چرا ما دوباره در ژانویه خشک شرکت می کنیم؟


من و دن برای دومین سال متوالی در ژانویه خشک شرکت می کنیم. به اشتراک گذاری برخی از جایگزین های الکلی مورد علاقه ما، ماکت ها و نکاتی برای بدون الکل رفتن.

ژانویه خشک چیست؟به گفته همه قدرتمند گوگل، ژانویه خشک یک کمپین بهداشت عمومی است که در سال ۲۰۱۳ یا ۲۰۱۴ در انگلستان آغاز شد. این افراد را تشویق می کرد تا به مدت ۳۰ روز از نوشیدن الکل خودداری کنند تا فواید متعددی برای سلامتی داشته باشند.

از آن زمان تا کنون در سراسر جهان گسترش یافته است، بسیاری از شرکت کنندگان را خواهید دید که الکل را ترک کرده و برای ماه ژانویه خشک می شوند.

چرا ما در ژانویه خشک شرکت می کنیم


سال گذشته اولین سالی بود که رسماً در ژانویه خشک شرکت کردیم. می توانید در مورد آن بخوانید چرا ما اینجا خشک شدن را انتخاب کردیم.

ما واقعا از این تجربه لذت بردیم و تصمیم گرفتیم امسال دوباره شرکت کنیم. در اینجا برخی از دلایلی است که تصمیم گرفتیم در ماه ژانویه از الکل خودداری کنیم.

تنظیم مجدد سالم


در حالی که درست است که تعداد کمی وجود دارد فواید نوشیدن شراب قرمز برای سلامتی، بر کسی پوشیده نیست که ننوشیدن الکل سالم تر از نوشیدن الکل است.

برخی از مزایای سلامتی ناشی از ترک الکل عبارتند از:

  • سیستم ایمنی قوی تر
  • نفخ کمتر
  • آبرسانی بهتر

با توجه به الف متخصص پوست شناخته شدهپرهیز از الکل (حتی فقط برای ۳۰ روز)، می تواند تا حد زیادی پوست شما را بهبود بخشد. چیزی که می دانم بسیاری از ما پس از یک فصل تعطیلات پر از شیرینی، شب های آخر و هوای خشک و زمستانی به آن علاقه مندیم.

بهره وری بهتر

سال گذشته در ژانویه خشک ما، دن مجوز املاک و مجوز خلبانی خود را گرفت … در مورد بهره وری صحبت کنید!

فقط می‌خواهم با این مقدمه بگویم که قبل از خشک شدن، معمولاً عصرها از چند لیوان شراب قرمز و یک یا دو کوکتل یا آبجو در آخر هفته‌ها می‌نوشیدیم. ما معمولا در روزهای دوشنبه و سه شنبه مشروب نخوریم.

برای من، نوشیدن کمتر مربوط به نوشیدنی است و بیشتر مربوط به مراسم استراحت، استراحت و خاموش کردن حالت “روز کاری” است. متوجه شدم که در ماه ژانویه خشک، بدون آن مراسم پایانی، باید راه‌های دیگری برای آرامش پیدا می‌کردم.

می‌توانستم زودتر از خواب بیدار شوم، ورزش‌های روزانه را بیشتر در عادت‌هایم بکار ببرم و تعداد بیشتری از آن‌هایی که «شاید روزی به آن فهرست برسم».

پس انداز

ریختن شراب قرمز

الکل و شراب ارزان نیست. اضافه می کند. ۳۰ روز بدون نگرانی در مورد پرداخت هزینه کوکتل در شام، پر نگه داشتن قفسه شراب یا یخچال آبجو، قطعاً به ما کمک می کند در بودجه خواربار خود صرفه جویی کنیم.

اگر به دنبال نکات بیشتری برای صرفه جویی در بودجه هستید، این پست را بررسی کنید – رژیم غذایی مدیترانه ای با بودجه، ۹ نکته برای صرفه جویی در پول.

خواب بهتر

خواب در لیست اولویت های من قرار دارد. همیشه بوده است، همیشه خواهد بود. شکی نیست که من متوجه بهبودی چشمگیر در کیفیت خواب خود در ماه ژانویه خشک شده ام. خواب کافی نقش مهمی در حافظه، سلامت مغز و عملکرد سلول های بدن شما دارد. با توجه به مطالعات متعدد در مورد این موضوع، بسیاری از مردم متوجه می‌شوند که پس از نوشیدن مقادیر متوسط ​​الکل می‌توانند سریع‌تر به خواب بروند، اما به خواب نمی‌روند. در واقع، آنها اغلب در نیمه دوم خواب خود هر شب چندین بار آرایش می کنند.

نکات ما برای ۳۰ روز بدون الکل