زن در حال انجام تخته با لباس تمریندر Pinterest به اشتراک بگذارید

ما محصولاتی را که فکر می کنیم برای خوانندگان ما مفید هستند ، قرار می دهیم. اگر از طریق پیوندهای این صفحه خرید کنید ، ممکن است کمیسیون کمی دریافت کنیم. در اینجا روند ما وجود دارد.

نگاهی سریع به بهترین شورت های فشرده سازی

 • بهترین در مجموع برای مردان: شورت فشاری Under Armour HeatGear
 • بهترین در کل برای زنان: شورت تلفیقی مطلق زنان قهرمان
 • بهترین بودجه پسند: شورت فشرده مردانه Neleus 3 بسته
 • بهترین برای گردش خون: شورت بازیابی فشرده سازی مس
 • بهترین با جیب: شورت ورزشی فشرده سازی کمر بالا زنانه BALEAF
 • بهترین جایگزین با جیب: شورت تمرینی فعال زنان یوگیپاس
 • بهترین شورت کوتاه: شورت فشرده نایک زنانه 3
 • بهترین برای دوچرخه سواری: شلوار دوچرخه زنانه beroy با ژل سه بعدی

چه شما یک ورزشکار حرفه ای باشید ، چه یک ورزش کننده گاه به گاه ، یا هر کسی در این بین ، یک کمد ورزشی جدید ممکن است هم به سبک و هم به عملکرد شما کمک کند.

اقلام فشرده سازی ، مانند شورت فشرده سازی ، یکی از انواع پوشاک تمرین هستند. آنها حتی ممکن است با ارائه پشتیبانی ، راحتی و موارد دیگر از تمرین شما سود ببرند.

با این حال ، ممکن است تعجب کنید که چگونه یک جفت مناسب برای شما انتخاب کنید ، محصولات مختلف چه ویژگی هایی را ارائه می دهند و بهترین نوع آن ها چیست.

هنگام بررسی اینکه کدام شورت فشاری باید برش ایجاد کند ، ما موارد زیر را در نظر گرفتیم:

 • کیفیت مواد. ورزش نیاز به حرکت دارد و می تواند عرق زیادی تولید کند ، بنابراین ما به شورت هایی که با پارچه هایی طراحی شده اند که تنفس دارند ، عرق می کند یا دارای قابلیت کششی عالی هستند امتیاز بیشتری دادیم.
 • ویژگی های اضافی. ما نمی خواهیم چیزهای کوچکی را که واقعاً یک شورت ورزشی را متمایز می کند ، مانند جیب های مخفی ، کمربندهای مخصوصی که هنوز در جای خود راحت هستند ، ورودی ژل خنک کننده و موارد دیگر را فراموش کنیم.
 • نظرات مشتریان. وقتی نوبت به وسایل ورزشی می رسد ، افرادی که لباس خریداری کرده و تمرین کرده اند می توانند بینش های کلیدی را ارائه دهند. ما برای کمک به ارزیابی محصولات ، نظرات مردم را از نزدیک بررسی کردیم.
 • قیمتبه ما می دانیم که بودجه ها می توانند متفاوت باشند ، بنابراین سعی کردیم شورت های فشرده سازی را در نقاط مختلف قیمت قرار دهیم.
 • اندازه. ما به دنبال محصولات موجود در طیف وسیعی از اندازه ها بودیم.

در اینجا 8 مورد از بهترین شورت های فشرده سازی برای تمرین در سال 2021 آورده شده است.

Healthline بهترین شورت های فشرده را برای سال 2021 انتخاب کرده است

بهترین شورت فشاری مردانه به طور کلی

شورت فشاری مردانه Under Armour HeatGear 2.0

قیمت: $$

شورت های آندر آرمور به دلیل تناسب بسیار نزدیک خود شناخته می شوند.

این جفت بسیاری از جعبه ها را برای شورت فشاری عمومی تمرین می کند: یک طول خوب که ثابت بماند ، پارچه ای که خوب عرق می کند ، تهویه و درزهایی که ترک نمی خورند.

این شورت نیز به خوبی در همه جهات کشیده می شود تا انواع فعالیت ها را امکان پذیر کند.

شورت های فشاری Under Armour HeatGear از 84٪ پلی استر و 16٪ الاستین ساخته شده است. آنها دارای یک بست کشسان و یک کمربند پهن هستند.

