چه گروه از محصولات اوسرین مناسب پوست من است؟

چه گروه از محصولات اوسرین مناسب پوست من است؟

 • گروه محصولات اوره(Urea) اوسرین مناسب برای پوست خشک

پوست خشک عارضه رایجی در خاورمیانه می باشد که به طور عمده نوزادان، کودکان و افراد مسن از آن رنج می برند. قابل مشاهده ترین علایم این نوع ، پوسته پوسته شدن، خارش، سفت و خشن شدن آن می باشد و این نوع به راحتی مستعد ابتلا به عفونت است.

این عارضه به دلیل فقدان فاکتورهای مرطوب کننده طبیعی مانند اوره و لاکتیک است.

وقتی میزان آب در سطح فوقانی پوست به زیر 8 تا 10 درصد میرسد علایم ظاهر می شوند و پوست لایه لایه، زبر و ترک دار می شود. پوست صورت در مقایسه با دیگر نقاط بدن رطوبت بیشتری از دست می دهد چرا که دائما در معرض عوامل خارجی محیطی قرار دارد. شرایط آب و هوایی نیز بر روی از دست رفتن میزان رطوبت پوست تاثیر گذار است. در هوای گرم و خشک تابستان پوست خیلی سریع تر رطوبت خود را از دست می دهد.

 • طیف گسترده محصولات اوسرین به صورت تخصصی و قدرتمند برای باز گرداندن رطوبت طبیعی، از بین بردن خارش و تقویت موانع حفاظتی پوست طراحی شده است.
 • گروه محصولات اوسرین به صورت تخصصی و قدرتمند برای بازگرداندن رطوبت طبیعی، از بین بردن خارش و تقویت موانع حفاظتی پوست طراحی شده است.
 • گروه محصولات خشک اوسرین کاملا درمانی بوده و فاقد هر گونه مواد آلرژی زا و اسانس می باشد.

 

پوست خشک و خشن بدون خارش

علائم:

 • خشکی خفیف
 • خشکی خفیف، بر اثر دیابت

 

پوست و محصولات اوسرین

پیشنهاد اوسرین: محصولات اوره 5%

 

پوست بسیار خشک و ناهموار، گهگاه همراه خارش

علائم:

 • خشکی شدید
 • خشکی شدید، بر اثر دیابت
 • خشکی بر اثر سالخوردگی

 

پوست و محصولات اوسرین

 

پیشنهاد اوسرین: محصولات اوره 10%

به طور متداول محصولات مراقبت از پوست، مناسب برای پوست های خشک باید حاوی تقریبا 3 تا 5 درصد اوره باشند. این مقدار اوره کمبود فاکتورهای طبیعی پوست رطوبت ساز را بطور موثر جبران می سازد.

همچنین ظرفیت اتصال آب را افزایش خواهد داد و ظاهر بافت آن را بهبود می بخشد.

 

گروه محصولی آکوافور AQUAPHOR  ، ترمیم کننده و بازسازی کننده پوست

عوامل متعددی سبب خشکی و آسیب دیدگی پوست می شوند از جمله شرایط محیطی، بیماریهای دیابت و درمان های شدید پوستی، ( لیزر و …) این عوامل مرطوب کننده های طبیعی پوست، مانند اوره را از بین می برند و در نتیجه لایه محافظ پوست آسیب می بیند و به دنبال آن پوست فوق العاده حساس، پوسته پوسته و کشیده می شود که سبب خارش و التهاب آن میگردد. بالم تسکین دهنده آکوافور اختصاصا جهت التیام، محافظت و ترمیم پوست های بسیار خشک و آسیب دیده طراحی گردیده است و استفاده آن بعد از لیزر و لایه برداری پوست توصیه می شود. آکوافور سرعت بازسازی طبیعی پوست را افزایش می دهد و یک لایه محافظ روی منطقه آسیب دیده ایجاد می کند که علاوه بر اینکه به پوست اجازه تنفس می دهد آن را نیز التیام بخشیده و سبب نرمی و آرامش آن میگردد. این محصول جهت پیشگیری و درمان انواع سوختگی خصوصا سوختگی پای نوزادان ایده آل است.

 

توصیه هایی برای مراقبت از پوست های خشک و حساس

 • پوست خود را حداکثر یک بار در روز با استفاده از یک پاک کننده غیر صابونی با PH فیزیولوژیک شستشو دهید.
 • از دوش گرفتن با آب داغ ( بیشتر از 33 درجه) و همچنین حمام طولانی ( بیش از 5 دقیقه) اجتناب کنید.
 • برای پاک کردن آرایش صورت، از آب میسلر استفاده کنید.
 • به سرعت پوست را خشک کنید ولی از مالش شدید آن بپرهیزید.
 • بلافاصله از لوسیون های فاقد الکل برای تعدیل اسیدیته پوست استفاده نمایید.
 • بلافاصله بعد از استحمام و یا شنا از یک مرطوب کننده استفاده کنید.
 • در آب و هوای سرد و خشک به دفعات از محلول ها و کرمهای مرطوب کننده استفاده نمایید.
 • لباسهای پنبه ای، نخی، سبک و گشاد بپوشید و از لباسهای پشمی و دارای الیاف مصنوعی کمتر استفاده نمایید.
 • دمای مناسب اتاق خواب کمتر از 19 درجه می باشد. سعی کنید از گرم شدن بیش از اندازه جلوگیری کرده و از یک روانداز سبک استفاده نمایید.

 

برای این نوع پوست ها گروه محصولات PH5 Protection مناسب برای پوست های حساس نیز گزینه مناسبی می باشد.
همچنین گروه محصولات درموکپیلر (DermoCapiller) جهت درمان و کنترل شوره سر و خشکی پوست سر نام برد.

 

گروه محصولات آکواپورین(AQUAporin) ،تحول در آبرسانی هوشمند

 

آکواپورین ها

با کشف آکواپورین ها، علم به اصل بنیادی انتقال رطوبت( آب) از یک سلول به سلول دیگر پی برد. فعال سازی شبکه آکواپورین انتقال رطوبت را بطور قابل ملاحظه ای افزایش می دهد که این مسئله کلید آبرسانی بهینه پوست می باشد.

با الهام از این کشف، محصولات آکواپورین اکتیو اوسرین شبکه رطوبت رسان پوست را به لطف ترکیب شناخته شده طبیعی گلوکز-گلیسرول فعال میکند.

مرکز تحقیقات پوست اوسرین متوجه شدند ماده گلوکز- گلیسرول( ماده ای که توسط یک نوع جلبک سبز آبی تولید می شود) در ساماندهی تراکم ژن آکواپورین 3 موجود در سلول های پوستی انسان بسیار موثر می باشد. این ماده تعداد کانال های آکواپورین را که منجر به توزیع کافی رطوبت می شوند، افزایش می دهد. با فعال شدن این ماده، رطوبت کافی در میان لایه های اپیدرم پوست توزیع می گردد.

این آبرسانی وسیع با ماندگاری طولانی مدت، سلامت پوست بیماران، شفافیت و مرطوب شدن پوست آنها را از صورت تا پا، تضمین می کند.

 

پوست خشک

 

پوست و محصولات اوسرین

 

کاهش سطوح رطوبت به دلیل تعداد محدود آکواپورین می باشد

 

پوست مرطوب

 

پوست و محصولات اوسرین

 

آکواپورین بیشتر منجر به آبرسانی بهینه، حتی در لایه های عمیق اپیدرم می شود.

 

گروه محصولات درموپیوریفایر (Dermo Purifyer مناسب برای پوست های چرب و مستعد آکنه

 

کنترل کننده علایم پوست چرب و مستعد آکنه

پوست های چرب و جوشدار می توانند دوباره زیبایی خود را بازیابند ولی نه خیلی سریع

پوست هایی که میزان ترشح چربی آنها بیش از حد بوده و جوش و آکنه زیادی دارند به مراقبت بیشتر و طولانی مدت نیاز دارند و به همین دلیل داشتن پشتکار و نظم دقیق در رعایت مراقبت های پوست چرب برای بهبود مشکلات ضروری است.

ترشح سبوم (نوعی چربی) که موجب تولید بیش از حد چربی در قشر نازک هیدرولیپیدی پوست می شود غدد چربی را مسدود میکند و باعث بوجود آمدن کومدون ها می شود.

به زبان ساده تر ترشح چربی پوست منفذهای خروج فولیکول های مو را مسدود می کنند و بعد به جوش های سر سیاه یا سر سفید تبدیل می شوند.

گروه محصولات جدید پوست چرب اوسرین با نام درموپیوریفایر مراقبت های ویژه سه گانه برای

 • متعادل کردن ترشح چربی
 • کنترل علائم ایجاد شده ناشی از افزایش چربی مانند جوش و آکنه
 • صاف و یکنواخت کردن پوست

را ارائه می دهند.

 

گروه محصولات هیالورون فیلر(Hyaluron filler) ، درمودنسی فایر(Dermo Densifyer) و ولیوم فیلر(Volume filler)

 

ضد چروک ، حجم دهنده، ضد افتادگی

افزایش سن و علائم آن

افزایش سن و پیدایش علائم آن یک فرایند طبیعی است. زمانیکه افراد به 30 سالگی می رسند، تغییر و تحولاتی در پوست آنها شکل می گیرد. افزایش سن مشکلات پوستی خاص خود را به همراه دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. سد محافظتی پوست تضعیف شده، بازسازی سلول ها بسیار کند می گردد و پوست به تدریج رطوبت و حالت انعطاف پذیری خود را از دست می دهد.

