مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام به امارات

مسابقات انتخابی تیم ملی

ورزشکاران تیم سایتک دوباره با اقتدار در میدان جهانی و با لباس تیم ملی توانستند باعث غرور و مباهات ما باشند. مهدی و ابراهیم ارزشمند ، مبین کریمی و مظاهر تابانی در رشته پرورش اندام طلایی شدند ، حسین کریمی اولین قهرمان تاریخ ایران در ماسکولار فیزیک نام گرفت ، بابک ارزشمند نایب قهرمان پرورش اندام شد و بهزاد عدالت نایب قهرمان بادی کلاسیک.

همچنین اورال پروش اندام جهان نیز با شایستگی به مهدی ارزشمند رسید تا پنج طلا و دو نقره و یک اورالی به تالار افتخارات تیم ورزشی کیمیا اضافه شود.مراسم تقدیر از قهرمانان تیم ملی پرورش اندام کشور توسط شرکت کیمیا مکمل آراد با حضور مدیران این شرکت آقای رضا درویش و مهندس فرشاد نحاس ، ورزشکاران ملی پوش تیم سایتک و وحید اکبرزاده سرمربی تیم ملی برگزار شد.

تیم ملی پرورش اندام ایران که آماده حضور در رقابت های جهانی فوجیره می باشد ، 7 نماینده شایسته از تیم کیمیا مکمل – سایتک نوتریشن داشته و همچنین برای نخستین بار در جهان 3 برادر را در وزن های مختلف بر روی استیج این مسابقات خواهد داشت. مهدی ارزشمند کاپیتان تیم ، ابراهیم و بابک ارزشمند هر سه از تیم سایتک نوتریشن آماده تر از همیشه به دنبال کسب مدال های خوشرنگ جهانی هستند. مظاهر تابانی ، مبین کریمی ، حسین کریمی و بهزاد عدالت دیگر نمایندگان تیم سایتک نوتریشن در تیم ملی می باشند که در دسته های دیگر به رقابت با سایر حریفان خواهد پرداخت.

🎖 قهرمانان پر افتخار تیم کیمیا مکمل در لیست تیم ملی پرورش اندام ایران جهت حضور در مسابقات جهانی فوجیره🎖
ورزشکاران تیم کیمیا مکمل که متشکل از قهرمانان در وزن های 80 ، 85 ، 90 و 100+ کیلوگرم در مسابقات انتخابی تیم ملی میباشند ، آماده افتخار آفرینی برای کشورمان هستند. ابراهیم ارزشمند ، مهدی ارزشمند ، بابک ارزشمند و مظاهر تابانی از تیم سایتک نوتریشن شرکت کیمیا مکمل آراد نمایندگان این شرکت در تیم ملی خواهند بود. برای تیم ملی پرورش اندام کشور آرزوی موفقیت در مسابقات جهانی را داریم.وحید اکبرزاده در خصوص مسابقات انتخابی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت :

این هفته مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان در زنجان برگزار خواهد شد و در همان روز هم نفرات ملی‌ پوش برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان معرفی خواهند شد.

تمام تلاش فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام این است تا یک تیم ملی قوی و منجسم را تشکیل دهد تا بتوانیم در فجیره امارات از عنوان قهرمانی پنج سال گذشته خودمان دفاع کنیم. امیدوارم با دعای خیر مردم در این دوره هم بالاتر از کشورهای دیگر قهرمان شویم.

ترکیب تیم ملی با توجه به نفرات برگزیده در مسابقات انتخابی تیم ملی مشخص می‌ شود و مطمئنم با توجه به پتانسیل بالای تیم ایران ، شک ندارم دوباره می‌ توانیم از قهرمانی خودمان دفاع کنیم. از مردم عزیز کشورمان درخواست دارم برای تیم ملی دعا کنند تا بتوانیم در امارات سربلند از مسابقات بیرون بیایم.

سرمربی تیم ملی پرورش اندام در مورد اینکه با چه تعداد نفرات به مسابقات جهانی خواهیم رفت ، اظهار داشت :

به دلیل مسائل اقتصادی کشور با صلاحدید وزارت ورزش ، مسئولان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام و همچنین شورای برون مرزی تعداد نفرات اعزامی مشخص خواهند شد. حسن خسروآبادی اورال مسابقات قهرمانی آسیا ، هم در این دوره از مسابقات به دلیل مصدومیت حضور نخواهد داشت.

زمان پذیرش و وزن کشی 17 مهر ماه است. مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام ، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در زنجان با هدف انتخاب ورزشکاران برتر به منظور اعزام به رقابت های جهانی فجیره امارات برگزار می‌ شود. رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان با تاکید بر اینکه زنجان با تیم کامل و نفرات منتخب در این مسابقات شرکت خواهد کرد اظهار دارد تیم های شرکت کننده در این رقابت ها تا هفتم مهر ماه امسال فرصت دارند تا اسامی ورزشکاران خود را به این هیات اعلام کنند. 

آقای کاپیتان و دو برادر دیگر ارزشمند از تیم سایتک نوتریشن ، پس از افتخار آفرینی های متعدد در عرصه ملی و بین المللی اینبار نیز در رقابت های انتخابی تیم ملی نیز حاضر خواهند شد. سعید نائینی ، قهرمان بادی کلاسیک تیم بایوتک این بار نیز برای پوشیدن پیراهن تیم ملی خود را آماده نموده است. این رقابت ها که در زنجان قرار است برگزار شود ، جهت اعزام تیم ملی پرورش اندام کشور به مسابقات جهانی فوجیره امارات خواهد بود که 16 آبان ماه برگزار خواهد شد.

جهت مشاهده سایر خبرهای ورزشی ، به صفحه اخبار ورزشی و جهت مشاهده سایر مقالات به صفحه کیمیا بلاگ مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید