«سپس صورتحساب آمد»: سال چهارم صورتحساب ماه KHN-NPR یک بسته بندی است


در سال ۲۰۲۱، بیش از ۸۸۰ نفر از شما ایده‌هایی را برای مجموعه تحقیقاتی لایحه ماه KHN-NPR ارائه کردند و به دو مورد از شخصی‌ترین موضوعات زندگی به ما اعتماد کردند: سلامتی و پول شما. ما عمیقا سپاسگزاریم. مجموعه صورت‌حساب‌ها و داستان‌های ما – که از فوریه ۲۰۱۸ به طور پیوسته به نزدیک به ۵۰۰۰ رسیده است – به ما می‌گوید که عوارض مالی مراقبت‌های بهداشتی آمریکا برای بسیاری از مردم بار سنگینی است و سیستم بهداشتی ما اغلب در ارتقای منافع مالی خود بهتر از محافظت از عمومی.

داستان‌هایی که در سال ۲۰۲۱ گفتیم، برخی از شیوه‌هایی را که برای دهه‌ها اتفاق افتاده و برخی دیگر را که جدید هستند، روشن می‌کند. ما کیونگه لی را ملاقات کردیم، او می خواست بداند چرا وقتی که مطب دکترش یک طبقه به بالا رفت، صورت حساب تزریق آرتروزش ناگهان ۱۰ برابر بیشتر شد. و ما با خانواده سالرنو آشنا شدیم که به ما کمک کردند تا بفهمیم که چگونه “بخش های اورژانس مامایی” به معنای قبض های بزرگ حتی برای سالم ترین و معمول ترین زایمان ها هستند. در صورتی که هر کدام را از دست دادید، برای خواندن و گوش دادن به هر یک از قسمت‌های صورتحساب ماه امسال ما وقت بگذارید – و از خود در برابر شوک برچسب محافظت کنید.

با یک قانون فدرال جدید علیه صورت‌حساب‌های پزشکی غافلگیرکننده، که از ۱ ژانویه اجرایی می‌شود، به سال ۲۰۲۲ می‌رویم. اگرچه این قانون با یک قانون کامل فاصله زیادی دارد، اما پاسخی است به مکالمه‌ای که بیمار لایحه ماه ما، درو کالوور، در آغاز آن کمک کرد. در سال ۲۰۱۸ زمانی که او در مورد اسکناس ۱۰۹۰۰۰ دلاری خود پس از حمله قلبی خود با وجود بیمه نامه نوشت. ما پنجمین سال تحقیقات جمع‌سپاری خود را با قوانین فدرال بیشتری که در نتیجه یک ویژگی لایحه ماه معرفی شده‌اند، آغاز می‌کنیم – بسیار خوب است اگر این اصلاح برای «قانون تولد» خودسرانه که می‌تواند والدین جدید را در دام تشریفات اداری گرفتار کند، بسیار خوب خواهد بود. بیش از چهار سال برای درمان.

برای شنیدن داستان های افراد زیر روی آنها کلیک کنید.

Bill of the Month یک تحقیق جمع‌سپاری شده توسط KHN و NPR است که صورت‌حساب‌های پزشکی را تشریح و توضیح می‌دهد. آیا صورت حساب پزشکی جالبی دارید که می خواهید با ما در میان بگذارید؟ درمورد آن به ما بگو!

KHN (خبر سلامت قیصر) یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیقی در مورد مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی، KHN یکی از سه برنامه عملیاتی اصلی در KFF (بنیاد خانواده قیصر) است. KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقفی است که اطلاعات مربوط به مسائل بهداشتی را به ملت ارائه می دهد.

از مطالب ما استفاده کنید

این داستان را می توان به صورت رایگان بازنشر کرد (جزئیات).

ما سازمان ها را تشویق می کنیم که محتوای ما را به صورت رایگان بازنشر کنند. در اینجا چیزی است که ما می پرسیم:

شما باید ما را به عنوان ناشر اصلی، با یک پیوند به سایت khn.org ما معرفی کنید. در صورت امکان، لطفاً نویسنده(های) اصلی و “Kaiser Health News” را در خط فرعی ذکر کنید. لطفا لینک های موجود در داستان را حفظ کنید.

مهم است که توجه داشته باشید، همه چیز در khn.org برای بازنشر در دسترس نیست. اگر داستانی با برچسب “همه حقوق محفوظ است” باشد، نمی‌توانیم اجازه انتشار مجدد آن مورد را اعطا کنیم.

سوالی دارید؟ به ما در [email protected] اطلاع دهید