بهترین شورت فشاری زنانه به طور کلی

شورت تلفیقی مطلق زنان قهرمان

قیمت: $ $ – $ $ $

مانند Under Armour ، این شورت های فشاری Champion دارای پارچه ای هستند که عرق را دفع می کند. شورت ها نیز به سرعت خشک می شوند و ترک نمی خورند.

مناسب برای فعالیت های مختلف ، آنها دارای یک کمربند 3 اینچی (7.5 سانتی متری) برای نگه داشتن آنها در محل خود و یک سرنشین 7 اینچی (18 سانتی متری) هستند.

شورت تلفیقی مطلق زنان Champion از 87٪ پلی استر و 13٪ اسپندکس ساخته شده است.

توجه داشته باشید که قیمت این شورت ها می تواند بر اساس اندازه متفاوت باشد.

بهترین شورت های فشرده سازگار با بودجه

شورت فشرده مردانه Neleus 3 بسته

قیمت: $

اگر در تمام طول هفته ورزش می کنید و نیاز به شورت دارید که می توانید به صورت چند تایی بدون شکستن بانک خرید کنید ، شورت فشاری 3 تکه مردانه Neleus ممکن است برای شما شورت باشد.

Neleus 3-pack یک گزینه مقرون به صرفه است که می تواند به تنهایی یا زیر یک شلوارک ورزشی برای حمایت و پوشش بیشتر پوشیده شود.

به عنوان یک امتیاز ، گزینه های مختلف رنگی مختلف در دسترس است.

شورت فشرده مردانه Neleus 3 بسته از 85٪ پلی استر و 15٪ اسپندکس ساخته شده است. آنها بر اساس اندازه متوسط ​​دارای یک اینس 8 اینچی هستند.

توجه داشته باشید که علامت دلار واحد بالا نشان دهنده قیمت هر جفت شورت است و این شورت ها در یک بسته سه تایی به فروش می رسند.

بهترین شورت فشاری برای گردش خون

شورت بازیابی فشرده سازی مس

قیمت: $$

محصولات فشرده سازی در حال حاضر برای کمک به حمایت و محافظت از ماهیچه های شما طراحی شده اند.

گفته می شود مس به افزایش گردش خون کمک می کند ، که برخی افراد هنگام انتخاب شورت فشرده به دنبال آن هستند.

در حالی که مس ممکن است انعطاف پذیر به نظر نرسد ، اما این شلوارها طیف وسیعی از حرکت را امکان پذیر می کنند. آنها شورت های چند منظوره هستند ، به این معنی که می توانید آنها را برای فعالیت های مختلف بپوشید.

به علاوه ، ضمانت شادی شرکت تضمین می کند که اگر این شورت برای شما نیست ، می توانید آنها را پس دهید.

شورت بازیابی فشرده سازی مس از 88٪ نایلون مس ساخته شده است.

بهترین شورت فشاری با جیب

دوچرخه سوار تمرین کمر بالا زنانه Baleaf کوتاه

قیمت: $ – $ $ $

گاهی اوقات هنگام تمرین نیاز به بستن تلفن یا کلیدهای خود دارید.

این شورت به همراه جیب هایی که به اندازه کافی برای تلفن همراه شما بزرگ است دارای یک کمربند بلند است که در حین ورزش در جای خود باقی می ماند.

علاوه بر این ، آنها از پارچه ای جذب کننده رطوبت ساخته شده اند که به خوبی کش می آید ، بنابراین می توانید هنگام پوشیدن آنها در بسیاری از فعالیت های مختلف شرکت کنید.

شورت های ورزشی فشرده سازی کمر بلند زنانه BALEAF از 87٪ پلی استر و 13٪ اسپندکس ساخته شده است. آنها دارای بستن الاستیک و ارتفاع زیاد و کمربند پهن هستند.

توجه داشته باشید که قیمت این شورت بسته به اندازه و رنگ انتخابی ممکن است متفاوت باشد.

بهترین شورت فشاری متناوب با جیب

شورت تمرینی فعال زنان یوگیپاس

قیمت: $$

این شورت دارای جیب های جانبی عمیق است که به اندازه کافی جادار هستند و می توانند تلفن و سایر وسایل شما را در خود جای دهند.

شورت های ورزشی فعال زنان Yogipace همچنین دارای یک کمربند پهن با یک جیب مخفی در آن و همچنین یک بند کمری برای تناسب ایمن است.

