پدر ویرجینیا به دلیل دفاع از دخترش مورد اهانت قرار گرفت و نشان می دهد که در قلب سیستم پوسیده شده است: دیواین


تحمل بی صدا چیزی است که تحمل آن از سوی نخبگان مترقی شهرستان لودون ، ایالت ویرجینیا ، جامعه خوابگاه ثروتمند واشنگتن دی سی بسیار دشوار است.

آنها هنگامی که لوله کشی اسکات اسمیت در جلسه هیئت مدیره مدرسه در 22 ژوئن مورد حمله پلیس قرار گرفت و او را تحقیر کرد ، خندیدند و دست زدند. توسط یک پسر دامن دار هیچ کس نسبت به دخترش ابراز نگرانی نکرده است.

همچنین از اسکات زیگلر ، سرپرست ، که در جلسه تعجب می کرد هیچ حمله ای در دستشویی مدرسه ای در شهرستان لودون وجود نداشت ، ابراز همدردی نمی کرد و نگرانی های والدین را در مورد خطرات توالت فرانسوی رد می کرد. سپس او یک خطبه کوچک بیداری انجام داد تا به آن والدین درمانده در اتاق که واقعاً مسئول بودند ، نشان دهد.

وی گفت: “مجله تایم در سال 2016 آن را شاه ماهی قرمز خواند. ما امشب آن را چندین بار از بلندگوهایمان شنیدیم ، اما دانش آموز یا شخص تراجنسیتی درنده وجود ندارد.”

این را به خانواده اسمیت بگویید.

فعال رنگین کمان که ظاهراً در آن جلسه معیشت اسمیت را تهدید می کرد ، به او گفت که تجاوز دخترش سه هفته قبل اتفاق نیفتاده است ، گویی او می داند.

صدایش را بلند کرد و او را “عوضی” خطاب کرد.

به دلیل این واکنش ملایم به تحریک او ، او دستگیر شد. ویدئوی تحقیر او ، تی شرت پاره شده ، شکمش در معرض دید ، شلوارش پایین ، در سرتاسر جهان پخش شده است.

هیچکس به فکر خانواده از هم پاشیده آنها نبود.

بر اساس گزارش ها ، بوتا بیبراج ، دادستان جناح چپ که از بودجه سوروس حمایت می کند ، منصرف شد و مروج سعی کرد اسمیت را به دلیل رفتارهای مخل وی زندانی کند.

اسکات اسمیت پس از درگیری در جلسه هیئت مدیره مدرسه شهرستان لودون که شامل بحث در مورد نظریه نژاد انتقادی و دانش آموزان تراجنسیتی بود ، در اشبورن ، واکیه ، در 22 ژوئن 2021 ، در بازداشت است.
دادستان کشورهای مشترک المنافع برای شهرستان لودون ، بوتا بیبراج سعی کرد اسکات اسمیت را به دلیل افشای حمام های تراجنسیتی در پشت تجاوز دخترش قفل کند.
رویترز / ایولین هاکشتاین

او با زندانی شدن جنایتکاران مخالف است ، اما همه اینها برای حبس پدر غیرسیاسی است که به دنبال مسئولیت مدرسه ای است که نتوانسته از دخترش محافظت کند.

مترقیان مسخره او را شیطان پرست و از انسانیت خارج کردند. آنها او را در رسانه های اجتماعی شرمنده کردند و موفقیت خود را در محرومیت وی از جلسه بعدی هیئت مدیره مدرسه که در آن سیاست خود را مبنی بر تبدیل همه سرویس های بهداشتی مدارس در شهرستان لودون به ترنس جنسیت تصویب کردند ، مورد آزمایش قرار دادند.

چه کسی اهمیت می دهد که آیا این امر باعث می شود دختران مانند دختر اسمیت امنیت کمتری در این زمینه داشته باشند؟

اگر یک خبرنگار خلاق Daily Daily Wire که زحمت كشيدن طرف اسميت ماجرا را كشيده بود ، موفق نبود ، و اين داستان وحشتناكی بود.