با افزایش سن پوست نازک تر می شود. بافت پیوندی پوست ساختار رشته ای خود را از دست می دهد و به همین دلیل است که چروک ها ظاهر می شوند. برای این منظور درمان های ضد پیری طراحی شده اند تا میزان رطوبت پوست را در هر یک از سطوح بازسازی کنند، منبع ضروری چربی ها و عوامل طبیعی رطوبت ساز را تامین نمایند و حالت انعطاف پذیری پوست را به آن بازگردانند. عوامل محیطی مانند قرار گرفتن در برابر اشعه UV،دخانیات، الکل و شرایط آب و هوایی فرایند پیری پوست را تسریع می کنند.

مثلا، پوست هایی که در معرض آفتاب قرار دارند خیلی سریع تر از پوست هایی که در مقابل افتاب نیستند، دچار پیری می شوند.

 

اوسرین مشکلات پیری پوستی را با سه برد تخصصی مورد هدف قرار می دهد:

هیالورون فیلر پر کننده خطوط، ولیوم فیلر حجم دهنده و بازگرداننده فرم طبیعی بیضی صورت، درمودنسی فایر بازسازی کننده سلول ها و انسجام دهنده بافت بین سلولی و از بین برنده عوامل پیری پوست می باشند.

 

گروه محصولات ایون برایتر(Even Brighter)؛ ضد لک و شفاف کننده پوست

ملانین رنگدانه ای است که رنگ طبیعی پوست را بوجود می آورد، عواملی مانند نور خورشید، هورمون ها، ژنتیک، حاملگی، پیری و تولید ملانین باعث می شود که لک های تیره ظاهر شوند. متخصصین پوست در کمپانی اوسرین محصول جدید ایون برایتر را جهت کاهش اختلالات و روشن تر کردن رنگ چهره ابداع کرده اند.

محققان اوسرین یک راه حل مبتکرانه جهت روشن شدن پوست و از بین رفتن لک ها ارائه داده اند.

گروه جدید ایون برایترهای اوسرین نه تنها لک های سطح پوست را از بین می برند، بلکه به عمق پوست نیز نفوذ می کنند و از تولید رنگدانه در لایه های زیرین جلوگیری می کنند.

پس از 4 هفته مصرف، چهره به طور قابل ملاحظه ای روشن تر شده و با استفاده مرتب لک نیز بهبود می یابد.

 

ترکیبات موثر برای گرفتن نتایج درخشان

 • ب- رسورسینول داخل این محصولات، تولید ملانین را از مبدا کاهش می دهد و در نتیجه سطح پوست یکنواخت می گردد.
 • ماده طبیعی اسید گلیسیرتینیک سیستم بازسازی سلولی را تحریک می کند و سولل های آسیب دیده بر اثر نور خورشید را ترمیم می کند.
 • کرم روز این گروه با SPF 30 از پدید آوردن لک های قهوه ای جلوگیری می کند و فیلتر UVA داخل این کرم از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند.

 

گروه محصولات آتوپی کنترل (Atopic Control) مناسب برای اگزما – پوست خشک

لابراتورهای تحقیق و توسعه اوسرین گروه محصولات تخصصی آتوپی کنترل را به منظور درمان مشکلات پوست های آتوپیکی و دارای اگزما تولید کرده است. به همین منظور این محصولات جهت درمان فاز اولیه مراقبت های روزانه و فاز پیشرفته (درمان عمقی) پوست تولید شده اند.

در این گروه تخصصی به منظور کاهش احتمال آلرژی و حساسیت های پوستی ترکیبات بی ضرر و موئن استفاده شده است.

محصولات آتوپی کنترل برای نوزادان- کودکان و افراد برگسال نیز مناسب است.

 

مراقبت روزانه

جهت مراقبت روزانه به منظور برطرف کردن خشکی، خارش و سوزش سطحی پوست

 

درمان عمقی

فرمولاسیون منحصر به فرد آرام بخش این محصول به واسطه تاثیر گذاری عمیق خود شکل ظاهری پوست را بهبود می بخشد و معادل یک درصد هیدروکورتیزون عمل می کند.( بر اساس نتایج آزمایش های بالینی اثبات و ثبت شده است.)

فرمولاسیون منحصر به فرد محصولات آتوپی کنترل اوسرین بر پایه 4 ترکیب اصلی تولید شده است که چرخه ایجاد اگزما و خشکی پوست را کنترل و برطرف می کند.

 

برای مطالعه مقالات بیشتر>>>>>> اینجا را کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید