لاغری موضعی با دستگاه LPG

لاغری موضعی با دستگاه LPG ؛ کمی چربی زیر پوست، مقداری افتادگی و ناهمواری های پوستی ناشی از سلولیت عارضه هایی هستند که اغلب ما با آن ها آشنا هستیم.

این مشکلات می تواند زیبایی اندام شما را به راحتی تاثیر قرار دهد. اما به خاطر داشته باشید هر تجمع چربی نشانه چاقی نیست.

اضافه وزن بنابر ارزیابی  میزان چربی و عضله بدن توسط دستگاه های آنالیز بدن صورت می گیرد که نشان می دهد اضافه وزن شما به علت وزن عضلات است یا چربی ها. بنابراین نمی توان با دیدن ظاهر اندام، فردی را چاق و یا لاغر قلمداد کرد.

توجه داشته باشید که برای هر گونه اقدام جهت افزایش و کاهش وزن ابتدا باید به خوبی به اندام خود مشرف باشید.

این اشراف تنها با آنالیز بدن ممکن است که توسط افراد متخصص و دستگاه و تجهیزات دقیق امکان پذیر است. بنابراین توصیه می کنیم که با مراجعه به مراکزی که آنالیز بدن را انجام می دهند ابتدا آگاهی لازم درباره ترکیبات بدنی خود داشته باشید.

بعد از اینکه مشخص شد مقداری از وزن شما ناشی از تجمع چربی است شما چندین را ه برای از بین بردن این چربی ها پیش رو دارید.

اولین گام می تواند ورزش و داشتن رژیم غذایی باشد. این روش نتیجه دهی طولانی مدت داشته و گاها افراد را پس از مدتی خسته و ناامید می کند.

راه بعدی استفاده از جراحی تهاجمی پلاستیک است که گرچه نتیجه یک شبه دارد اما نمی توان از عوارض بعد از جراحی چشم پوشی کرد. اما ما راه سومی را به شما پیشنهاد می دهیم که ضمن نتیجه دهی کوتاه مدت بسیار ایمن و عاری از عوارض است.

(LPGال پی جی) یکی از روش های بسیار ایمن و پر قدرت برای از بین بردن چربی های بدن است. این دستگاه ضمن ایجاد کاهش وزن و سایز در بهبود افتادگی پوست ناشی از کاهش وزن نیز بسیار موثر است. در ادامه بیشتر با این روش آشنا خواهید شد:

سلولیت معروف هستند.

لاغری موضعی با دستگاه LPG ؛  روشی کاملا غیر تهاجمی بوده و هیچ گونه عارضه را در پی ندارد. این دستگاه با داشتن غلطک های مکانیکی موجب شکسته شدن چربی ها و همچنین تسریع روند آزاد سازی چربی و لیپولیزر را در پی دارد. همانطور که میدانید ماساژ دادن نواحی بدن گردش خون آن نواحی را به همراه دارد.

این دستگاه که یک ماساژور پر قدرت است موجب افزایش گردش خون و مایعات لنفاوی می شود. لازم به ذکر است که بیشترین استفاده از این دستگاه برای از بین بردن چاقی موضعی و سلولیت های بدن است.

در این دستگاه با وجود دو مکانیزم لیپوماساژ و آندرمولوفیت سلولیت های تشکیل شده در بدن از بین می رود و همچنین چین و چروک ها و جای زخم ها نیز به دلیل تسریع روند کلاژن سازی پوست درمان خواهد شد.

بنابراین می توانید از این روش برای عارضه های پوستی مانند افتادگی و شل شدن پوست و همچنین چین و چروک های پوستی استفاده کنید.

افراد مبتلا به بیماری های قلبی و عروقی

 • افراد مبتلا به بیماری های تنفسی
 • افراد مبتلا به بیماری های نارسایی کلیه
 • افراد مبتلا به سرطان
 • افراد مبتلا به دیابت و هپاتیت
 • افراد مبتلا به بیماری های عفونی پیش رونده مانند ایدز
 • افرادی که داروهای منعقد کننده خون مصرف می کنند.
 • آیا استفاده از این روش خطر آفرین است؟

  همانطور که در بالا بیان کردیم این روش هیچگونه خطری برای مراجعه کننده ندارد. حتی احساس درد در این روش وجود ندارد و تمام حسی که شما در جلسات خواهید داشت لذت و آرامش است.

  برخی تصور میکنند که استفاده از دستگاه ال پی جی موجب شل شدن پوست آن ها خواهد شد. اما این دستگاه به دلیل تحریک کلاژن سازی پوست نه تنها افتادگی و شل شدن پوست را ایجاد نخواهد کرد، بلکه موجب سفت شدن و استحکام پوست بدن نیز می شود.

  یک نکته بسیار مهم 

  توجه داشته باشید که استفاده از دستگاه ال پی جی به عنوان روشی برای جلوگیری از چاقی و یا تجمع چربی ها به شکل دائمی نیست.

  لازم است که افراد پس از استفاده از این روش سبک زندگی خود را برای جلوگیری از چاقی مجدد تغییر دهند. ابتدا لازم است قبل از استفاده از دستگاه ال پی جی  یک بار آنالیز بدن را انجام دهید.

  در این روش میزان ترکیبات بدن شما مشخص خواهد شد و متخصص به راحتی می تواند نواحی تجمع چربی را شناسایی و درمان کند. البته که می توانید از آنالیز بدن در حین و پایان دوره نیز بهره مند باشید. آنالیز بدن به متخصص کمک می کند تا بهترین برنامه غذایی را در اختیارتان قرار دهد. بنابراین یک برنامه غذایی متناسب با اندام تان می تواند نتیجه استفاده از این دستگاه را ماندگار تر کند.

  دیدگاهتان را بنویسید