متجاوز ادعا شده دخترش بی سر و صدا به مدرسه دیگری اعزام شد و در آنجا دوباره ضربه زد. این یک شکست در سیستم مدارس شهرستان لودون است ، که ظاهراً شکایت اسمیت را جدی نگرفته است.

الیزابت لانکستر ، وکیل اسمیت ، به دیلی وایر گفت: “اگر کسی می نشست و سی ثانیه به حرف های اسکات گوش می داد ، او بدحال و ناراحت می شد.”

اما کسی گوش نداد. در عوض ، اسمیت ، 48 ساله ، فرزند پوستر جدید “تروریسم داخلی” است که دولت بایدن برای نابودی هر کسی که در برنامه آن دخالت کند ، تبدیل شده است.

گروه فعالان چپگرا انجمن ملی هیئت مدیره مدارس نامه ای به رئیس جمهور بایدن با استناد به پرونده اسمیت ، بدون نام بردن وی ، نوشت و از دولت خواست با استفاده از قانون میهن پرستان ، والدینی را که در مدارس فرزندانشان نظر خود را می خوانند ، سرکوب کند. به نظر می رسد بایدن فکر نمی کرد که هدف قرار دادن والدین ناراضی با قانونی که برای بمب گذاران انتحاری خارجی طراحی شده است ، بیش از حد باشد.

اسکات اسمیت پس از درگیری در جلسه هیئت مدیره مدرسه شهرستان لودون که شامل بحث در مورد نظریه انتقادی دانش آموزان نژاد و تراجنسیتی بود ، در اشبورن ، واکیه ، در 22 ژوئن 2021 ، در بازداشت است.
شهرستان لودون به خود زحمت نداد تا به هشدار اسکات اسمیت توجه کند زیرا متجاوز دختر وی به مدرسه دیگری فرستاده شد.
رویترز / ایولین هاکشتاین

پنج روز بعد ، در 4 اکتبر ، دادستان کل مطیع ، مریک گارلند ، یادداشت بدنام فریبنده اف بی آی را در مورد خویشاوندانی مانند اسمیت منتشر کرد.

باز هم ، هیچ فکری برای اسمیت یا دخترش نیست.

در بیانیه ای که روز چهارشنبه توسط مدارس دولتی شهرستان لودون منتشر شد ، یک کلمه دلسوزی وجود نداشت. وی با استناد به نگرانی در مورد محرمانه بودن و احترام به مسائل پلیس ، از اعضای هیئت مدیره مدرسه بخاطر سکوت خود در قبال شکست اسمیت و اطلاعات غلط ارائه شده به والدین عذرخواهی کرد.

الیشیا برند ، دوست اسمیت و دوست اسمیت از شهرستان لودون ، می گوید: “آنچه برای دختر اسکات اسمیت و دومین قربانی اتفاق افتاد ، ممکن است برای همه فرزندان ما اتفاق بیفتد.” “این یک مسئله تراجنسیتی نیست. این مشکل به خطر انداختن کودکان است.

“ما سیاست ، ایدئولوژی و دستور کار را در مدرسه نمی خواهیم. به به ما مطالب واضح جنسی در مدارس نمی خواهیم [or] پدوفیلی را عادی کنید

او می گوید دلیل برانگیختن جلسه 22 ژوئن این بود که هیئت مدیره مدارس پیشرو با باز کردن جایگاه های سخنرانی عمومی یک روز زودتر “پل را روی هم گذاشته بودند” تا فعالان طرفدار ترنس از دستشویی استفاده کنند.

والدین و معترضان تابلوهایی را در خارج از جلسه هیئت مدیره مدرسه دولتی شهرستان لودون در اشبورن ، واین در 12 اکتبر 2021 در دست دارند.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

یکی پس از دیگری ، فعالان به نفع سیاست عدم محبوبیت صحبت کردند و اکثریت والدین حاضر در اتاق را متعصب خواندند. یکی از آنها گفت: “به نظر می رسد نفرت … از شاگردان عیسی در این اتاق جاری می شود.

