ماکت‌های تعطیلات: آشپزخانه تمیز با ژان داتریماکت‌های تعطیلات توسط سرآشپز RM، Jan D’Atri.

اپل موکتینی

عناصر

 • ۱ سیب آب گرفته (از تفاله سیب استفاده کنید)
 • ۶ اونس آب معدنی گازدار خنک
 • ۲ قاشق غذاخوری آب لیمو
 • وانیل یا مایع تافی انگلیسی استویا
 • برش سیب برای تزئین
 • یخ خرد شده (اختیاری)

جهت ها

 1. آب سیب و لیمو را با استویای طعم دار ترکیب کنید. با سیب های تند، مانند گرنی اسمیت، عالی عمل می کند، اما برای نوشیدنی شیرین تر، از Red Delicious استفاده کنید.
 2. در صورت تمایل آب معدنی گازدار و یخ اضافه کنید.
 3. برای تزئین در لیوان مارتینی با تکه یا حلقه پوست سیب سرو کنید.

موهیتو موکتیل

عناصر:

 • ۸-۱۰ برگ نعناع بزرگ
 • ½ فنجان Splenda®
 • ¾ فنجان آبلیموی تازه (از حدود ۷ لیموترش)
 • ۲۴ اونس آب گازدار

جهت ها:

 1. برگ های نعناع را ریز خرد کرده و در ظرف یا پارچ بریزید. با یک دسته یا پشت قاشق فشار دهید تا روغن طبیعی آنها آزاد شود.
 2. Splenda را به برگ های نعناع اضافه کنید و با هم فشار دهید. آبلیمو را اضافه کرده و حل کنید.
 3. اگر مخلوط را از قبل در پارچ قرار نداده اید، آن را داخل پارچ بریزید و آب گازدار به آن اضافه کنید. مخلوط کنید تا مطمئن شوید همه چیز حل شده است و بلافاصله روی یخ سرو کنید. در صورت تمایل با برش های لیموترش و برگ نعنا تزیین کنید.

اندازه سرو بستگی به تخصیص کالری فردی و دستورالعمل های رژیم غذایی دارد

رونوشت ویدیویی

آیا کوکتل ها می توانند برنامه کاهش وزن شما را خراب کنند؟ مطمئناً می توانند، مگر اینکه برای آنها ماکت هایی درست کنید که سالم، خوشمزه و عاری از گناه باشند. ایده آل برای سال نو، سوپر باول، یا هر زمان. بیایید چند نوشیدنی خوشمزه درست کنیم که باعث کاهش وزن در کوه قرمز شود. امروز ما در حال ساخت یک مارتینی اپل و یک موکتل موهیتو هستیم. ما از میوه های تازه و شیرین کننده های بدون کالری استفاده خواهیم کرد. بیایید با موهیتو شروع کنیم – به برگ نعنای تازه، آب لیمو یا لیموترش، مقداری استویا نعناع، ​​آب گازدار و یخ خرد شده نیاز دارید. چند برگ نعناع را بردارید، له کنید و در یک لیوان کوکتل مخلوط کنید. این برای آزاد کردن طعم و روغن شگفت انگیز نعناع است. در مرحله بعد، چند قطره استویا نعناع فلفلی را اضافه کنید که طعم آن را اضافه می کند اما کالری ندارد. به هر حال، روغن نعناع فواید زیادی برای سلامتی دارد، از جمله تسکین شکم شما از سوء هاضمه. حالا آب نصف یک لیموترش بزرگ را برای آن موهیتو تانگ و در آخر مقداری یخ خرد شده یا مکعبی شده اضافه کنید و روی آن را با آب گازدار پر کنید. سپس، یک تکه لیموترش اضافه کنید و یک موکتل موهیتو با طراوت و بدون احساس گناه خواهید داشت. حالا بیایید یک مارتینی سیب درست کنیم. شما به یک سیب ترد، یک مخلوط کن یا گلوله و یک لیموی تازه نیاز دارید. سیب را پوست بگیرید و به مکعب های کوچک خرد کنید و سپس به مخلوط کن اضافه کنید. سپس دو قاشق غذاخوری آب لیمو را در آن بریزید. و برای شیرین کننده، استویا مایع. من از استویای فرانسوی با طعم وانیلی استفاده می کنم زیرا فکر می کنم با طعم سیب عالی می شود. درب را ببندید و سپس مخلوط را هم بزنید تا یکدست شود. آن را در کوکتل شیکر بریزید و سپس چند تکه یخ و آب گازدار به آن اضافه کنید. درب را محکم کنید و چند تکان خوب به آن بدهید. سپس، این مخلوط خوشمزه را در یک لیوان کوکتل بریزید و با برش های سیب تزئین کنید، سپس میل کنید و مارتینی سیب خود را میل کنید. دو نوشیدنی خوشمزه برای هر موقعیتی که می‌توانید بدون احساس گناه از آن لذت ببرید، به لطف کاهش وزن کوه قرمز. برای دستور العمل های عالی بیشتر برای غذا خوردن تمیز The Red Mountain Way به Redmountainweightloss.com مراجعه کنید

تصویر نویسنده

جان داتری سرآشپز رسمی آشپزی Red Mountain است که انواع ویدئوهای آموزشی را در مورد نحوه طبخ غذاهای سالم به بیماران ارائه می دهد.

با سابقه ای گسترده در صنعت غذا به عنوان صاحب رستوران، توزیع کننده غذای لذیذ و نویسنده کتاب آشپزی، تخصص Jan بسیار مورد تقاضا است. در واقع، او در رسانه های مختلف فونیکس از جمله مجری رادیویی در ۹۲.۳FM KTAR، آریزونا میددی، سونوران لیوینگ، مجله فونیکس و غیره حضور داشته است.

دستور العمل های خوشمزه بیشتری را تماشا کنید از سری RM Clean Eating Kitchen با سرآشپز آشپزی Red Mountain، Jan D’Atri و یاد بگیرید که در مسیر کوهستان قرمز تمیز غذا بخورید!