ماه بر فراز بلمونت طلوع می کند


بلمونت، کارولینای شمالی –
به طور متوسط، ماه در فاصله ۲۲۶۰۰۰ مایلی از زمین قرار دارد. اما در پاییز امسال، انجمن توسعه مرکز شهر بلمونت (DBDA) ماه را بیش از هر زمان دیگری به ماه نزدیک می کند، زیرا Moonlight on Main در بلمونت، NC برای سه هفته متوالی در اکتبر و نوامبر امسال، Moonlight on Main درخشش گرمی را به شب های سرد در این شهر می بخشد.
مرکز شهر تاریخی بلمونت

موزه ماه یک نمایشگاه تور بین‌المللی از هنرمند بریتانیایی لوک جرام است که از یک ماکت ۲۳ فوتی ماه تشکیل شده است که تصاویر دقیق ناسا از سطح ماه را به نمایش می‌گذارد. با سفر در فضاهای عمومی جهانی، این اثر هنری حیرت‌انگیز در آمفی‌تئاتر استو پارک در آخر هفته‌ها از ۲۲ اکتبر در مرکز صحنه خواهد بود.
تا ۷ نوامبر. فیل بوگان، مدیر مرکز شهر برای شهر بلمونت گفت: “ما امیدواریم این نمایشگاه یک تجربه آموزشی در طول عمر باشد و الهام بخش نسل بعدی دانشمندان، هنرمندان، شاعران، نویسندگان و موسیقیدانان شهرستان گاستون باشد.” . “عصرها و آخر هفته ها شور و کاوش را برانگیخته می کنند زیرا نور آبی اثیری که توسط ماه کامل پرتاب می شود به عنوان نور عمل می کند.
محیطی عالی برای نمایشگاه های هنری، اجراهای تئاتر و انواع کنسرت های موسیقی. علاوه بر خود ماه درخشان، رویدادهای الهام گرفته از ماه در طول این رویداد سه هفته ای رخ می دهند.

یک نمایشگاه رایگان هنری شب افتتاحیه و تور هنری در مرکز شهر در تاریخ ۲۱ اکتبر، ساعت ۷ تا ۹ بعد از ظهر برگزار می‌شود، با یک گالری هنری در فضای باز و شامل آثار هنری اصلی که در طرح‌ها نمایش داده می‌شوند. این نمایشگاه طرح ریزی شده هر شب در طول مدت رویداد قابل مشاهده خواهد بود و بازدیدکنندگان می توانند با استفاده از برنامه Belmont GO یک تور خودراهنما از آثار هنری را طی کنند.
جشن‌های دیگر عبارتند از جشنواره بو دوستانه برای بچه‌ها در ۲۳ اکتبر، بار خزیدن هالووین در ۳۰ اکتبر، زوزه‌کشی در ماه برای دوستان پشمالو در ۳۱ اکتبر، و برنامه تجربه قمری به میزبانی کارکنان افلاک‌نمای موزه شیله در نوامبر. ۷. موسیقی زنده همچنین موسیقی متن برای مناسبت قمری ارائه می کند. از گروه جاز شارلوت گرفته تا کاباره ویلین ها و تجربه پینک فلوید، آهنگ های ژانرهای مختلف آسمان مهتابی بلمونت را همراهی می کنند و پر می کنند.

حضور در Moonlight on Main و ارائه آن از ماه رایگان است. قیمت بلیط برای رویدادهای منتخب متفاوت است. جزئیات بیشتر در مورد Moonlight on Main، هنرمند Luke Jerram، و رویدادهای متعدد در سراسر نمایشگاه مرکز شهر در www.MoonlightOnMain.com موجود است. موزه ماه با همکاری تعدادی از سازمان‌های خلاق که توسط لوک جرام و جشنواره نورفولک و نورویچ گرد هم آمده بودند، ساخته شد. اینها عبارتند از: جشنواره بین المللی گرینویچ + داکلندز، جشنواره برایتون، بدون دیوار، جشنواره نیمه تابستان کورک، ما کنجکاو، دریاچه های زنده، دامنه استانی Dommelhof، Les Tombées de la Nuit، رن و مرکز هنرهای نمایشی کیمل. این اثر هنری نیز با مشارکت UK Space ایجاد شده است
آژانس، دانشگاه بریستول و انجمن مراکز علم و کشف.

انجمن توسعه مرکز شهر بلمونت یک سازمان غیرانتفاعی ۵۰۱(c)(3) است. ماموریت DBDA این است که
محیط اقتصادی، زیبایی شناختی و فرهنگی مرکز شهر تاریخی بلمونت را بیشتر پیش ببرید.