شکار جدید لئو دی کاپریو لو رفت / عکس های نامزد جدید و معروف آقای بازیگر !


تصاویر لئوناردو دی کاپریو ۴۸ ساله و جیجی حدید ۲۷ ساله مدل معروف مجله ووگ، روز یکشنبه هنگام خروج از رستوران معروف سیپریانی (Cipriani) در مرکز شهر نیویورک شکار شد.

این زوج پیش از این در یک مهمانی در شهر نیویورک، پس از پایان رابطه چهار ساله دی کاپریو با کامیلا مورونه ۲۵ ساله، دیده شده بودند.

ستاره تایتانیک در حالی که با یکی از همراهانش قدم می زد، یک کاپشن مشکی، شلوار جین و کفش ورزشی سفید پوشیده بود. جیجی هم در حالی که سعی می‌کرد چهره اش را با یک شال آبی پنهان کند، با یک شلوار گشاد و یک کت چرمی مشکی، از جلوی دوربین ها عبور کرد.

این دیدار چند روز پس از آن صورت گرفت که دی کاپریو در حال معاشرت با جیجی، در مراسم مجلل هالووین در نیویورک دیده شدند. آن دو در مراسم جشن هالووین سیرکولوکو (Circoloco) در حیاط نیروی دریایی بروکلین شرکت کردند و از طریق اتوبوس مهمانی با خواهر جیجی، بلا و فروشنده آثار هنری هلی نَهمَد (Helly Nahmad) وارد شدند.

یک منبع آگاه گفت: «لئو بیشتر شب را ماسکی ترسناک بر صورت داشت، غیر از زمان هایی که می خواست چیزی بنوشد.»
او اضافه کرد که ماسک لئوناردو نیمی هیولا، نیمی زامبی بود و در این مهمانی ستاره های دیگری نیز حضور داشتند. استلا مکسول، یانکی جیانکارلو استانتون نیز در این مهمانی شرکت کرده اند. همچنین مت اسمیت، ستاره «خاندان اژدها» با لباس یک خون آشام در این مهمانی ظاهر شده است.

لئوناردو قبلاً هم برای پنهان کردن چهره معروف خود لباس های خلاقانه ای برای هالووین انتخاب می کرد. در سال ۲۰۱۸ یک ماسک دلقک عجیب و غریب بر صورت زد و در سال ۲۰۲۱ لباس یک پیرمرد ۱۰۰ ساله را پوشید.

به نظر می رسد این اولین باری است که دی کاپریو برنده اسکار با یک زن بزرگتر از ۲۵ سال و زنی که یک مادر است وارد رابطه می شود.

پس از فاش شدن تصاویر جدید، یک منبع نزدیک به این زوج گفت آنها رابطه خود را آهسته پیش می برند. این منبع در ادامه گفت که این زوج، بیشتر دو نفره با هم بیرون رفته اند و گاهی در جمع دوستان با یکدیگر معاشرت کرده اند، اما هنوز خود را به عنوان یک زوج معرفی نکرده اند.زین همسر سابق جیجی حدید پس از انتشار عکس هایی از این مدل در حال لذت بردن از یک قرار صمیمی با لئو، او را در اینستاگرام آنفالو کرد. زین و جیجی سال گذشته پس از یک رابطه پر سر و صدا شش ساله از هم جدا شدند. این زوج یک دختر دو ساله به نام خای (Khai) دارند. جیجی هنوز زین را در اینستاگرام خود دنبال می کند.

منبع: روزیاتو