انواع ویتامین ها در یک ویالدر Pinterest به اشتراک بگذارید

ما محصولاتی را که فکر می کنیم برای خوانندگان ما مفید هستند ، قرار می دهیم. اگر از طریق پیوندهای این صفحه خرید کنید ، ممکن است کمیسیون کمی دریافت کنیم. در اینجا روند ما وجود دارد.

نگاهی سریع به بهترین خدمات اشتراک ویتامین

 • برای خانواده ها: آیینی
 • تنوع بیشتر: مراقبت/از
 • جامع ترین آزمایش: روتین
 • پایان بالا: شخص
 • برنده کلی: تغذیه هم
 • بهترین ارزش: Nurish by Nature Made
 • مردانه: رومی

دنیای ویتامین ها و مکمل ها می تواند بسیار زیاد باشد. بین ویتامین های حروف ، مکمل های گیاهی و مولتی ویتامین ها ، ممکن است در انتخاب محصولاتی که برای شما مناسب هستند و نحوه انتخاب محصول با بهترین کیفیت ، مشکل داشته باشید.

علاوه بر این ، برخی از افراد به خاطر سپردن ویتامین ها و پر کردن مجدد آنها در هنگام تمام شدن ، چالش برانگیز است.

این همان جایی است که خدمات اشتراک ویتامین وارد می شود. این خدمات با ارائه پیشنهاداتی بر اساس پرسشنامه یا آزمایش خون ، حدس خرید خرید ویتامین را برطرف می کند.

این شرکت ها همچنین بطور خودکار بارگیری ماهانه را ارسال می کنند تا هیچ وقت تمام نشوید. برخی حتی ویتامین های روزانه شما را در پاکت های جداگانه بسته بندی می کنند و بدین ترتیب می توانید ویتامین های روز را بدون باز کردن چند بطری به راحتی دریافت کنید.

Healthline این لیست از خدمات اشتراک ویتامین را بر اساس عوامل زیر گردآوری کرده است:

 • کیفیت. آیا شرکت محصولی با کیفیت ارائه می دهد که توسط شخص ثالث آزمایش شده و در تأسیسات معتبر و دارای گواهینامه Good Manufacturing Practices (cGMP) تولید شده است؟
 • انتخاب. آیا این خدمات مجموعه وسیعی از محصولات را برای پاسخگویی به نیازهای اکثر مردم ارائه می دهد؟
 • شخصی سازی. آیا شرکت توصیه هایی را بر اساس ارزیابی یا آزمایش سلامت ارائه می دهد و به شما اجازه می دهد محصولات را به دلخواه خود اضافه یا حذف کنید؟
 • کمکی آیا این سرویس اطلاعات مبتنی بر شواهد را در مورد مکمل هایی که توصیه می کند یا دسترسی به متخصصان بهداشتی ، مانند پزشکان یا متخصصان رژیم ، برای پرداخت حقوق اعضا ، ارائه می دهد؟

در اینجا 7 سرویس برتر مشترک ویتامین در سال 2021 آورده شده است.

Healthline از بهترین خدمات اشتراک ویتامین استفاده می کند

بهترین برای خانواده ها

ویتامین های آیینی

Ritual یکی از شناخته شده ترین خدمات اشتراک مکمل است. این شرکت اخیراً خط تولید خود را برای ارائه بسته هایی که نیازهای همه افراد خانواده – مردان ، زنان و کودکان – را برآورده می کند ، گسترش داده است.

برای مردان و زنان ، Ritual ترکیبی از چند ویتامین برای سنین 18+ و 50+ ، همراه با یک گزینه قبل و بعد از زایمان ارائه می دهد. برای کودکان ، این شرکت مولتی ویتامین ها را برای سنین 4 تا 12 سال و همچنین نوجوانان ارائه می دهد.

هزینه تامین 30 روزه ویتامین های آیینی 30 تا 35 دلار است ، اما اگر بیش از 1 بطری در ماه خریداری کنید ، می توانید 10 دلار تخفیف بگیرید. ارسال رایگان است.

تنوع بیشتر

مراقبت/از

مانند دیگر خدمات اشتراک مکمل ، Care/of توصیه های خود را بر اساس ارزیابی سریع سلامت آنلاین قرار می دهد. مکمل های هر روز در پاکت های مناسب بسته بندی می شوند که در بسته های 30 روزه ارسال می شوند.

این سرویس علاوه بر ویتامین ها ، مواد معدنی و مکمل های گیاهی ، پروبیوتیک ها ، کلاژن ، پودر پروتئین و میله های الکترولیت را در میان سایر محصولات ارائه می دهد.

بسته نرم افزاری بین 40 تا 75 دلار در ماه متغیر است ، اما کاملاً قابل تنظیم است. برای خریدهای بالای 20 دلار و برای خریدهای کوچک تر ، ارسال رایگان است.

جامع ترین آزمایش

روتین

با روتین ، قبل از دریافت مکمل سفارشی خود ، یا آزمایش خون ، آزمایش DNA یا هر دو را انجام می دهید. آزمایش DNA ژنهایی را که بر نیازهای مواد مغذی تأثیر می گذارد ، تجزیه و تحلیل می کند و آزمایش خون سطح فولات و ویتامین های B6 ، B12 و D شما را اندازه گیری می کند.

پس از دریافت کیت های آزمایش شرکت از طریق پست ، می توانید آزمایش خون و DNA را در خانه انجام دهید. اگر قبلاً آزمایش DNA انجام داده اید ، می توانید نتایج خود را به جای انجام آزمایش جدید بارگذاری کنید.

روتین سپس یک مولتی ویتامین سفارشی با استفاده از میکرو دانه ها ایجاد می کند ، که مرواریدهای روکش دار هستند که هر کدام حاوی مقدار کمی از یک ماده مغذی واحد هستند. آنها همچنین بسیار کوچک هستند – تقریباً به اندازه آب نبات های بدون چاشنی.

به گفته روتین ، جذب ریز دانه ها نسبت به قرص های بزرگتر راحت تر است و تهیه مخلوط های سفارشی را آسان تر می کند.

هزینه آزمایش DNA و خون روتین به ترتیب 149 دلار و 99 دلار است. عرضه 3 ماهه مکمل سفارشی شما 69 دلار است. برای خریدهای بالای 100 دلار ارسال رایگان است اما در غیر این صورت بر اساس قیمت کل.

بهترین رده بالا

شخص

پرسونا با بیش از 90 محصول ، انواع مختلفی از ویتامین های حروف ، مخلوط مکمل ها و مکمل های گیاهی را ارائه می دهد که در بسته های دوز روزانه ارائه می شوند. شما توصیه های محصول را بر اساس پاسخ های خود به ارزیابی سلامت آنلاین دریافت می کنید.

با پرسونا ، شما همچنین می توانید به یک تیم تغذیه متشکل از متخصصان رژیم ، داروسازان و سایر متخصصان بهداشت دسترسی پیدا کنید که می توانند به سوالات شما پاسخ دهند. قابل ذکر است که می توانید با یکی از اعضای تیم تغذیه یک قرار ملاقات رزرو کنید.

بسته به مکمل هایی که به شما توصیه می شود ، عرضه ماهیانه ممکن است تا 100 دلار یا بیشتر هزینه داشته باشد ، اما می توانید محموله خود را بر اساس نیازهای بودجه خود سفارشی کنید. ارسال برای سفارشات بالای 50 دلار و در غیر این صورت 8 دلار رایگان است.

بهترین ارزش

Nurish by Nature Made

Nurish by Nature Made یک منوی سفارشی از ویتامین ها و مکمل های Nature Made را بر اساس پاسخ های شما به مسابقه سلامت آنلاین 5 دقیقه ای شرکت ارائه می دهد.

هر 30 روز تأمین می شود که مکمل های هر روز به صورت جداگانه در یک پاکت با نام شما روی آن بسته بندی شده است ، و این کار بسیار راحت تر از خرید بطری های مکمل یا یادآوری دوباره پر کردن یک قرص در هفته است.

Nurish by Nature Made انواع محصولات Nature Made را ارائه می دهد ، از جمله ویتامین های حروف ، مولتی ویتامین ها ، مواد معدنی ، امگا 3 ، پروبیوتیک ها ، مکمل های گیاهی و محصولات خاص مانند مخلوط برای حمایت از سلامت مو ، پوست و ناخن.

اکثر مردم می توانند انتظار داشته باشند ماهیانه حدود 30 دلار برای مکمل های Nurish by Nature Made پرداخت کنند ، که آن را به یکی از گزینه های مقرون به صرفه تبدیل می کند. حمل و نقل در ایالات متحده آمریکا رایگان است و در غیر این صورت 8 دلار برای هر محموله.

در کل بهترین

تغذیه هم

Hum Nutrition به عنوان برترین انتخاب رتبه بندی می شود زیرا انواع مکمل هایی را ارائه می دهد که برای حل مسائل خاص مانند بی خوابی ، اضطراب و هوس های غذایی تنظیم شده است.

به عنوان مثال ، مکمل Calm Sweet Calm حاوی اشواگاندا و ال تیانین است که به کاهش استرس کمک می کند. این شرکت همچنین مکملی به نام Counter Cravings برای کمک به شما در مقاومت در برابر هوس غذایی ارائه می دهد و همچنین یک مکمل به نام Beauty zzZz برای ترویج خواب سالم و آرامش بخش.

به علاوه ، Hum Nutrition با متخصصان تغذیه ثبت شده (RDs) کار می کند تا به شما در یافتن مکمل های مناسب کمک کند.

شما یک ارزیابی سلامت آنلاین انجام می دهید و سپس توصیه های مکمل و گزارش سلامت به شما داده می شود. شما همچنین به یک RD اختصاص داده شده اید که می توانید با س questionsالات یا نگرانی های مربوط به روال مکمل خود تماس بگیرید.

قیمت محصولات آنها بین 15 تا 50 دلار است ، اما اگر 3 محصول یا بیشتر در ماه سفارش دهید ، 15 درصد تخفیف دریافت می کنید. ارسال برای سفارشات بالای 50 دلار رایگان است.

بهترین برای مردان

رومی

رومان یک سرویس بهداشتی منحصر به فرد است که به دلایل مختلف پزشکی به پزشکان و سایر متخصصان بهداشت دسترسی دارد ، که بسیاری از آنها مخصوص نیازهای مردان است ، از جمله اختلال نعوظ (ED) ، ریزش مو ، انزال زودرس (PE) و تستوسترون پایین. به

با این حال ، این شرکت همچنین یک سری مکمل های دقیق برای سلامت پروستات و قلب ، حمایت از تستوسترون و تسکین استرس ارائه می دهد. شما می توانید این موارد را بدون دیدن یکی از ارائه دهندگان رومن خریداری کنید.

هر مکمل فقط حاوی موادی است که شواهد علمی آنها را تأیید می کند.

به عنوان مثال ، مکمل استرس رومن شامل اشواگاندا است ، Rhodiola rosea، و فسفاتیدیل سرین ، در حالی که ترکیب تستوسترون آن حاوی ویتامین D ، منیزیم و ماکا است.

در وب سایت شرکت ، می توانید در مورد هر یک از اجزا ، شواهد علمی استفاده از آن و دلیل گنجاندن آن بیشتر بخوانید.

دوز روزانه مکمل ها در پاکت مناسب خود بسته می شود تا در بطری های حجیم. این مکمل ها حدود 30 تا 40 دلار در ماه هزینه دارند ، در صورت خرید یک منبع 3 ماهه ، تخفیف در دسترس است. ارسال رایگان است.

نحوه انتخاب بهترین سرویس اشتراک ویتامین

هنگام انتخاب خدمات اشتراک ویتامین ، ابتدا باید نوع شخصی سازی مورد نظر خود را تعیین کنید.

اگر ترجیح می دهید مکمل های مورد نظر خود را انتخاب کرده و انتخاب کنید ، خدماتی مانند Ritual یا Roman بهترین کار را می کنند.

با این حال ، اگر می خواهید توصیه هایی بر اساس نیازهای سلامتی خود داشته باشید ، سرویسی را انتخاب کنید که یا ارزیابی سلامت آنلاین یا آزمایش خون یا DNA ارائه می دهد. به عنوان مثال ، روتین آزمایش خون را ارائه می دهد و نتایج آزمایش های DNA موجود را می پذیرد ، اگر قبلاً آزمایش کرده اید.

چندین شرکت ، مانند Hum Nutrition ، همچنین برای سوالات و راهنمایی های مکمل ، به متخصصان بهداشت مانند متخصصان رژیم درمانی دسترسی دارند.

شما همچنین باید تصور تقریبی از بودجه خود داشته باشید. هزینه خدمات اشتراک ویتامین می تواند 25 تا 100 دلار یا بیشتر در ماه باشد. اگر به دنبال مقرون به صرفه بودن هستید ، Nurish by Nature Made گزینه خوبی است.

در نهایت ، شما باید اطمینان حاصل کنید که خدمات اشتراک ویتامین که انتخاب می کنید معتبر و شفاف است. شرکت باید از امکانات cGMP و آزمایش شخص ثالث برای تأیید مطابقت محتویات بطری با آنچه در برچسب ذکر شده استفاده کند.

نتیجه نهایی

خدمات اشتراک ویتامین یک راه حل مناسب برای انتخاب و خرید ویتامین ها و مکمل ها است. بسیاری توصیه های مفیدی را بر اساس ارزیابی های بهداشت فردی ارائه می دهند.

همچنین به خاطر سپردن مصرف ویتامین ها هر ماه که به درب منزل شما بیایند آسان تر است – برخی از آنها حتی در بسته های روزانه و تاریخ دار.

مهمترین فاکتور قابل اعتماد ، قابلیت اطمینان شرکت و کیفیت محصولات آن است.

هفت سرویس اشتراک ویتامین که در اینجا نشان داده شده است ، نقطه شروع خوبی در جستجوی شماست و ویتامین ها و مکمل های ماهیانه را برای چندین نیاز و قیمت خاص ارائه می دهد.