردی را دوست داشتم ریوردیلبه آیا ما به طور تصادفی شما را در اینجا روبرو خواهیم دید زن خفاشی؟

داده ها: من می خواهم. من کاملاً دوست دارم. بازیگر دیگری هم هست که کارگردانی می کند. مطمئنم جاویسیا رهبری می کند. افتخار دارم. من نمی توانم منتظر باشم تا توسط او هدایت شوم. من فکر می کنم باید کمی صف بکشم ، اما کارهای CW دیگری در راه است که باید انجام دهم. بی صبرانه منتظر آن هستم. این گروه بزرگی از مردم است. خدمه عالی هستند. همانطور که گفتم ، من نمی توانم منتظر باشم که توسط Javicia هدایت شوم ، اما دوست دارم نوبت من باشد ، بله.

لزلی: رابین یک کارگردان باورنکردنی خواهد بود … من نمی توانم منتظر بمانم تا مانند کارگردانان زن ، این روزها آنقدرها نداشته باشیم. معمولاً در مورد نمایش ما صحبت نمی کنم. نمایش ما کار فوق العاده ای انجام می دهد ، اما این روزها آنقدرها از آنها استفاده نمی کنیم. من فکر می کنم آن لمس ویژه ای وجود دارد که زنان کارگردان از آن برخوردارند. این فقط چیز ویژه آنهاست … من به یاد دارم اولین باری که توسط یک زن هدایت می شدم. او به من گفت ، او به من گفت: “من دوست دارم مطمئن شوم که در آن زاویه عکس می گیرم ، بنابراین همیشه بسیار تملق آمیز به …” من شبیه این هستم ، “خدای من. آره. من عاشق اینم.”

جاویشیا ، به نظر می رسد که بین رایان و سوفی رابطه عاشقانه وجود دارد. آیا چیزی وجود دارد که بتوانید در این مورد طعنه بزنید؟

لزلی: من تیزر خوبی نیستم. من چیزها را عقب نمی اندازم من خیلی راحت پیش می روم ، صادقانه نمی دانم چه بگویم و چه بگویم. من می گویم که آنها در ابتدای فصل بسیار سقوط کردند. من فکر می کنم می توانم این را بگویم ، اما فکر می کنم لایه های زیادی پشت دوستی و روابط آنها وجود دارد که مسائل را پیچیده تر می کند. نمی دانم. تا اینجا ، من هنوز واقعاً چیزی را تجربه نکرده ام و فقط قسمتی را که در حال فیلمبرداری هستم خوانده ام. نمی دانم در آینده چه اتفاقی می افتد.

این مصاحبه برای وضوح و طول مدت ویرایش شده است.

زن خفاشی چهارشنبه ها ساعت 9/8c از شبکه CW پخش می شود.

کجا را باید نگاه کرد زن خفاشی


این مقاله توسط ترجمه کلمه به کلمه از منبع اصلی تهیه شده است لذا طبیعی است که از نظر نگارشی مشکلاتی داشته باشد

کلمات مرتبط:

کتوژنیک
کتوژنیک رژیم مواد غذایی
کتوژنیک چیست
کتوژنیک و ورزش
کتوژنیک نی نی سایت
کتوژنیک ویکی پدیا
کتوژنیک کتاب
کتوژنیک مواد غذایی
کتوژنیک عوارض
کتوژنیک لاغری
کتوژنیک اینستا
کتوژنیک ایران
کتوژنیک اهواز
اسموتی کتوژنیک
الکترولیت کتوژنیک
اپلیکیشن کتوژنیک
انواع کتوژنیک
رژیم کتوژنیک ایران کوک
کتوژنیک به انگلیسی
کتوژنیک چرخه ای
آنفولانزای کتوژنیک
آش کتوژنیک
رژیم کتوژنیک آنلاین
اسیدهای آمینه کتوژنیک
کتاب آشپزی کتوژنیک
آشپزی کتوژنیک
آدامس کتوژنیک
آرد کتوژنیک
آمینو اسیدهای کتوژنیک
آمینو *** کتوژنیک
کتوژنیک به چه معناست
کتوژنیک برای لاغری
کتوژنیک بدنسازی
کتوژنیک برای سلامتی
بستنی کتوژنیک
برنامه کتوژنیک
برنج کتوژنیک
رژیم کتوژنیک برنامه
رژیم کتوژنیک برای کبد چرب
کتوژنیک پرشتاب
کتوژنیک پروتئین
پیتزا کتوژنیک
رژیم کتوژنیک پروتئین
بولت پروف کتوژنیک
خمیر پیتزا کتوژنیک
پنکیک کتوژنیک
پیتزای کتوژنیک
پاستا کتوژنیک
کتوژنیک تلگرام
کتوژنیک تشنج
تجربیات کتوژنیک نی نی سایت
تجربیات کتوژنیک
تست کتوژنیک
تغذیه کتوژنیک
تغذیه کتوژنیک چیست
تب کتوژنیک
رژیم کتوژنیک تبادل نظر
رژیم تثبیت کتوژنیک
جدول کتوژنیک
رژیم کتوژنیک جنگجویان
رژیم کتوژنیک جنگجو
رژیم کتوژنیک چیست
رژیم جنگجویان کتوژنیک نی نی سایت
کتوژنیک چیه
کتوژنیک چربی
چالش کتوژنیک
رژیم کتوژنیک چیست نی نی سایت
کتوژنیک دایت چیست
رژیم کتوژنیک چیه
رژیم کتوژنیک چند روزه است
حلوای کتوژنیک
ماشین حساب کتوژنیک
هرم کتوژنیک
کتوژنیک خرما
کتوژنیک خرید
لیست خرید کتوژنیک
آیا رژیم کتوژنیک خوب است
یک رژیم کتوژنیک خوب
شیر خشک کتوژنیک
مواد خوراکی کتوژنیک
خربزه کتوژنیک
نان کتوژنیک خرید
رژیم کتوژنیک خوبه نی نی سایت
کتوژنیک دکتر کرمانی
کتوژنیک در نی نی سایت
کتوژنیک در ماه رمضان
کتوژنیک در بارداری
کتوژنیک دیابت
کتوژنیک دانلود
دکتر کتوژنیک
رژیم کتوژنیک دکتر فرشته زمانی
رژیم کتوژنیک دوره ای
رژیم کتوژنیک در شیردهی
رژیم کتوژنیک
کتوژنیک زیباتن
رژیم کتوژنیک زیباتن
رژیم کتوژنیک زهرا شیری
سبک زندگی کتوژنیک
رژیم کتوژنیک ژاله هاشمی
ژله کتوژنیک
سوپ کتوژنیک
سبزیجات کتوژنیک
سویا کتوژنیک
سبک کتوژنیک
سالادهای کتوژنیک
رژیم کتوژنیک ساده
انواع سالاد کتوژنیک
سالاد کتوژنیک
سوسیس کتوژنیک
کتوژنیک شاپ
شیرینی کتوژنیک
شام کتوژنیک
شيريني كتوژنيك
شکر کتوژنیک
رژیم کتوژنیک شیردهی
میلک شیک کتوژنیک
رژیم شوک کتوژنیک
شکلات کتوژنیک
شروع کتوژنیک
کتوژنیک صارمی
صبحانه کتوژنیک
رژیم کتوژنیک صبحانه
نمونه صبحانه کتوژنیک
صبحانه کتوژنیک نی نی سایت
رژیم کتوژنیک صرع
کتوژنیک و صفرا
دستور صبحانه کتوژنیک
نمونه رژیم کتوژنیک صرع
آیا رژیم کتوژنیک ضرر دارد
عوارض كتوژنيك
رژیم کتوژنیک عوارض
آیا رژیم کتوژنیک علمی است
عوارض کتوژنیک نی نی سایت
عوارض کتوژنیک چیست
علم کتوژنیک
عصرانه کتوژنیک
عمل کتوژنیک
عملکرد کتوژنیک
کتوژنیک غذا
غذاهای کتوژنیک
غذاهای کتوژنیک ایرانی
غذای کتوژنیک
غذای کتوژنیک با گوشت چرخ کرده
غذای کتوژنیک چیست
کتوژنیک رژیم غذایی
برنامه غذایی کتوژنیک
فروشگاه کتوژنیک
فروشگاه کتوژنیک در اصفهان
فستینگ کتوژنیک
فواید کتوژنیک
رژیم کتوژنیک فست
رژیم کتوژنیک فواید
رژیم فستینگ کتوژنیک
فروشگاه کتوژنیک در تهران
فروشگاه کتوژنیک در غرب تهران
فروشگاه کتوژنیک در کرج
کتوژنیک قهوه
رژیم کتوژنیک قبل از بارداری
قرص کتوژنیک
قوانین کتوژنیک
فروشگاه کتوژنیک قزوین
فروشگاه کتوژنیک قم
کتوژنیک و قند خون
سوپ قارچ کتوژنیک
رژیم قلیایی کتوژنیک
کتوژنیک کرمانی
کیک کتوژنیک
چیز کیک کتوژنیک
شیرین کننده کتوژنیک
کاپ کیک کتوژنیک
کوکی کتوژنیک
کیک کتوژنیک چیست
کتوژنیک و کبد چرب
کتوژنیک گیاهی
رژیم کتوژنیک گیاهخواری
نمونه رژیم کتوژنیک گیاهی
کتوژنیک یا گیاهخواری
کیا رژیم کتوژنیک گرفتن نی نی سایت
لاغری کتوژنیک چیست
لازانیا کتوژنیک
رژیم کتوژنیک لاغری
رژیم لاغری کتوژنیک رایگان
رژیم لاغری کتوژنیک چیست
روش لاغری کتوژنیک
نان لواش کتوژنیک
لوکرب کتوژنیک
رژیم کتوژنیک لوکارب
کتوژنیک میوه
کتوژنیک مشهد
کتوژنیک محض
کتوژنیک معنی
محصولات کتوژنیک در تهران
مجازهای کتوژنیک
معنی کتوژنیک چیست
مضرات کتوژنیک چیست
مربا کتوژنیک
کتوژنیک نمونه رژیم دکتر اوسطی
کتوژنیک نمونه
نان کتوژنیک
ناهار کتوژنیک
نان کتوژنیک چیست
نون کتوژنیک
نودل کتوژنیک
رژیم کتوژنیک نمونه
کتوژنیک و دیابت
کتوژنیک و بارداری
کتوژنیک و لاغری
کتوژنیک و بدنسازی
کتوژنیک و کرونا
کتوژنیک و ریزش مو
کتوژنیک و میگرن
هندوانه کتوژنیک
رژیم های کتوژنیک
میوه های کتوژنیک
عکس هرم کتوژنیک
غذا های کتوژنیک
شیرینی های کتوژنیک
هشتگ کتوژنیک
همبرگر کتوژنیک
رژیم کتوژنیک هدفمند
کتوژنیک یعنی چه
کتوژنیک یعنی چی
یبوست کتوژنیک
رژیم کتوژنیک یک ماهه
صبحانه ی کتوژنیک
رژیم کتوژنیک یک هفته ای
رژیم غذایی کتوژنیک یعنی چه

دیدگاهتان را بنویسید