وقتی والدین حاضر در اتاق اعتراض کردند ، هیئت مدیره تهدید کرد که جلسه را تعطیل می کند و از آنها می خواهد از “دستهای جاز” استفاده کنند – حرکات خاموش به جای تشویق ، تمسخر یا تمسخر. سپس سخنران ضد عیسی وقت خود را مجدداً تعیین کرد تا بتواند اظهارات نفرت انگیز را تکرار کند.

هنگامی که سناتور سابق دیک بلک سرانجام فرصتی برای صحبت کرد ، او گفت که “پوچ است. به به برای اینکه معلمان پسرها را دختران و دختران پسر بنامند »و ابراز تاسف کردند که مدارس شهرستان لودون” به کودکان می آموزند که از دیگران به دلیل رنگ پوست خود متنفر باشند “. جمعیت به جای استفاده از دستهای جاز به او روحیه ای هیجان انگیز دادند. بنابراین شورا جلسه را تعطیل کرد و باعث ایجاد هیاهو شد.

پدری که وسط این کابوس کافکایی گرفتار شده بود ، سعی می کرد از دخترش محافظت کند. حیف این یک نگرانی شرم آور برای دستور کار سهام منحرف است ، بنابراین باید مانند یک اشکال فشرده شود.

گیر کرده در جهنم سلولی

سرانجام ، یک قاضی ، رویس لمبرت ، اعتراف کرد که نقض حقوق مدنی در زندان واشنگتن دی سی اتفاق می افتد ، جایی که زندانیان 6 ژانویه هنوز بدون محاکمه در زندان هستند. وی دستور تحقیقات را صادر کرد و به مدیر زندان و معاون اداره اصلاحات نفرین کرد.

قاضی ارشد ناحیه کلمبیا رویس سی لامبرت
قاضی ارشد رویس لمبرت نگهبان زندان و مدیر اداره اصلاحات DC را مسئول سوء استفاده از آشوبگران در Capitol Hill می داند.
دادگاه منطقه ای ایالات متحده منطقه کلمبیا

وکیل جو مک براید برای مشتریانی مبارزه کرده است که به گفته وی ماهها در انزوا و ضرب و شتم بوده اند و دسترسی به وکلای آنها ممنوع شده است ، عبادت روز یکشنبه را ممنوع کرده و مرتباً یکدیگر را مصادره می کنند.

اما او می گوید تنها نشریه ای که هرگز رد نمی شود ، تماس نهایی ، مجله رسمی ملت اسلام است ، “که به هر کسی که می خواهد آن را بشنود می آموزد که سفیدپوستان از جمله موارد غیر انسانی و ذاتاً اشتباه هستند”.

مک براید به چاپ 17 اوت 2021 اشاره می کند که در آن مقاله ای با عنوان “جدایی یا مرگ” استدلال می کند که سفیدپوستان به دلیل “بی رنگ بودن” آنها “شیطان” هستند و غیر سفیدپوستان را تشویق می کند که “آنها را نفرین کنند و چیزهای زشت بگویند ، زیرا آنها ( سفیدپوستان) کارهای زشتی انجام داده اند.

مقاله دیگری با عنوان “آمریکا سقوط می کند ، سرنوشت او مهر شد” آمریکا را “بابل لعنتی” توصیف می کند و می گوید که سیاه پوستان باید “خانه های خود را از تصاویر سفیدپوستان تمیز کنند” زیرا آنها بد هستند.

مک براید به درستی تعجب می کند که چرا چنین تبلیغات نفرت نژادپرستانه ای در زندان جایی که کتاب مقدس وجود ندارد ، قابل قبول است.

“تصور کنید که ماه ها در یک زمان زندانی هستید و این تنها چیزی است که باید بخوانید. شما به رنگ پوست خود نگاه می کنید و شروع به نفرت از خود می کنید. نگهبانان ، با تماشای تماس نهایی ، با غرغر به شما می نگرند و به دنبال فرصتی برای مبارزه برای تسلیم شدن هستند.

سرها باید بچرخند.


این مقاله توسط ترجمه کلمه به کلمه از منبع اصلی تهیه شده است لذا طبیعی است که از نظر نگارشی مشکلاتی داشته باشد

کلمات مرتبط:

کتوژنیک
کتوژنیک رژیم مواد غذایی
کتوژنیک چیست
کتوژنیک و ورزش
کتوژنیک نی نی سایت
کتوژنیک ویکی پدیا
کتوژنیک کتاب
کتوژنیک مواد غذایی
کتوژنیک عوارض
کتوژنیک لاغری
کتوژنیک اینستا
کتوژنیک ایران
کتوژنیک اهواز
اسموتی کتوژنیک
الکترولیت کتوژنیک
اپلیکیشن کتوژنیک
انواع کتوژنیک
رژیم کتوژنیک ایران کوک
کتوژنیک به انگلیسی
کتوژنیک چرخه ای
آنفولانزای کتوژنیک
آش کتوژنیک
رژیم کتوژنیک آنلاین
اسیدهای آمینه کتوژنیک
کتاب آشپزی کتوژنیک
آشپزی کتوژنیک
آدامس کتوژنیک
آرد کتوژنیک
آمینو اسیدهای کتوژنیک
آمینو *** کتوژنیک
کتوژنیک به چه معناست
کتوژنیک برای لاغری
کتوژنیک بدنسازی
کتوژنیک برای سلامتی
بستنی کتوژنیک
برنامه کتوژنیک
برنج کتوژنیک
رژیم کتوژنیک برنامه
رژیم کتوژنیک برای کبد چرب
کتوژنیک پرشتاب
کتوژنیک پروتئین
پیتزا کتوژنیک
رژیم کتوژنیک پروتئین
بولت پروف کتوژنیک
خمیر پیتزا کتوژنیک
پنکیک کتوژنیک
پیتزای کتوژنیک
پاستا کتوژنیک
کتوژنیک تلگرام
کتوژنیک تشنج
تجربیات کتوژنیک نی نی سایت
تجربیات کتوژنیک
تست کتوژنیک
تغذیه کتوژنیک
تغذیه کتوژنیک چیست
تب کتوژنیک
رژیم کتوژنیک تبادل نظر
رژیم تثبیت کتوژنیک
جدول کتوژنیک
رژیم کتوژنیک جنگجویان
رژیم کتوژنیک جنگجو
رژیم کتوژنیک چیست
رژیم جنگجویان کتوژنیک نی نی سایت
کتوژنیک چیه
کتوژنیک چربی
چالش کتوژنیک
رژیم کتوژنیک چیست نی نی سایت
کتوژنیک دایت چیست
رژیم کتوژنیک چیه
رژیم کتوژنیک چند روزه است
حلوای کتوژنیک
ماشین حساب کتوژنیک
هرم کتوژنیک
کتوژنیک خرما
کتوژنیک خرید
لیست خرید کتوژنیک
آیا رژیم کتوژنیک خوب است
یک رژیم کتوژنیک خوب
شیر خشک کتوژنیک
مواد خوراکی کتوژنیک
خربزه کتوژنیک
نان کتوژنیک خرید
رژیم کتوژنیک خوبه نی نی سایت
کتوژنیک دکتر کرمانی
کتوژنیک در نی نی سایت
کتوژنیک در ماه رمضان
کتوژنیک در بارداری
کتوژنیک دیابت
کتوژنیک دانلود
دکتر کتوژنیک
رژیم کتوژنیک دکتر فرشته زمانی
رژیم کتوژنیک دوره ای
رژیم کتوژنیک در شیردهی
رژیم کتوژنیک
کتوژنیک زیباتن
رژیم کتوژنیک زیباتن
رژیم کتوژنیک زهرا شیری
سبک زندگی کتوژنیک
رژیم کتوژنیک ژاله هاشمی
ژله کتوژنیک
سوپ کتوژنیک
سبزیجات کتوژنیک
سویا کتوژنیک
سبک کتوژنیک
سالادهای کتوژنیک
رژیم کتوژنیک ساده
انواع سالاد کتوژنیک
سالاد کتوژنیک
سوسیس کتوژنیک
کتوژنیک شاپ
شیرینی کتوژنیک
شام کتوژنیک
شيريني كتوژنيك
شکر کتوژنیک
رژیم کتوژنیک شیردهی
میلک شیک کتوژنیک
رژیم شوک کتوژنیک
شکلات کتوژنیک
شروع کتوژنیک
کتوژنیک صارمی
صبحانه کتوژنیک
رژیم کتوژنیک صبحانه
نمونه صبحانه کتوژنیک
صبحانه کتوژنیک نی نی سایت
رژیم کتوژنیک صرع
کتوژنیک و صفرا
دستور صبحانه کتوژنیک
نمونه رژیم کتوژنیک صرع
آیا رژیم کتوژنیک ضرر دارد
عوارض كتوژنيك
رژیم کتوژنیک عوارض
آیا رژیم کتوژنیک علمی است
عوارض کتوژنیک نی نی سایت
عوارض کتوژنیک چیست
علم کتوژنیک
عصرانه کتوژنیک
عمل کتوژنیک
عملکرد کتوژنیک
کتوژنیک غذا
غذاهای کتوژنیک
غذاهای کتوژنیک ایرانی
غذای کتوژنیک
غذای کتوژنیک با گوشت چرخ کرده
غذای کتوژنیک چیست
کتوژنیک رژیم غذایی
برنامه غذایی کتوژنیک
فروشگاه کتوژنیک
فروشگاه کتوژنیک در اصفهان
فستینگ کتوژنیک
فواید کتوژنیک
رژیم کتوژنیک فست
رژیم کتوژنیک فواید
رژیم فستینگ کتوژنیک
فروشگاه کتوژنیک در تهران
فروشگاه کتوژنیک در غرب تهران
فروشگاه کتوژنیک در کرج
کتوژنیک قهوه
رژیم کتوژنیک قبل از بارداری
قرص کتوژنیک
قوانین کتوژنیک
فروشگاه کتوژنیک قزوین
فروشگاه کتوژنیک قم
کتوژنیک و قند خون
سوپ قارچ کتوژنیک
رژیم قلیایی کتوژنیک
کتوژنیک کرمانی
کیک کتوژنیک
چیز کیک کتوژنیک
شیرین کننده کتوژنیک
کاپ کیک کتوژنیک
کوکی کتوژنیک
کیک کتوژنیک چیست
کتوژنیک و کبد چرب
کتوژنیک گیاهی
رژیم کتوژنیک گیاهخواری
نمونه رژیم کتوژنیک گیاهی
کتوژنیک یا گیاهخواری
کیا رژیم کتوژنیک گرفتن نی نی سایت
لاغری کتوژنیک چیست
لازانیا کتوژنیک
رژیم کتوژنیک لاغری
رژیم لاغری کتوژنیک رایگان
رژیم لاغری کتوژنیک چیست
روش لاغری کتوژنیک
نان لواش کتوژنیک
لوکرب کتوژنیک
رژیم کتوژنیک لوکارب
کتوژنیک میوه
کتوژنیک مشهد
کتوژنیک محض
کتوژنیک معنی
محصولات کتوژنیک در تهران
مجازهای کتوژنیک
معنی کتوژنیک چیست
مضرات کتوژنیک چیست
مربا کتوژنیک
کتوژنیک نمونه رژیم دکتر اوسطی
کتوژنیک نمونه
نان کتوژنیک
ناهار کتوژنیک
نان کتوژنیک چیست
نون کتوژنیک
نودل کتوژنیک
رژیم کتوژنیک نمونه
کتوژنیک و دیابت
کتوژنیک و بارداری
کتوژنیک و لاغری
کتوژنیک و بدنسازی
کتوژنیک و کرونا
کتوژنیک و ریزش مو
کتوژنیک و میگرن
هندوانه کتوژنیک
رژیم های کتوژنیک
میوه های کتوژنیک
عکس هرم کتوژنیک
غذا های کتوژنیک
شیرینی های کتوژنیک
هشتگ کتوژنیک
همبرگر کتوژنیک
رژیم کتوژنیک هدفمند
کتوژنیک یعنی چه
کتوژنیک یعنی چی
یبوست کتوژنیک
رژیم کتوژنیک یک ماهه
صبحانه ی کتوژنیک
رژیم کتوژنیک یک هفته ای
رژیم غذایی کتوژنیک یعنی چه

دیدگاهتان را بنویسید