هرگز برای شروع دیر نیست: ۶ نکته برای داشتن اندامی بهتر در ۴۵ سالگی از ۲۵ | فیت هلث آمریکا


آیا تا به حال بدنی شبیه آنهایی که در برنامه های تلویزیونی مانند Baywatch یا American Ninja Warrior می بینیم، خواسته اید؟ این بدن برای بسیاری از ما دست نیافتنی به نظر می رسد. بسیاری از ما وقتی در آینه نگاه می کنیم هرگز آن بدن ها را نمی شناسیم، اما آیا این بدان معناست که باید تسلیم شویم و فقط به داشتن دسته های عاشقانه، شکم های کشیده و چربی های مرموز که در پشت بازوهایمان جمع می شوند عادت کنیم؟ نه ما نباید حتی برای یک دقیقه تسلیم شویم. ما زندگی بزرگسالی خود را صرف ساعت‌های طولانی در محل کار و خانواده‌مان کرده‌ایم، اما اغلب فراموش کرده‌ایم که در طول مسیر از خود مراقبت کنیم. این منجر به افزایش وزن می شود که تنها با چند پوند در سال شروع می شود و منجر به اضافه وزن ۳۰ تا ۱۰۰ پوندی در زمانی که به اواسط ۴۰ سالگی می رسیم، می شود. وقتی در نهایت متوجه می شویم که برای سلامتی، بدن و ظاهرمان چه کرده ایم، ممکن است بسیار طاقت فرسا باشد. اما لازم نیست اینگونه باشد. شاید مقدر نباشد که شبیه جوان ۱۸ ساله در Baywatch شوید، اما می توانید به وضعیت بهتری نسبت به سن ۲۵ سالگی برگردید. این چه احساسی در شما ایجاد می کند؟

خوب به یاد دارم که چاق بودم و تنم نداشتم. می خواستم تسلیم شوم و وانمود کنم که هیچ کاری نمی توانم انجام دهم. من به خوبی به یاد دارم که قسمت‌های بزرگ‌ترین بازنده را در فصل اول با یک کاسه بزرگ بستنی یا ذرت بو داده در بغلم تماشا می‌کردم. می توانید تصور کنید؟ من در حال تماشای برنامه ای در مورد ورزش و کاهش وزن در حین خوردن غذاهای دومینوی مورد علاقه ام بودم. در طول سال‌ها، من با بسیاری از افراد دیگری که آن برنامه را تماشا کرده‌اند صحبت کرده‌ام که غذاهای راحت خودشان را می‌خورند، بنابراین حدس می‌زنم که آنقدرها هم دیوانه نیستم.

در نهایت، من راهی متفاوت پیدا کردم و توانستم بیش از ۳۰۰ نفر را برای سلامتی بهتر مربی کنم. من می‌خواهم شش نکته را به شما ارائه دهم که به شما کمک می‌کند تا شروع به بازگرداندن بدن خود به حالت سالم‌تر خود کنید.

  1. غذاهای دومینو را از خانه خود حذف کنید

غذای دومینو چیست؟ اینها غذاهایی مانند بستنی، کلوچه، نان فرانسوی گرم، دونات، چیپس و شکلات هستند. غذای دومینو به هر غذایی گفته می شود که وقتی شروع به خوردن کردید نمی توانید فقط مقدار کمی آن را بخورید. من مشتری های زیادی داشته ام که بعد از اینکه قصد دارند یک زن و شوهر را به عنوان میان وعده بخورند، در نهایت تمام کلوچه های دخترانه را می خورند.

ما اغلب فکر می کنیم که می توانیم روی نظم و انضباط خود حساب کنیم تا از پرخوری جلوگیری کنیم. این تا زمانی که این کار را نکند عالی کار می کند. بعد بم، نصف وان بستنی بعد از شام ناپدید می شود. بنابراین تنها راه برای اطمینان از اینکه این غذاهای دومینو را در خانه نمی خورید این است که از ورود آنها به خانه جلوگیری کنید. یک کیسه زباله بردارید و همه غذاهای دومینوی خود را همین الان دور بیندازید.

