محمد حسین رفت تا چادر از سر ناموسش نیافتد/ دلتنگ فرزندم هستم


به گزارش خبرنگار مرآت؛ واژه بسیج با شهادت آمیخته شده است و انگار هرکجا که بسیجیان هستند در باغ شهادت نیز باز است، بسیج سنبل و مظهر اخلاص و از خود گذشتگی است و به همین خاطر است که امام راحل فرمودند ای کاش من هم یک بسیجی بودم.

بسیج از ابتدای تشکیل آن تا امروز همواره در صحنه جهاد حاضر بوده است و در جنگ ترکیبی امروز نیز همدرد و همراه مردم تا آخرین نفس در کنار آنها ایستاده است.

زهره باایمان خان، مادر شهید محمد حسین سروری راد، بسیجی جوانی که در اغتشاشات روز سی ام شهریورماه در گرمسار شهید شد، ضمن گفتگو با خبرنگار مرآت در مورد فرزند شهیدش  چنین گفت: محمد حسین عاشق شهادت بود و به آرزوی دیرینه‌اش رسید و همیشه از من می خواست برایش دعا کنم تا شهید شود.

این مادر شهید با زبان ساده و صمیمی خودش در ادامه افزود: همیشه به من اصرار داشت تا برایش دعا کنم تا شهید شود و من هم می گقتم دیگرجنگی نیست تا شهید شوی ، باورم نمی شد آرزویش محقق شود!

وی با بیان اینکه محمد حسین خیلی خوش اخلاق بود و هیچ گاه صدای بلند او را من نشنیدم، ابراز کرد: همیشه از من حلالیت می خواست و شبها قبل خواب دست و پای من را می بوسید، من از اوخیلی راضی بودم  و امیدوارم خدا هم از او راضی باشد.

زهره با ایمان با صدایی بغض آلود بیان کرد: او آخرین فرزندم و به اصلاح ته تغاری بود و به خاطر اینکه پدرش زمانیکه او دو ساله بود فوت شده بود، تنها همدم و مونس من در خانه بود و الان خیلی دلتنگ او هستم.

وی در مورد رفتار های فرزند برومند خود نیز تصریح کرد: کمتر در خانه می ماند و بیشتر وقتش را در مسجد و پایگاه بسیج می گذراند و کارهای خیر زیادی کرده بود که من از آنها بی خبر بودم و بعد از شهادتش متوجه شدم.

این مادر شهید ابراز کرد: قرار بود ۴ مهرماه برای رشته حقوق در دانشگاه ثبت نام کند که قسمتش نبود و به شهادت رسید.

زهره با ایمان در مورد روز شهادت فرزندش نیز بیان داشت: در چند روزی که اغتشاش گران شهر را به هم ریخته بودند می گفت می خواهم برم از ناموسم دفاع کنم تا کسی جرات نکند چادر از سر دختران و زنان ما بردارد و آن روز  رفت و شهید شد.

وی خطاب به برخی جوانان که ندانسته با اغتشاشگران همراه شدند نیز توصیه کرد که به خودتان بیایید وبه کاری که انجام می دهید کمی فکرکنید و خون های جوانان پاک و بی گناه را پایمال نکنید.

انتهای پیام/