قسمت ۳۶: AMA | کتو، تزریقات لیپوتروپیک و اهداف


دکتر سیموندز و میشل کندی، NP-C به دفتر رالی بازگشتند و برای رویداد Ask Me Anything خود به صورت زنده پخش جریانی کردند. آنها به سوالات بینندگان در مورد کتو، ویتامین B12 و غیره پاسخ دادند.

فقط یک یادآوری است که هر دو دفتر باز هستند و ما خوشحال خواهیم شد که شما را قبل از سال جدید شروع کنیم. چه بیمار جدید هستید و چه در حال شروع مجدد، برای تعیین وقت با مطب ما تماس بگیرید. تعطیلات زمان مناسبی برای شروع است! ما اینجا هستیم تا در این راه به شما کمک، تشویق و راهنمایی کنیم. ما منطقه بدون قضاوت هستیم!

س: من وگان هستم، بنابراین احتمالاً کتو برای من کار نخواهد کرد. چه چیز دیگری را توصیه می کنید؟

پاسخ: از نظر فنی می‌توانید کتو را به‌عنوان یک گیاه‌خوار یا گیاه‌خوار انجام دهید، اگرچه این کار کمی چالش‌برانگیزتر است. اما هر تغییر رژیم غذایی همیشه چالش برانگیز است. بنابراین، اگر واقعاً می‌خواهید کتو را امتحان کنید، منابع زیادی در دسترس هستند که می‌توانند مفید باشند. اگرچه ما بیماران وگان یا گیاهخوار زیادی نداریم، اما راهنماها و منابعی در مطب خود داریم.

به یاد داشته باشید، کتو کربوهیدرات پایینی دارد و به این معنا نیست که باید تن‌ها گوشت یا چربی مصرف کنید. گزینه های زیادی برای چربی های سالم و پروتئین از طریق سبزیجات غیر نشاسته ای، مغزها و دانه ها و حتی آووکادو وجود دارد. شما همچنین می توانید سویا، توفو و تمپه را برای منابع پروتئینی در حین مصرف کتو مصرف کنید. مهم است که صرف نظر از رژیم غذایی از غذاهای ناسالم دوری کنید. محدودیت کالری نیز کار می کند!

ما برخی از دستور العمل های گیاهی و وگان را از طریق صفحه اینستاگرام دکتر سیموندز، The Casual Keto Doctor به صورت آنلاین در دسترس داریم.

س: چگونه مطمئن شوم که به اهداف کاهش وزن خود در سال جدید پایبند هستم؟

پاسخ: ما این سوال را همیشه در دفتر می پرسیم! همه چیز در مورد اولویت دادن به سلامتی و کاهش وزن است. ما می دانیم که آسان نیست، اما در مورد ایجاد این طرز فکر است که سلامتی شما شماره یک و اولویت اصلی است. و مطمئن شوید که از هر کمکی که وجود دارد، چه از طرف متخصصان و چه از طرف افراد زندگی‌تان، استفاده می‌کنید. این دقیقاً مانند هر هدف دیگری در زندگی شماست، چه تصمیم سال نو یا هر زمان دیگری از سال.

س: آیا همه شما هنوز HCG و ویتامین B12 تزریق می کنید؟

پاسخ: بله، داریم! تزریق B12 ترکیبی از اسیدهای آمینه، ویتامین‌های B و سایر ترکیبات طبیعی است که واقعاً در حمایت از سرعت متابولیسم، سم‌زدایی، مبارزه با التهاب و فواید پوست، مو، ناخن، انرژی، خواب، خلق و خو و موارد دیگر مفید است. ما آنها را ویتامین های احساس خوب می نامیم زیرا وقتی احساس خوبی دارید، فقط کار خوبی می کنید.

برای تزریق لیپوتروپیک هیچ وقت ملاقاتی لازم نیست و می‌توان آن‌ها را توسط یک متخصص پزشکی به‌صورت سرپایی انجام داد. ما در حال حاضر یک را ارائه می دهیم ویژه BOGO: یک تزریق بخرید، یک تزریق رایگان دریافت کنید (چربی سوزی پلاس). ۳۰.۰۰ دلار پس انداز.

BOGO بدون چربی سوزی پلاس

برای اطلاعات بیشتر در مورد تزریق HCG یا لیپوتروپیک، با مطب ما تماس بگیرید. ما خوشحال خواهیم شد که به هر سوالی پاسخ دهیم.

س: من دور از دفتر شما زندگی می کنم. آیا هنوز می توانم بیمار شوم؟

ج: بله! ما برنامه راه دور داریم ما تعداد خوبی از بیماران داریم که یا در نزدیکی مطب زندگی می‌کنند و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنند یا بیمارانی که در فاصله‌ای دورتر زندگی می‌کنند. ما در واقع بیماران زیادی از منطقه ویلمینگتون نیز داریم!

با این حال، برای ایجاد یک رابطه پزشک و بیمار در ایالت کارولینای شمالی، حداقل یک بار باید شما را در مطب ببینیم. پس از آن، می‌توانیم بازدیدهای مجازی مداوم را ارائه دهیم.

