میثم شکری ساز کیست و چگونه افکارش باعث تحول شد

میثم شکری ساز کیست و چگونه افکارش باعث تحول شد

به گزارش پارسی نیوز دکتر میثم شکری ساز یکی از افراد موفق و تاثیر گذار در کشورمان است که توانست با افکار مثبت، روحیه نوآوری و پشتکار، مرزهای موفقیت را جابه جا کند. برای آشنایی با نگاه او این مقاله تهیه شده است.

هر رویایی که در ذهن داشته باشید، با یک خیال شروع می شود. شب ها که در رختخواب خود هستید، علاوه بر اینکه تمام اتفاقات روز را مرور می کنید، قدری هم به اتفاقات و امیدهایی که برای آینده دارید فکر می کنید. تابه حال به این موضوع فکر کرده اید که هر حرکتی که شما انجام می دهید، دنیا را تغییر می دهد؟ حتی هر نفسی که می کشید در دنیا و رویدادهای آن موثر است. با هر بار دم و بازدم، شما مقداری از اکسیژن هوا را به ریه های خود می فرستید و مقداری دی اکسید کربن در محیط بازدم می کنید.

حال که به عنوان یک ماهیت تاثیر گذار در این جهان پهناور هستید، چرا با تاثیرات مثبت خود، باعث تغییرات مثبت در جهان نشوید. شما آنقدر قدرتمندید که حتی افکارتان می تواند شما را تا اوج آسمان ها ببرد. کافیست دستتان را دراز کنید و ستاره ای را از آسمان خیال هایتان بچینید.

اگر شما فکر خود را صرف ایجاد تحول در زندگی تان کنید، رفته رفته این تحول در منطقه ای که  سکونت دارید، در کشورتان و حتی کل جهان انتشار می یابد.

شما برای تغییر جهان نیازی به جادو ندارید. فقط کمی برنامه ریزی، تلاش و جسارت می خواهید. این فاکتورها آنچنان در وجود دکتر میثم شکری ساز متجلی شد، که باعث شد بتواند دست به اقدامات بزرگی بزند و به یکی از موفق ترین افراد جامعه تبدیل شود. یکی از جوان ترین مدیران و کارآفرینان جهان که خوش درخشید و به الگویی شایسته برای جوانان کشورمان تبدیل شد. می خواهید او را بیشتر بشناسید؟ این مقاله را تا انتها بخوانید.

میثم شکری ساز چگونه است زندگی را از چه زاویه ای می بیند؟

نباید به اهدافمان به چشم یک رویای زود گذر نگاه کنیم. تحقق اهداف شاید سخت باشد و نیاز به تلاش مضاف داشته باشد، اما در نهایت شما را به جایی می رساند که آرزویش را داشته اید. اگر مثبت اندیش باشید فکر شما به سمت های خوبی سوق پیدا می کند. مثلا ممکن است فکر کنید که چطور می توانید ثروتمند شوید یا چگونه مدیر برگ و شناخته شده ای در جهان باشید.

چه چیزهایی در ذهن خود دارید. گزینه های شما برای پیگیری این اهداف چیست؟ قانون جذب؟ شانس؟ آشنایی با فردی که شاید کمک تان کند؟ نه!!

همه این ها فقط دلتان را خوش میکند. برای موفق شدن باید به دنبال راهی اساسی باشید. با دنبال کردن شانس و اقبال و خرافات، نمی توانید به آنچه می خواهید برسید.

میثم شکری ساز کیست

دکتر میثم شکری ساز نگاهی واقع گرایانه به مسائل داشته و دارد. او هم مانند بسیاری از جوانان کشورمان اولین تجربه کاری خود را در یک شرکت به عنوان یک نیروی کاری شروع کرد. اما او آنچنان مشتاق پیشرفت و یادگیری بود که تلاش های خود را چندین برابر کرد. ایده های کاری او آنچنان خوب و نوآورانه بودند که رئیس شرکت به او پیشنهاد شراکت در کار را داد.

اما این جوان خلاق و کوشا، به فکر راه اندازی کسب و کار خودش افتاد. او اولین کسی بود که برای نخستین بار یک مرکز آموزش مجازی را در کشور راه اندازی کرد. موسسه آموزش مجازی پارس نقطه شروع فعالیت های حرفه ای و تاثیر گذار او بود. سپس در سال 88 اقدام به راه اندازی هلدینگ بزرگ پارس پندار نهاد کرد و ریاست آن را بر عهده گرفت.

ادامه مسیر موفقیت های دکتر میثم شکری ساز

دکتر میثم شکری ساز شرکت های بسیاری را که هر کدام خدمات موثر و مفیدی به جامعه ارائه می دادند، تاسیس کرد و زیر مجموعه هلدینگ پارس قرار داد. او با این کار بیش از 500 نیروی کاری جوان را بر سر کار گذاشت. از طرفی علاوه بر افزایش سطح اشتغال زایی در جامعه با ارائه آموزش های کاربردی در موسسات آموزشی تحت امر خود، باعث نشر بی شاعبه دانش در کشور شد. نیروهای جوان، متخصص و حرفه ای که همگی در سایه تلاش های شبانه روزی دکتر میثم شکری ساز می توانستند درآمد خوبی داشته و آینده خود را بسازند. دکتر میثم شکری ساز در سال 1396 موفق به دریافت عنوان کارآفرین برتر کشور و مدیر نمونه شد.

او تحصیلات خود را در زمینه دکترای کارآفرینی، مدیریت MBA از دانشگاه اشتنبایس برلین آلمان و امیر کبیر تهران پشت سر گذاشت. همچنین تحصیل در رشته مدیریت صنایع، گرایش تولید صنعتی را نیز در دانشگاه آزاد اسلامی به اتمام رساند.

دکتر میثم شکری ساز کارآفرین جوانی که تنها 34 سال دارد، در حال حاضر مدیر بسیاری از شرکت ها، مراکز و موسسات  گوناگون است. او بدون داشتن ژن خوب و پول تنها با تکیه بر تلاش خود به این موقعیت رسیده است.

جالب است بدانید که او دارای تندیس ها و تقدیرنامه های فراوانی از داخل و خارج کشور است. این کارآفرین آینده ساز، نویسنده  و مولف برخی کتاب ها در زمینه مدیریت، بازاریابی و فروش و ارتباطات نیز می باشد. از جمله آثار او می توان به کتاب بازاریابی نوگرا، بازاریابی گوریلی، توهم باهخوشی 1 و 2، استوار، فراتر از استراتژی و … اشاره کرد. او همچنین بسیاری از مقالات پژوهشی را نوشته و به جامعه علمی کشور تقدیم کرده است.

اگر می خواهید به رویاهایتان برسید و شاهد موفقیت تان باشید، اول باید خودتان را باور داشته باشید و با الگو گرفتن از چنین افرادی، پا در جای قدم های آن ها گذاشته و مسیر موفقیت را مانند آن ها سپری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید