نکات ضروری بیمه


نکات ضروری از a بیمه متخصص


وقتی فردی خرید می کنید بیمه ، شما به احتمال زیاد غرق شدن هزینه ها و گزینه های برنامه های سلامت آنلاین. بیمه اکنون است یکی در میان را گران تر موارد در داخل بودجه ها از بسیاری مردم، اما آن همچنین می تواند بودن یکی در میان ساده ترین تصمیمات شما ایجاد می کنید اگر شما باید انتخاب برخی از دانش مناسب برنامه سلامت برای شما و خانواده تان اینجا من قادر خواهد بود به به تو پیشنهاد میکنم سه نکات ضروری که من مشاوره می دهم مشتریان من برای استفاده در هنگام خرید پوشش سلامت فردی.

نکته ۱: نکن گرفتن بیمه نصیحت کسی که کاملا بی صلاحیت پیشنهاد دادن تو این نصیحت!!

لازم به تاکید بیشتر نیست – بیشترازاین سفارش نمی کنم. من را شگفت زده می کند چند درصد افراد عاقل در مورد چه چیزی مشاوره می گیرند بیمه مستقر شدن از جانب مردمی که کاملا بی صلاحیت هستند پیشنهاد دادن شما این توصیه انتقادی برای مثال ، یک بار من دیدن بیمه آشفتگی، (که تقریبا هر روز می بینم) و اینکه من بپرسید که آنها اطلاعات برنامه بهداشتی خود را از کجا دریافت کرده اند، به ناچار چیزهایی مانند این را می شنوم: “برادر شوهرم به من گفت مستقر شدن این طرح بهداشتی، او عادت ندارد روی بیمارستان.» یا «خواندم یک قطعه نوشته که می گوید این اغلب است ساده ترین طرح موجود است.” سپس بر. همه در مورد برنامه بهداشتی نظر دارند تو باید انتخاب کنید. صرفا به این دلیل آنها هستند بستگان شما یا درگیر در برخی از حوزه های مراقبت های بهداشتی کاملاً بی ربط به بیمه، نمی کند یعنی پاسخ به نیازها و سوالات فردی شما را می دانند! قبل از این با یک متخصص بیمه کار کنید مسائل بیا بالا شما باید نظری ندارم چند درصد مشتریان من حتی دارم بعد از اینکه آنها یک طرح سلامت آنلاین را انتخاب کردند، با من کار کرد سپس یک پوشش مسئله و انتظار من تعمیرکردن آی تی، من می خواهم خبر دادن آنها: تو باید قبلا برای کمک نزد من آمده اند! بیشتر متخصصان بیمه از طریق شرکت‌های بیمه حقوق می‌گیرند، بنابراین خدمات آنها همینطور است لیبرال به شما. از آنها استفاده کن!!

نکته ۲: نیازهای واقعی خود را تعیین کنید.

سه چیز ماندن در هنگام تعیین نیازهای خود در نظر داشته باشید: بودجه، الگوهای ویزیت پزشک و بیمارستان و نسخه استفاده این سوالات را از خود بپرسید: چند بار یکی را انجام می دهد به پزشک خود مراجعه کنید؟ یکی را انجام می دهد انتخاب کنید فقط چکاپ یا یکی را انجام می دهد انتخاب کنید ویزیت های بیمار؟ چند درصد بار تا حالا شده بوده در داخل بیمارستان در داخل ۲ سال گذشته؟ یکی را انجام می دهد نسخه های منظم مصرف کنم؟ آنها چه هستند؟ ژنریک یا برند؟ این اغلب است زمینه دیگری که اکثر مشتریان من از آن غفلت می کنند. این است غیر ممکن داشتن حداکثر پوشش در مجموع از کسانی که مناطق به هر شکل مقرون به صرفه، حداکثر پوشش برای پزشک و بیمارستان به همراه نسخه ها باعث ایجاد مشکل می شود در داخل بودجه. با این حال، بیشتر بیمه طرح ها ارائه می دهند کاملا یک نسخه از یک معادل طرح. برای مثال ، گفتن شما باید “برنامه سلامت A” که می دهد حداکثر پوشش برای پزشک، حداکثر پوشش برای بیمارستان و حداکثر پوشش برای شما داروهای تجویز شده . اما «طرح سلامت الف» هزینه دارد یک معادل به عنوان وام مسکن شما بزرگ خبر «طرح سلامت الف» است احتمالا همچنین دارای گزینه های قابل تنظیم است، به این معنی که اگر پس از تجزیه و تحلیل نیازهای خود، متوجه شوید که شما به سادگی به ندرت به بیمارستان مراجعه می کنند، شما پوشش بیمارستانی «طرح سلامت الف» را به متوسط ​​تغییر دهید یا شاید حداقل که می تواند حق بیمه را پایین بیاورید عالی معامله. اگر این گزینه ها برای شما گیج کننده هستند، دوباره، الف بیمه متخصص قرار است باشند آماده به به شما کمک کند . آنها هستند قبلا، پیش از این آگاه از ویژگی های قابل تنظیم “طرح سلامت A’s”. و ممکن است مطابقت با شما باید قابل قبول نسخه “طرح سلامت A”. آ بیمه متخصص همچنین به نسخه های برنامه های بهداشتی دسترسی دارد که نیستند در دسترس به عنوان گزینه برای معمولی خرید مصرف کننده بیمه برخط.