س: آیا می توانید بیشتر در مورد مزایای تزریق لیپوتروپیک به من بگویید؟ آیا اشتها را هم سرکوب می کنند؟

پاسخ: اگرچه تزریقات لیپوتروپیک تحت آزمایش مبتنی بر شواهد قرار نگرفته اند، اکثر افرادی که آن را امتحان می کنند، احساس سودمندی دارند و آن را دوست دارند. آنها ترکیبی از منابع طبیعی از جمله ویتامین ها، اسیدهای آمینه و چربی سوز هستند. آنها به طور ویژه توسط یک داروساز ترکیب می شوند تا اطمینان حاصل شود که آنها برای بدن دوستانه هستند و به دو تزریق مختلف تقسیم می شوند. سوپر بی و چربی سوزی پلاس.

این تزریق ها بسیار بیشتر از تزریق استاندارد B12 شما هستند و مزایای بسیار دیگری نیز دارند. می‌توانید این تزریق‌ها را یک‌بار در هفته مصرف کنید و تا زمانی که ما باز هستیم، می‌توانید آن را متوقف کنید. نیازی به وقت قبلی نیست و ما تزریقات را نیز در پکیج پیشنهاد می کنیم. ما مفتخریم که این تزریقات با کیفیت را با قیمتی مقرون به صرفه ارائه می کنیم.

ما به بیماران می گوییم که تا زمانی که آن را امتحان نکنید، نمی دانید چه تأثیری روی شما می گذارد. و، اگر مانند اکثر مردم باشید، می توانید تفاوت را تشخیص دهید و حتی می توانید تشخیص دهید که چه زمانی شروع به از بین رفتن می کند. تزریق سریع، آسان و بدون درد است.

بله، ما بیمارانی داریم که گزارش می دهند که هوس آنها کاهش یافته و کنترل بهتری بر اشتهای خود دارند. ویتامین ها فوایدی برای کنترل قند خون و انسولین دارند که از عوامل کلیدی برای کاهش وزن، اشتها و اشتها هستند.

تزریق ها یک راه حل جادویی نیستند و قرار است در کنار سایر تلاش های کاهش وزن مورد استفاده قرار گیرند. ویتامین B12 به شکل تزریقی بسیار موثرتر از مصرف خوراکی است.

دکتر سیموندز در ابتدا نسبت به تزریق ها بدبین بود، اما متوجه شد که بیماران زیادی آن را درخواست می کنند. بعد از اینکه خودش آنها را امتحان کرد، فروخته شد. آنها یک تغییر دهنده بازی هستند!

س: من در حال حاضر تازه وارد کتو هستم و به دنبال دستور العمل های جدید هستم. آیا بین دستور العمل های کتو و دستور العمل هایی که فقط کربوهیدرات کم دارند تفاوتی وجود دارد؟

پاسخ: این یک سوال عالی است! قطعاً تعداد زیادی دستور العمل وجود دارد که با برچسب کم کربوهیدرات یا کتو مشخص شده است. بله، بین دستور العمل های کم کربوهیدرات و کتو تفاوت وجود دارد و به مصرف چربی برمی گردد.

در تئوری، دستور العمل های واقعی کم کربوهیدرات کاملاً خوب هستند و تفاوت اصلی در محتوای چربی است. دستور العمل های کتو به طور کلی از مواد چربی بالاتر استفاده می کنند. تا زمانی که دستور غذا کم کربوهیدرات و عاری از کربوهیدرات های تصفیه شده، شکر، آرد و سایر مواد فرآوری شده و ناسالم باشد، باید قابل قبول باشد.

دکتر کتو گاه به گاه

همراه با دستور العمل های دکتر سیموندز دکتر کتو گاه به گاه، ما همچنین دستور العمل ها را از طریق ایمیل هر سه شنبه برای سه شنبه خوشمزه کتو ارسال می کنیم. در اینجا می توانید برای ایمیل های ما ثبت نام کنید.

س: فقط کنجکاو، تصمیمات سال نو شما چیست؟

آ: دکتر سیموندز: در اوایل سال، دکتر سیموندز به دلیل یک بیماری پزشکی مجبور به مصرف استروئیدها (پردنیزون) شد که باعث افزایش وزن شد. در حالی که او مدتی دارو را کنار گذاشته است، برخی از اثرات ماندگار هنوز وجود دارد. بنابراین، دکتر سیموندز ورزش و ورزش کردن را یک اولویت بزرگتر و ثابت ماندن قرار داده است. او همچنین بیشتر و بیشتر متقاعد می شود که چربی های اشباع شده طبیعی حیوانات برای انسان مفید هستند و مصرف او را افزایش می دهند.

میشل: من در واقع تصمیمات را انجام نمی‌دهم و واقعاً سعی می‌کنم مراقبت از خودم، افرادی که به آنها اهمیت می‌دهم و سلامتی‌ام را در اولویت قرار دهم. «اگرچه تصمیم‌گیری نمی‌کنم، اما از طرفداران آن‌ها هستم! من عاشق کمک به بیماران برای رسیدن به تصمیمات و پایبندی به آنها هستم.” – میشل