نتایج کاهش وزن کتو کثیف: یاد بگیرید چگونه خود را در اولویت قرار دهید شماره ۶، S.4


نتایج کثیف کاهش وزن کتو زندگی را تغییر می دهد. فقط از کتی فیشر بپرسید! او نه تنها با DIRTY، LAZY، KETO وزن کم کرد، بلکه این توانایی را به دست آورد که خودش را در اولویت قرار دهد. در این مصاحبه تک به تک، کتی به ما می گوید که چگونه این کار را انجام داده است.

در یوتیوب تماشا کنید یا در پادکست های اپل گوش دهید. از نمایش لذت ببرید

به فصل ۴ پادکست DIRTY, LAZY, KETO اثر استفانی لاسکا – یک سفر کاهش وزن خوش آمدید! برای فصلی از پادکست ها و مصاحبه های الهام بخش آماده شوید. با داستان های موفقیت آمیز کاهش وزن رژیم کتوژنیک آشنا شوید. از داستان های موفقیت معکوس دیابت نوع ۲ گرفته تا رژیم کتو و بحث های جراحی کاهش وزن، شما خود را مجذوب خود خواهید کرد. نتایج کثیف کاهش وزن کتو چشمگیر است! با من در این سفر کاهش وزن پادکست همراه باشید.

فصل جدید ۱۰۰% روی کتو متمرکز است. هر قسمت را با آموختن نکات و ترفندهای کاهش وزن جدید به پایان خواهید رساند.

به پادکست DIRTY، LAZY، KETO توسط Stephanie Laska در پادکست های Apple، Spotify، iHeartRadio، Amazon Music، Stitcher، Google Podcasts یا حتی از طریق Alexa گوش دهید! مثل همیشه، می‌توانید همین‌جا در وب‌سایت DIRTY، LAZY، KETO تنظیم کنید. ترجیح می دهید یک قسمت را تماشا کنید؟ پادکست های ویدیویی در کانال یوتیوب DIRTY، LAZY، KETO در دسترس هستند.

من اینجا هستم تا از شما در سفر کاهش وزن کتوژنیک حمایت کنم. بیایید شروع کنیم!

اشتیاق من این است که تا حد امکان به افراد زیادی کمک کنم تا مانند من وزن کم کنند و به نتایج کاهش وزن کتو برسند – در شکل ساده تر و “قابل انجام” رژیم کتوژنیک. به نظر می رسد برای موفقیت لازم نیست در رژیم کتو سخت گیری کنید.

آیا می خواهید یک کپی از لیست خواربار کتو استارتر رایگان من داشته باشید؟ اینجا در وب سایت DIRTY، LAZY، KETO ثبت نام کنید و من آن را به طور خودکار برای شما ارسال می کنم. رایگان است! من ۱۴۰ پوند از دست دادم و کثیف، تنبل، KETO را ایجاد کردم.

منابع رژیم کتوژنیک:

من منابع زیادی برای کمک به شما برای دستیابی به نتایج کاهش وزن کتو دارم. کتاب های من بیش از ۱۰۰۰۰ نقد مثبت در آمازون داشته اند. خوانندگان موافق هستند – کثیف، تنبل، KETO کار می کند!

کثیف، تنبل، KETO شروع به کاهش وزن در هنگام زیر پا گذاشتن قوانین کنید اثر استفانی لااسکا (سنت مارتین، ۲۰۲۰)

کتاب آشپزی کثیف، تنبل، ۵ ماده‌ای کیتو: ۱۰۰ دستور غذای ساده-پیزی کم کربوهیدرات، با طعم عالی نوشته استفانی و ویلیام لااسکا (سایمون و شوستر، ۲۰۲۱)

کتاب آشپزی کثیف، تنبل، KETO زمانی برای آشپزی نیست: ۱۰۰ دستور غذای آسان آماده در کمتر از ۳۰ دقیقه نوشته استفانی و ویلیام لااسکا (سایمون و شوستر، ۲۰۲۱)

کتاب آشپزی ارزان کثیف، تنبل، KETO: 100 دستور العمل آسان برای صرفه جویی در پول و زمان توسط استفانی و ویلیام لااسکا (سایمون و شوستر، ۲۰۲۰)

کتاب آشپزی کثیف، تنبل، KETO: قوانین را برای کاهش وزن خم کنید اثر استفانی و ویلیام لااسکا (سایمون و شوستر، ۲۰۲۰)

راهنمای فست فود کثیف، تنبل، KETO: 10 کربوهیدرات یا کمتر اثر ویلیام و استفانی لااسکا (۲۰۱۸)

شما در این سفر کاهش وزن کتو تنها نیستید. اجازه دهید به شما کمک کنم تا با روشی ملایم تر، انعطاف پذیرتر و سرگرم کننده تر برای کتو شروع کنید! من اینجا هستم تا از شما حمایت کنم. من اینجا هستم تا کمک کنم. بیایید این کار را با هم انجام دهیم.

استفانی لاسکا

نویسنده پرفروش‌ترین و خالق DIRTY، LAZY، KETO امروز ایالات متحده آمریکا

منابع کتو مرتبط:

شروع کتو: راهنمای مبتدیان برای برنامه رژیم غذایی کثیف، تنبل و کتو

نتایج کاهش وزن کتو: لیست پخش ویدیوهای DIRTY، LAZY، KETO در یوتیوب