نکته ۳: در مقابل میل بیش از حد بیمه مقاومت کنید!!

بعد از اینکه نیازهای خود را تجزیه و تحلیل کردید، در مقابل میل بیش از حد بیمه مقاومت کنید! یکی در میان مهمترین مشترک بیمه آشفتگی هایی که می بینم بیش از حد بیمه است. مردم فکر می کنند که اگر آن ها نیاز دارند حداکثر پوشش برای پزشکان، بیمارستان ها و نسخه ها، آن ها نیاز دارند بیمه “خوب” واقعیت است، بیشتر مردم که قرار است باشند تایید شده برای فردی بیمه به این همه پوشش نیاز نخواهد داشت دو چیز من مشاوره می دهم مشتریان من به یاد آوردن از: اصلاحات مراقبت های بهداشتی و توقف ضرر. اولاً، اصلاحات مراقبت های بهداشتی اجازه می دهد تا خدمات مراقبت های پیشگیرانه ۱۰۰% پوشش داده شوند. برای مثال ، اگر شما به سادگی معاینه شوید، چرا ثبت نام کنید در داخل برنامه ای با پوشش ۱۰۰ درصدی ویزیت پزشک؟ ثبت نام کنید در داخل با حق بیمه کمتر برنامه ریزی کنید و ۱۰ دلار برای ویزیت بیمار خود پرداخت کنید. تفاوت حق بیمه با این جزئیات کوچک ۱۰۰ دلار دلار است! علاوه بر این، تعدادی از این “حداکثر پوشش” بیمه برنامه ها مواردی مانند بارداری را حذف می کنند. در آخرین مورد شما می خواهید برای تلاش برای پرداخت است کمی ثروت برای “خوب” بیمه فقط برای بدست آوردن چیزی را پوشش نخواهد داد شما می خواهید آن را برای دوم، بیشتر بیمه برنامه ها دارای یک توقف ضرر هستند که اساساً بیان می کند که وقتی هزینه های خارج از جیب شما برسد یک خاص مبلغ، این طرح شما را ۱۰۰٪ برای تمام خدمات پوشش می دهد. و شما نمی کنید برای این مزیت به طرح “حداکثر پوشش” نیاز دارید. شما بیمه متخصص حتی می تواند این مقدار توقف ضرر را سفارشی کند!

سپس، پس از دنبال کردن ۳ نکته ضروری من، طرح خود را انتخاب کنید:

۱. نکن گرفتن بیمه نصیحت کسی که صلاحیت ندارد برای تامین این توصیه . به دنبال الف بیمه متخصص، آن ها نیاز دارند مطالعه شده و دارای مجوز هستند برای تامین این توصیه و انها هستند لیبرال به شما. از آنها استفاده کن!!

۲. نیازهای واقعی خود را در نظر بگیرید. پس از خود سوال بپرسید شما تشخیص می دهید به این ترتیب برنامه سلامتی خاص شما چه نیازهایی دارد شما تایید شما تصمیم بگیرید یک ایده که آنها را ملاقات می کند. پس از همه، اگر شما نمی کنید میدونی چیه شما واقعا نیاز داشتن در طول یک برنامه ریزی، چگونه خواهد شد شما تشخیص می دهید اگر دارید رویارویی مناسب مناسب؟

۳. در مقابل میل به بیش از حد بیمه مقاومت کنید! اصلاحات مراقبت های بهداشتی تغییر کرده است چند درصد برنامه ها کار می کنند و شما بودن آماده به بدون بیمه بیش از حد، پوشش گسترده یا عالی دریافت کنید. و مهم ترین ، بدون حق بیمه های سنگین!