کاخ سفید می‌گوید: عکس‌های تقویت‌کننده اصلاح‌شده تا سپتامبر آماده می‌شوند


تصویر خبر: کاخ سفید می‌گوید: برنامه‌های تقویت‌کننده اصلاح‌شده تا سپتامبر آماده می‌شوند

جمعه، ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۲ (اخبار هلث دی) – آمریکایی‌ها ممکن است در اواسط سپتامبر واکسن‌های تقویت‌کننده کووید را دریافت کنند که می‌توانند با جدیدترین انواع Omicron مبارزه کنند.

افراد نزدیک به مذاکرات می گویند که دولت بایدن قصد دارد یک کمپین تقویت کننده با فرمول های جدید ارائه دهد زیرا سازندگان واکسن های اولیه مورد استفاده در ایالات متحده – فایزر و مدرنا – گفته اند که تا آن زمان می توانند دوزهای جدید را تحویل دهند. نیویورک تایمز گزارش شده است.

این می تواند به این معنی باشد که جوانان آمریکایی که هنوز واجد شرایط دریافت واکسن های اصلی نیستند، باید تا پاییز منتظر واکسن باشند.

برخی در دولت گفته اند که استفاده از تقویت کننده های اصلی باید اکنون گسترش یابد، زیرا انواع بسیار مسری Omicron گسترش یافته است، در حالی که برخی دیگر می گویند گزینه بهتر این است که ایمنی همه افراد را در پاییز با تقویت کننده ای که می تواند نوع BA.5 را قبل از آن مقابله کند، تقویت کنید. افزایش احتمالی زمستان

دکتر آنتونی فائوچی، مشاور ارشد پزشکی بایدن، و دکتر آشیش جاها، هماهنگ کننده واکنش به بیماری همه گیر کاخ سفید، هر دو از گسترش تقویت کننده های دوم برای بیشتر آمریکایی ها در حال حاضر حمایت کردند. بار گزارش شده است.

فائوچی در مصاحبه ای در این ماه گفت: “من فکر می کنم باید انعطاف پذیری و سهل انگاری حداقل در اجازه دادن” تقویت کننده دوم واکسن اصلی برای جوانان آمریکایی وجود داشته باشد.

اما مقامات اداره غذا و داروی ایالات متحده و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های ایالات متحده می‌خواستند بر روی یک کمپین پاییزی با تزریق‌های تقویت‌کننده اصلاح‌شده تمرکز کنند. بار گزارش شده است.

فایزر و مدرنا گفته اند که می توانند میلیون ها دوز را تا اواسط سپتامبر، زودتر از آنچه قبلا تخمین زده بودند، تحویل دهند. بار گزارش شده است. با این حال، اطلاعات در مورد اثربخشی شلیک های جدید در برابر BA.5 در این مرحله مقدماتی است.

علی‌رغم این بحث، دولت فدرال قصد دارد به افرادی که واجد شرایط دریافت دومین تقویت کننده هستند همین الان آن را دریافت کنند و منتظر واکسن پاییز نباشند، ادامه دهد.

برخی نگران این هستند که مردم دوزهای تقویت کننده خود را خیلی به هم نزدیک نکنند، تا حدی به این دلیل که دومی ممکن است به خوبی متوالی اولی عمل نکند.

شین کروتی، ویروس شناس در موسسه ایمونولوژی لاجولا، به این سایت گفت: “شما نمی توانید در ۱ آگوست واکسن بزنید و واکسن دیگری را در ۱۵ سپتامبر دریافت کنید و انتظار داشته باشید واکسن دوم کاری انجام دهد.” بار. “شما آنتی بادی زیادی در اطراف دارید، اگر دوز دیگری دریافت کنید، هیچ کاری انجام نمی دهد.”

او توضیح داد: اگر دوز بعدی خیلی زود داده شود، «آنتی بادی‌ها از اثر دوز بعدی جلوگیری می‌کنند» – الگویی که برای سایر واکسن‌ها مانند واکسن‌های کزاز یا آنفولانزا اعمال می‌شود.

نگرانی دیگر این بود که دو واکسن خیلی نزدیک به هم ممکن است خطر ابتلا به میوکاردیت را افزایش دهد، یک عارضه جانبی نادر مرتبط با قلب در مردان جوان.

همچنین این نگرانی وجود دارد که مردم ممکن است از چندین تزریق خسته شوند، همانطور که این واقعیت نشان می دهد که جذب شات ها با هر دوز کمتر است. داده های CDC نشان می دهد که تقریبا نیمی از افراد واجد شرایط اولین تقویت کننده را دریافت کرده اند، اما تنها ۳۰٪ تقویت کننده دوم خود را دریافت کرده اند.

دولت بایدن در حال کار بر روی قراردادهایی برای دوزهای تقویت‌کننده اصلاح‌شده است و وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده یک پیش‌خرید ۳.۲ میلیارد دلاری از ۱۰۵ میلیون دوز ساخته شده توسط Pfizer انجام داده است. بار گزارش شده است. انتظار می رود توافق مشابهی با مدرنا نیز امضا شود.

همه بزرگسالان، و احتمالاً کودکان، می توانند واجد شرایط تقویت کننده های جدید باشند.

در همین حال، BA.5 به گسترش خود ادامه می دهد و باعث مرگ و میر و بستری شدن بیشتر در بیمارستان، به ویژه در میان سالمندان می شود. طبق CDC، اکنون تقریباً ۸۲٪ از کل موارد جدید را تشکیل می دهد. تعداد موارد جدید اکنون حدود ۱۳۰۰۰۰ نفر در روز است، اما این تعداد ممکن است بسیار بیشتر باشد زیرا افرادی که آزمایشات خانگی انجام می دهند ممکن است موارد خود را گزارش نکنند. بار گفت.

اطلاعات بیشتر

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده اطلاعات بیشتری در مورد انواع کووید-۱۹ دارد.

منبع: نیویورک تایمز

توسط Cara Murez HealthDay خبرنگار

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۲۱ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.