Discovery UK از سرویس پخش جریانی سرگرمی کشف و زندگی واقعی برای بریتانیا و ایرلند – Discovery, Inc.Discovery+ بر پایه موفقیت dplay است تا برای اولین بار برندهای پریمیوم تلویزیون پولی و پخش رایگان Discovery UK را جمع‌آوری کند و خانه سرگرمی‌های واقعی را ایجاد کند.

طرفداران غذا، خانه، اتومبیلرانی، ماجراجویی، عروسی، جنایت واقعی و موارد دیگر می توانند نمایش های مورد علاقه خود را در طیف بی نظیری از دسته بندی ها پخش کنند.

Sky به عنوان شریک انحصاری راه اندازی تلویزیون در معامله بی سابقه بین Discovery UK و Sky اعلام شد.

لندن، ۲۰ اکتبر ۲۰۲۰ – Discovery UK اعلام کرده است که dplay در ماه آینده همراه با راه اندازی یک ردیف اشتراک به Discovery+ در بریتانیا و ایرلند تغییر نام می دهد. سرویس پخش زنده سرگرمی واقعی، برندهای تلویزیون پولی و پخش رایگان Discovery UK را جمع آوری می کند و مقصد نهایی را برای محتوای واقعی، سبک زندگی و واقعیت جذاب ایجاد می کند. این به طور مستقیم برای همه مصرف کنندگان در بریتانیا و ایرلند و مشتریان Sky Q به مدت ۱۲ ماه بدون هزینه اضافی در دسترس خواهد بود.

Discovery+ طرفداران را دعوت می کند تا برنامه های مورد علاقه خود را از مجموعه ۱۳ کانال نمادین Discovery UK پخش کنند. از جمله برندهای تلویزیون پولی Discovery Channel، TLC، Animal Planet، ID، Discovery Science، Discovery Turbo و Discovery History و همچنین مارک های رایگان پخش آن Quest، Really، Quest Red، HGTV، Food Network و DMAX. این شامل یک مجوز سرگرمی اشتراک و خدمات بازپرداخت با بودجه تبلیغاتی است تا به طور کامل به علایق و خواسته‌های متنوع مصرف‌کنندگان بریتانیایی پاسخ دهد.

این Entertainment Pass شامل تلویزیون زنده و ۳۰ روز پیگیری برای مجموعه برندهای ممتاز Discovery UK است. بیش از ۳۰ کشف + نسخه اصلی مانند شاهزاده اندرو، ماکسول و اپستین، جعل کردن: جیمی ساویل و شکارچیان نجات: کلاسیک طراحی با راه اندازی های جدید هر ماه؛ انتشار اولیه عناوین شبکه های موفق از جمله بزرگترین ماشین های جهان و ماجراهای روح; مجموعه جعبه های گسترده ای از فرنچایزهای نمادین مانند هجوم آوردن به طلا و نامزد ۹۰ روزه با انتشار همان روز با ایالات متحده؛ و مجموعه‌های Superfan در مورد استعدادهای کلیدی یا ژانرهای اصلی. این سرویس با بودجه تبلیغاتی شامل تلویزیون زنده و تماس ۳۰ روزه برای برندهای پخش رایگان Discovery است.

مصرف‌کنندگان می‌توانند مستقیماً از طریق خرید وب یا برنامه با هزینه ماهانه ۴.۹۹ پوند یا هزینه سالانه با تخفیف ۲۹.۹۹ پوند (برای یک دوره محدود)، قیمت استاندارد ۴۹.۹۹ پوند در بریتانیا، یا هزینه ماهانه یورو، در Discovery+ مشترک شوند. ۵.۹۹ یا هزینه سالانه با تخفیف ۳۴.۹۹ یورو (برای مدت محدود)، قیمت استاندارد ۵۹.۹۹ یورو در ایرلند، با ۱۴ روز آزمایش رایگان در هر دو بازار.

مشتریان Sky Q می توانند به مدت ۱۲ ماه بدون هزینه اضافی به Discovery+ دسترسی داشته باشند و این برنامه مکمل پیشنهاد خطی موجود Discovery در Sky خواهد بود. پس از پایان ۱۲ ماه، مشتریان Sky می توانند Discovery+ را مستقیماً به صورت حساب Sky خود اضافه کنند. این برنامه به طور کامل در پلتفرم Sky Q در کنار خدمات SVOD موجود در این پلتفرم مانند Netflix و Disney+ یکپارچه خواهد شد.

جیمز گیبونز، EVP GM UK & Nordics گفت: ما به تازگی بهترین سه ماهه خود را برای سهم مخاطب جشن گرفته‌ایم، و با خوشحالی از این موفقیت خوشحالیم که راه‌اندازی Discovery+ را اعلام می‌کنیم تا تقاضای رو به رشد مصرف‌کنندگان را برای پخش محتوا در یک زمان و بر روی دستگاهی که انتخاب می‌کنند، تقویت کنیم. خانه سرگرمی‌های واقعی، اشتهای رو به رشد مصرف‌کنندگان را برای سرگرمی‌های بدون نسخه ممتاز، از غذا و خانه گرفته تا اتومبیلرانی و ماجراجویی، برآورده می‌کند، و مکمل خدمات پخش جریانی است که از قبل در بازار موجود است. ما به خصوص خوشحالیم که این لحظه مهم را با شریک دیرینه خود Sky به اشتراک می گذاریم، که در تمام مراحل تلاش ما برای دستیابی به طرفداران سرگرمی های واقعی در هر کجای بریتانیا با ما بوده است. “

در سال گذشته، پس از ادغام کانال‌های سابق UKTV، مجموعه Discovery UK به سهم مخاطبان ۵% (افزایش ۱۷% نسبت به سال قبل) رسید. گستردگی مجموعه آن اکنون طیف گسترده‌ای از مصرف‌کنندگان را جذب می‌کند که برای پیگیری علایق واقعی خود به شبکه می‌آیند. برند پرچم‌دار Discovery Channel یکی از محبوب‌ترین مارک‌های کانال در بین مصرف‌کنندگان با آگاهی ۸۰ درصد است و پایه محکمی برای Discovery+ فراهم می‌کند.

Discovery+ در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ روی دستگاه‌ها و پلتفرم‌های اضافی عرضه خواهد شد.

به پایان می رسد