هواداران عربستان و آر‌ٰژانتین در جام جهانی ۲۰۲۲!


قصد داریم تصاویر منتخبی از هواداران و حواشی بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۲ که شاید کمتر دیده باشید را به شما نشان دهیم. در این قسمت به بازی آرژانتین و عربستان از گروه سوم پرداخته‌ایم.

در هر تورنمنت بزرگی حضور هواداران فوتبال در استادیوم‌های محل برگزاری، از جذابیت‌های مهم آن شناخته می‌شود. مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هم از این قائده مستثنی نبوده و طرفداران فوتبال با فرهنگ‌ها و رسم و رسوم‌های خود جلوه زیبایی را به این رقابت ها بخشیدند. با این مقدمه کوتاه، قصد داریم در پایان هر بازی از این مسابقات، تصاویر منتخبی از هواداران و حواشی بازی‌های جام بیست و دوم که شاید کمتر دیده باشید، را خدمت شما ارائه دهیم.

در گام پنجم اما به یکی از زیباترین بازی‌های جام جهانی تابدین‌جا یعنی بازی دو تیم آرژانتین و عربستان سعودی پرداخته‌ایم. دیداری که عربستانی‌ها توانستند اولین شگفتی بزرگ این دوره از مسابقات جام جهانی را رقم بزنند و با شایستگی و با نتیجۀ ۲-۱ از سد آرژانتین یکی از مدعی‌های اصلی این رقابت‌ها بگذرند. عربستانی‌ها با این نتیجه و با سرمربی توانمندشان، هروه رنار، پس از دو شکست تیم‌های آسیایی نشان دادند تا چه اندازه نمایندۀ شایسته‌ای برای قارۀ کهن هستند.