پایان دادن به فروش منتول جان انسان ها را نجات می دهد – Breathe DC


۲۹ آوریل ۲۰۲۱

اقدام برای پایان دادن به فروش سیگارهای با طعم منتول برای سلامت عمومی، به ویژه سلامت میلیون‌ها سیاه‌پوست آمریکایی مناسب است.

واشنگتن دی سی – Breathe DC تصمیم امروز سازمان غذا و داروی ایالات متحده را برای پایان دادن به فروش سیگارهای با طعم منتول تحسین می کند.

برای بیش از شش دهه، Big Tobacco به طور انتخابی سیگارهای با طعم منتول را برای جوامع سیاه به بازار عرضه کرده است که تأثیرات ویرانگری را به همراه داشته است. سیگار کشیدن سالانه ۴۵۰۰۰ سیاهپوست آمریکایی را می کشد. سرطان ریه بیش از هر نوع سرطان دیگری سیاه پوستان را می کشد.

رولاندو اندرون، رئیس Breathe DC، گفت: «ضروری است که به فروش محصولات منتول پایان دهیم تا هدف گذاری بی امان نیم قرنی که توسط Big Tobacco تبلیغ کننده منتول در جوامع آفریقایی-آمریکایی انجام شده است، معکوس شود. «میلیون‌ها مرگ قابل پیشگیری و بیماری‌های ناتوان‌کننده با محصولات منتول مرتبط هستند.

تصمیم جسورانه FDA به تضمین سلامت بهتر مردم در جوامع محلی ما و در سراسر کشور کمک خواهد کرد. علاوه بر این، تصمیم دولت فدرال به رسمیت می شناسد که تمام زندگی سیاه پوستان باید نفس بکشد.

Breathe DC تنها سازمان غیرانتفاعی محلی منطقه پایتخت است که منحصراً به هوای پاک‌تر و تنفس سالم اختصاص دارد. این سازمان فعالانه از قوانین و سیاست های قوی تر برای محافظت از هوای سالم و محافظت از ریه ها در برابر دود، آلودگی هوا و آلرژن ها دفاع می کند. برنامه‌های بهداشت عمومی Breathe DC به بزرگسالان و جوانان مبتلا به بیماری‌های ریوی مانند آسم قدرت می‌دهد تا زندگی کامل‌تر و فعال‌تری داشته باشند.