سیب تنیس تازه | تغییر متابولیسم


File.jpg

تعجب! یه دستور کوکتل دیگه درست کردم!

وقتی Superfresh Growers از من خواست تا یک دسر سرگرم‌کننده برای روز ولنتاین با سیب‌های مورد علاقه‌ام، Autumn Glory درست کنم، من گفتم: «من واقعاً دسر درست نمی‌کنم، اما قطعاً می‌توانم یک کوکتل درست کنم.»

گوش کنید، اگر دستور دسر می‌خواهید، به کتی با روکش شکلاتی بروید. او موارد خوب زیادی دارد! اما من کوکتل های V-Day شما را روی عرشه دارم.

همه ما اپلتینی را می شناسیم. در هر منوی TGIFriday در آمریکا وجود دارد و من تقریباً مطمئن هستم که این اولین مارتینی بود که در ۲۱ سالگی سفارش دادم.

اما چیزی که در مورد بیشتر اپلتینی ها وجود دارد این است: هیچ سیبی در آنها وجود ندارد. در عوض، آنها با یک لیکور سیب سبز تند و زننده که مملو از شکر و طعم دهنده های مصنوعی است درست می شوند. ما بهتر از این هستیم

اما این ولنتاین است (یا مهمتر از آن، گالنتین). شما یک کوکتل سرگرم کننده می خواهید! نترسید، پری کوکتل لاغر شما اینجاست. و او با سیب های واقعی برای شما یک اپلتینی درست کرد.

یک نکته دیگر در مورد اینها می کنم – سیب ها کاملاً آب گرفته نمی شوند. در صورت تمایل می توانید آنها را صاف کنید، اما من شخصا آنها را به عنوان سس سیب بزرگسالان دوست دارم.

به سلامتی!

اپلتینی تازه

نویسنده: مگان کوبر، RDN، DL

زمان کل: ۵ دقیقه

خدمات: ۱

عناصر:

دستورالعمل ها:

  1. همه مواد را در مخلوط کن بریزید.

  2. به غلظت دلخواه مخلوط کنید.

  3. اختیاری: کرنش.

این یک پست حمایت شده با همکاری Superfresh Growers است. می‌توانید از خواربارفروشی‌های محلی خود بپرسید که آیا سیب‌های Autumn Glory را حمل می‌کنند یا فقط در اینستاگرام به آنها پیام دهید و بپرسید تا نزدیک‌ترین فروشگاه شما را پیدا کنند!