نتایج رژیم کتو کثیف پس از جراحی کاهش وزن شماره ۸، T4


نتایج رژیم کثیف کتو پس از جراحی کاهش وزن – داستان کارول در مورد اینکه چگونه ۱۵۷ پوند وزن کم کرد در DIRTY، LAZY، KETO ارزش دوباره شنیدن دارد. داستان های دراماتیک قبل و بعد از این قبیل به شما انگیزه می دهد تا وزن کم کنید. سفر کم کربوهیدرات کارول مملو از نکات مفید و دوستانه کتو است.

آیا کارول برای شما آشنا به نظر می رسد؟ کارول و خواهرش باربارا روی جلد مجله Woman’s World برجسته شده اند. آنها با هم، ۲۸۴ پوند در کثیف، تنبل، و KETO از دست دادند. باور نکردنی!

در یوتیوب تماشا کنید یا در پادکست های اپل گوش دهید. از نمایش لذت ببرید

به فصل چهارم پادکست DIRTY، LAZY، KETO توسط Stephanie Laska – Weight Loss Journey خوش آمدید! برای فصل پادکست ها و مصاحبه های الهام بخش آماده شوید. با داستان های موفقیت آمیز کاهش وزن در رژیم کتو آشنا شوید. از داستان های موفقیت معکوس دیابت نوع ۲ گرفته تا رژیم کتو و بحث های جراحی کاهش وزن، شما مجذوب خود خواهید شد. نتایج کاهش وزن در رژیم کتو چشمگیر است! در این سفر پادکست کاهش وزن با من بیا.

فصل جدید ۱۰۰% روی رژیم کتو متمرکز شده است. بعد از اینکه نکات و ترفندهای کاهش وزن جدید را یاد گرفتید، هر قسمت را به پایان خواهید رساند.

به پادکست DIRTY، LAZY یا KETO توسط Stephanie Lasca در Apple Podcasts، Spotify، iHeartRadio، Amazon Music، Stitcher، Google Podcasts یا حتی از طریق Alexa گوش دهید! مثل همیشه، می‌توانید همین‌جا در وب‌سایت DIRTY، LAZY و KETO تنظیم کنید. ترجیح می دهید یک قسمت را تماشا کنید؟ پخش ویدیو در کانال یوتیوب DIRTY، LAZY و KETO در دسترس است.

من اینجا هستم تا از شما در سفر کاهش وزن کتوژنیک حمایت کنم. شروع کنیم!

اشتیاق من این است که به افراد زیادی کمک کنم تا مانند من وزن کم کنند و به نتایج کاهش وزن کتو برسم – شکل ساده تر و “قابل انجام” رژیم کتوژنیک. معلوم می شود که برای موفقیت لازم نیست در رژیم کتو سخت گیری کنید.

آیا می خواهید یک کپی از لیست خرید خواربار کتو رایگان من دریافت کنید؟ اینجا در DIRTY، LAZY، KETO ثبت نام کنید و من آن را به طور خودکار برای شما ارسال می کنم. رایگان است! من ۱۴۰ پوند وزن کم کردم و DIRTY، LAZY و KETO را ایجاد کردم.

منابع رژیم کتوژنیک:

من منابع زیادی برای کمک به شما در دستیابی به نتایج کاهش وزن در رژیم کتو دارم. کتاب های من بیش از ۱۰۰۰۰ نقد مثبت در آمازون به دست آورده اند. خوانندگان موافق هستند – کثیف، زامبی، KETO کار می کند!

شروع به کاهش وزن هنگام زیر پا گذاشتن قوانین اثر استفانی لاساکا (سنت مارتین، ۲۰۲۰) کثیف، تنبل، KETO

کتاب آشپزی کثیف، تنبل، KETO با ۵ ماده: ۱۰۰ دستور غذای آسان-پیزی کم کربوهیدرات، با طعم عالی نوشته استفانی و ویلیام لااسکا (سایمون و شوستر، ۲۰۲۱)

کتاب کثیف، تنبل، کیتو زمانی برای پختن نیست: ۱۰۰ دستور غذای آسان آماده در کمتر از ۳۰ دقیقه نوشته استفانی و ویلیام لااسکا (سایمون و شوستر، ۲۰۲۱)

کتاب آشپزی کثیف، تنبل، ارزان KETO Dirt: 100 دستور العمل آسان برای صرفه جویی در پول و زمان توسط استفانی و ویلیام لااسکا (سایمون و شوستر، ۲۰۲۰)

کتاب آشپزی کثیف، تنبل، KETO: قوانین را برای کاهش وزن خم کنید اثر استفانی و ویلیام لااسکا (سایمون و شوستر، ۲۰۲۰)

راهنمای فست فود کثیف، تنبل، KETO: 10 کربوهیدرات یا کمتر اثر ویلیام و استفانی لااسکا (۲۰۱۸)

شما در سفر کاهش وزن خود در رژیم کتو تنها نیستید. اجازه دهید به شما کمک کنم تا رژیم کتو ملایم‌تر، انعطاف‌پذیرتر و سرگرم‌کننده‌تری را شروع کنید! من اینجا هستم تا از شما حمایت کنم. من اینجا هستم تا کمک کنم. بیایید این کار را با هم انجام دهیم.

استفانی کاتک

USA TODAY نویسنده و خالق DIRTY، LAZY، KETO است

منابع کتو مرتبط:

شروع به کار کتو: راهنمای مبتدیان برای برنامه رژیم غذایی کثیف، تنبل و کتو

نتایج کاهش وزن کتو: لیست پخش ویدیوهای کثیف، تنبل، KETO در یوتیوب