یک نقطه ضعف بالقوه این است که این شورت ها فقط در رنگ مشکی موجود هستند ، اگرچه این رنگ در لباس های ورزشی از محبوبیت بالایی برخوردار است.

علاوه بر این ، شلوارک ورزشی فعال زنان Yogipace می تواند کوچک باشد ، بنابراین شما ممکن است بخواهید اندازه خود را افزایش دهید.

پارچه ای که این شلوارک ها از فاکتور محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش (UPF) 50+ تهیه کرده اند و گزینه های داخلی 7 و 10 اینچی (18 و 25 سانتی متری) در دسترس است.

بهترین شورت فشرده کوتاه

شورت فشرده نایک زنانه 3 “

قیمت: $ $ $

اگر به دنبال شلوارک هایی هستید که بتوان از آنها برای تمرین استفاده کرد و در عین حال زیر لباسی قرار گرفت ، نایک فقط این شورت را برای شما در نظر گرفته است.

شلوارک فشاری زنانه نایک 3 اینچی (7.5 سانتی متر) یک گزینه واقعاً جمع و جور و شورت کوتاه مورد علاقه ما است.

به خاطر داشته باشید که این شلوارها در کل تنگ هستند ، بنابراین اندازه آن را دوباره بررسی کنید یا اگر شک دارید ، اندازه آن را در نظر بگیرید.

علاوه بر این ، کمربند برای راحتی و کشش بررسی های خوبی را دریافت می کند و مشتریان می گویند این شورت به خوبی برای انواع فعالیت ها جا می افتد.

شورت فشرده زنانه نایک 3 from از 92٪ پلی استر و 8٪ اسپندکس ساخته شده است.

بهترین شورت فشاری برای دوچرخه سواری

شورت دوچرخه سواری زنانه بروی

قیمت: $$

با وجود گزینه های اندازه و رنگ در دسترس ، به راحتی می توانید این شورت را برای نیازهای خود سفارشی کنید.

این می تواند زمانی مهم باشد که مدت زمان زیادی را با دوچرخه سپری می کنید.

علاوه بر گزینه های اندازه ، روکش در این شورت ها نظرات خوبی را از مشتریان دریافت می کند.

شورت ها نیز تهویه می شوند و پارچه رطوبت را دفع می کند ، بنابراین طوری طراحی شده اند که شما را تا حد امکان در حین دوچرخه سواری خشک و خنک نگه دارید.

شورت دوچرخه سواری زنانه beroy با ژل سه بعدی از 80٪ پلی استر و 20٪ اسپندکس ساخته شده است.

نحوه انتخاب بهترین شورت فشرده سازی

اگر برای خرید شورت فشاری جدید در بازار هستید اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • استفاده کنید. زمانی را که قصد دارید از شورت های فشرده استفاده کنید ، در هنگام دوچرخه سواری ، دویدن ، وزنه برداری یا به منظور دیگری ، در نظر بگیرید. این می تواند انواع شورت هایی را که می خواهید در نظر بگیرید محدودتر کند.
  • به عنوان مثال ، اگر زیاد دوچرخه سواری می کنید ، ممکن است شورت هایی با پوشش خوب و مقداری پد ژل بخواهید.
 • سبک. به سبک شورت هایی فکر کنید که برای شما راحت تر و کاربردی تر است. آیا نوع خاصی از مواد یا طول را ترجیح می دهید؟ آیا ترجیح رنگ دارید؟
 • امکانات. تصمیم بگیرید که آیا به ویژگی های خاصی مانند جیب ، کمربند خاص ، بلند یا پایین یا سایر ویژگی های خاص نیاز دارید.
 • بررسی ها یک لحظه وقت بگذارید و برخی از نظرات را به صورت آنلاین بخوانید. نظرات مصرف کنندگان دیگر می تواند راهی عالی برای تعیین چگونگی تناسب و احساس یک جفت شورت فشاری ، ماندگاری آن و ارزش مناسب آن نسبت به قیمت باشد.

نتیجه نهایی

بسیاری از مارک ها ، سبک ها و انواع شورت فشرده در دسترس هستند. آنها همچنین به تمرینات و ترجیحات مختلف توجه دارند.

با صرف مدتی برای تفکر در مورد نیازهای خاص خود ، یادگیری نحوه انتخاب محصولات و بررسی این لیست ، هنگام خریدن یک شلوارک مناسب برای شما باید برای موفقیت آماده شوید.