  1. موقعیت هایی را که باعث رفتارهای خودتخریبی خوردن و آشامیدن می شود، شناسایی کنید

هر چیزی که می خورید یا می نوشید را برای چند هفته آینده یادداشت کنید. چه زمانی پرخوری می کنید؟ تماس تلفنی بود؟ آیا در ساعت خوشی بودید؟ آیا رئیس شما فقط شما را نجویده است؟ همه را یادداشت کنید و به دنبال الگوهای رفتار مخرب غذایی باشید. اکنون که تعدادی از محرک‌های خود را می‌شناسید، مدتی را صرف پاسخ‌های جایگزین برای این محرک‌ها کنید. در اینجا یک مثال وجود دارد: اگر متوجه شدید که نمی توانید در اواسط بعد از ظهر بدون یک میان وعده شیرین تمرکز کنید، سعی کنید ۱۰ دقیقه پیاده روی برای چند روز انجام دهید و ببینید که آیا این کار تمرکز شما را بهبود می بخشد یا خیر.

  1. تمرینات قدرتی ۲ تا ۳ روز در هفته برای بازسازی عضلات از دست رفته و ایجاد بدنی خوش فرم

بسیاری از افراد هنگام تلاش برای کاهش وزن، این اشتباه را مرتکب می شوند که تمرینات قدرتی را در رویکرد تمرینی خود لحاظ نمی کنند. بله، همه ما با افرادی برخورد کرده‌ایم که با انجام تمرینات هوازی زیاد وزن خود را کاهش داده‌اند، اما اگر می‌خواهید بدن خود را به بدنی لاغر، خوش فرم و حجیم تبدیل کنید، باید تمرینات قدرتی انجام دهید. عضله چیزی است که به بدن شما ظاهری خوش فرم و خوش فرم می دهد.

  1. تمرینات کاردیو اینتروال ۱ تا ۲ روز در هفته برای کاهش موثر وزن اضافی

جلسات طولانی خسته کننده کاردیو روی تردمیل ممکن است به شما در کاهش وزن و کوچکتر شدن کمک کند، اما اگر می خواهید به سرعت شکم، باسن و ران های خود را تقویت کنید و عضله ای را که برای ساختن آن سخت کار کرده اید حفظ کنید، باید یک زن و شوهر را در نظر بگیرید. جلسات تمرین قلبی شدید در هفته به جای تمرکز بر اینکه چقدر می توانید بدوید یا چقدر می توانید راه بروید، این جلسات ضربان قلب شما را به سرعت به نزدیک به حداکثر سطح برای دوره های زمانی کوتاه می رساند و پس از آن دوره های استراحت کوتاهی ایجاد می کند که اجازه می دهد ضربان قلب شما کاهش یابد. نمونه های عالی از تمرینات اینتروال عبارتند از دوی سرعت، بورپی، بوکس سایه و طناب زدن.

  1. به دنبال یک مسیر ساخت یافته اثبات شده برای دگرگونی کل بدن باشید

یکی دیگر از اشتباهات عمده که اکثر مردم هنگام تلاش برای کاهش وزن و بازگشت به اندام خود مرتکب می شوند این است که فقط بر روی یک جنبه از سالم تر شدن تمرکز می کنند. آنها ممکن است فکر کنند که برای کاهش وزن باید دوباره دویدن را شروع کنند یا فقط زمانی برای رفتن به باشگاه پیدا کنند. بسیاری از رویکردهای مختلف می توانند مفید باشند، اما یک رویکرد ساختار یافته اثبات شده برای تغییر بدن شما را در زمینه های تمرین قدرتی، استقامت قلبی، عادات غذایی راهنمایی می کند و سپس شما را مسئول می داند. ممکن است یک برنامه ۴ هفته ای برای شما کافی باشد، اما به مرور زمان متوجه شدیم که بیشتر افراد بیشتر هستند کار موفق از طریق برنامه های ۱۲ هفته ای و طولانی تر.

  1. یک شریک مسئولیت پذیر پیدا کنید

من شکست خوردم و نتوانستم بدنم را متحول کنم تا اینکه یک شریک پاسخگوی خوب پیدا کردم. شریک زندگی شما باید چند بار در هفته در دسترس شما باشد. شما باید در مورد نتایج رژیم غذایی و ورزش خود با همسرتان صحبت کنید. اما چگونه می توانید یک فرد خوب را پیدا کنید که شریک مسئولیت پذیری شما باشد؟ شریک زندگی شما ممکن است دوستی باشد که با او به پیاده روی صبحگاهی می روید یا می تواند به اندازه مربی تناسب اندام محلی شما با تجربه باشد.نکات عالی بیشتری برای خوش فرم شدن می خواهید؟ برای دریافت نکات رایگان تناسب اندام روزانه اینجا را کلیک کنید

مشتریان خوشحال در fitHealth