۳۰ درصد تخفیف در منوی هفته اول برنامه غذای ناشتا کتو کم کربوهیدرات


برنامه های غذایی کم کربوهیدرات کتوژنیک هر هفته مستقیماً به ایمیل شما ارسال می شود!

اکنون برای ماه ژانویه می توانید ۳۰٪ تخفیف برای هر یک از گزینه های برنامه غذایی ما دریافت کنید! اگر در تلاش بوده اید که عضویت در برنامه غذایی ما را امتحان کنید، اکنون زمان مناسبی برای شروع است! ما ۳ برنامه غذایی مختلف را برای همه ارائه می دهیم. چه رژیم کم کربوهیدرات داشته باشید، چه رژیم کتو یا حتی روزه متناوب، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم.

با داشتن یک برنامه غذایی که هر هفته برای شما آماده است، استرس را از زندگی روزمره خود دور کنید. شما خود را می سازید زندگی در سال جدید کمی آسان تر است، زمانی که یک برنامه غذایی آماده برای هر جمعه با یک لیست خرید برای خود دارید. سپس آخر هفته به بازار می روید و کارتان تمام می شود! دیگر نیازی به برنامه ریزی نیست، فقط آشپزی و لذت بردن از غذاهای خوشمزه کم کربوهیدرات است.

ما سه گزینه برنامه غذایی داریم.

  1. برنامه غذایی کم کربوهیدرات شامل صبحانه، ناهار، شام و میان وعده است و روزانه بیش از ۳۰ کربوهیدرات خالص ندارد.
  2. برنامه غذایی کتو شامل صبحانه، ناهار، شام و میان وعده است و روزانه بیش از ۲۰ کربوهیدرات خالص ندارد.
  3. برنامه غذایی کتو ناشتا متناوب شامل دو وعده غذایی و یک میان وعده پر پروتئین در روز با حداکثر ۲۰ کربوهیدرات در روز است.

می‌توانید این گزینه‌ها را به صورت هفتگی انتخاب کنید، اگر دوست دارید ببینید چه چیزی برای شما و سبک زندگی‌تان بهتر است، هر هفته تغییر کنید.

سال نو ۲۰۲۲ مبارک!

عضویت ما ساده است. برای امتحان کردن آن می توانید یک ماه مشترک شوید یا می توانید برای عضویت سالانه مشترک شوید. هر جمعه یک برنامه غذایی دریافت می کنید که به ایمیل شما می آید. برای خرید غذا قبل از شروع برنامه غذایی در روز یکشنبه، آن را زود خواهید داشت.

شما می توانید برنامه غذایی و لیست خرید را مشاهده و چاپ کنید. اگر یک وعده غذایی را دوست ندارید، به سادگی آن را حذف کنید و آن را با وعده غذایی دیگری که دوست دارید جایگزین کنید. لیست خرید به طور خودکار تنظیم می شود. این بهترین نرم افزار موجود برای یک برنامه منوی قابل تنظیم است.

بسیاری از برنامه های غذایی کم کربوهیدرات یا کتو به شما این امکان را نمی دهند که حذف کنید، اضافه کنید، با یک منوی خالی شروع کنید و در صورت تمایل منوی خود را ایجاد کنید.

در اینجا نگاهی اجمالی به چند دستور غذایی است که در برنامه غذایی ما در هفته آینده وجود دارد!