Resolve To Be Amazing | اتصال تناسب اندام


این زمانی از سال است که احساس گناه را پر می کنیم – و کیک می کنیم. ما این کار را با این ذهنیت انجام می دهیم که سال جدید شروعی جدید خواهد بود. اگرچه این چشم انداز وحشتناکی نیست، اما هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید نمی توانید تصمیمات خود را زودتر شروع کنید! آنها یک راه عالی برای ایجاد انگیزه و آماده شدن برای مقابله با هر کاری که بر سر راه شما قرار می گیرد، هستند.

همه ما با قطعنامه ها رابطه عشق و نفرت داریم و این احساس حدود ۴۰۰۰ سال است که ادامه دارد! دلایل و نحوه تصمیم گیری ها در طول سال ها تغییر کرده است، اما همیشه زمان جشن و تأمل در خود بوده است.حقایق جالبی که باید به دوستان خود بگویید:

  • تصور می‌شود که بابلی‌های باستان اولین کسانی بودند که قطعنامه‌هایی را برای سال جدید خود که از اواسط ماه مارس آغاز می‌شود، اجرا کردند.
  • رومی ها جشن سال نو را در ژانویه آغاز کردند و به خدای دو چهره یانوس قول دادند که در سال آینده کارهای خوبی انجام دهد.
  • در سال ۱۷۴۰ و روحانی انگلیسی خدمات تجدید میثاق را به عنوان جایگزینی برای جشن های سال نو بت پرستان راه اندازی کرد.
  • ۴۵ درصد از آمریکایی ها می گویند که معمولا تصمیمات سال نو را می گیرند. فقط ۸ درصد موفق هستند.

چرا قطعنامه ها مهم هستند؟

تصمیمات فرصتی عالی برای نگاهی به زندگی خود از طریق دریچه بهبود خود و تلاش در جهت شادتر بودن شما هستند. آنها به ما معنایی از هدف و انگیزه می دهند که به غنی سازی زندگی ما کمک می کند.

کپی نقل قول FC angelafitmom5 UGC

دلایل تصمیم گیری:

  • انگیزه – چیزی به شما می دهد تا بتوانید به سمت آن بسازید.
  • عزت نفس – چه کاهش وزن باشد و چه پختن یک وعده غذایی در هفته، حفظ تصمیمات به شما احساس موفقیت می دهد.
  • تمرین – تعیین اهداف در حال حاضر می تواند زمینه را برای تعیین هدف بعدا فراهم کند. شما می دانید چه چیزی قابل دستیابی است و برای دفعه بعد آماده هستید.
  • بهبود – این فرصتی است برای بهتر کردن زندگی خود.

از کجا آغاز کنم؟

هر جا که بخواهی! به طور خاص، بهتر است با اهداف دست یافتنی که به شما قدرت می‌دهد تا به راه خود ادامه دهید، کوچک شروع کنید. در اینجا چند نکته برای کمک به تعیین اهدافی وجود دارد که می توانید زمانی که برای شروع تصمیمات خود آماده هستید، آنها را از بین ببرید.

روش SMART نامیده می شود، در اینجا یک راه برای تعیین اهداف وجود دارد:

آنها را بسازید اسخاص

آنها را بسازید مقابل درک

آنها را بسازید آقابل دستیابی

آنها را بسازید آرفیل

آنها را بسازید تیمحدود به زمان

به عنوان مثال: گفتن اینکه می خواهید در سال جدید وزن کم کنید ممکن است به بهترین نتیجه منجر نشود. اعلام کنید که تا ۱ فوریه ۲ اینچ از کمر خود را از دست خواهید دادخیابان فرآیند بسیار بهتری است شما خاص (از دست دادن اینچ)، قابل اندازه گیری (۲ اینچ)، قابل دستیابی (تعداد کوچک)، مرتبط (این هدف شماست) و محدود به زمان هستید (۱ فوریه).

برای دستیابی بیشتر، تصمیمات خود را یادداشت کنید و آنها را در مکانی قابل مشاهده نگه دارید تا تعهد خود را به خودتان یادآوری کنید.

اگرچه اخیراً بحث هایی در مورد اینکه آیا باید به کسی بگویید یا نه وجود داشته است، این به شما بستگی دارد! شخصاً، ما فکر می کنیم داشتن یک شریک مسئولیت پذیر تنها می تواند به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند.

اگر هنوز کاملاً مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید، به ما اطلاع دهید و ما می توانیم A را تنظیم کنیم جهت گیری تناسب اندام رایگان تا شما را در مسیر درست قرار دهد.

مدار استارت رزولوشن
ما به شروع کوچک برای رسیدن به اهداف بزرگ اشاره کردیم، بنابراین می‌خواهیم یک مدار کوچک در باشگاه را از @shogeovanni_ اختصاصی و الهام‌بخش که برای هر سطحی از تناسب اندام قابل دستیابی است، با شما به اشتراک بگذاریم.

FC دسامبر UGC تمرین کرانچ متناوب انگشتان پا

کرانچ متناوب پنجه پا ۴×۱۰ تکرار در هر طرف
نکته: شکم خود را سفت و ذهن خود را تیز نگه دارید.

کرانچ های اصلاح شده FC Dec UGC Workout

کرانچ اصلاح شده ۴×۱۰ تکرار
نکته: حالت لگن خنثی داشته باشید و نفس بکشید.

تخته تمرینی FC Dec UGC با دایره های پا

پلانک با دایره های پا ۴×۲۰ تکرار برای هر پا
نکته: با دایره های کوچک شروع کنید و باسن خود را ثابت و یکدست نگه دارید.

FC Dec UGC تمرین کوهنوردان متقاطع بادی
کوهنوردان کراس بادی ۴×۲۰ تکرار برای هر پا
نکته: هسته خود را سفت، پشت صاف و دست ها را زیر شانه ها نگه دارید.

انگیزه و تمرینات بیشتری می خواهید؟ ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

گام های کودک

رزولوشن‌ها می‌توانند دلهره‌آور باشند و زمانی که دقیقاً آنطور که ما می‌خواهیم پیش نمی‌روند، به راحتی از بین می‌روند. اگر از کارهای کوچک شروع کنید و در مورد آن باهوش باشید، می توانید به اهداف خود برسید و شادتر و سالم تر بسازید. اگر متوجه شدید که در حال مبارزه هستید یا حتی کاملاً موفق به انجام آن نمی شوید، اشکالی ندارد! ادامه دهید، از نو شروع کنید و مهمتر از همه، تسلیم نشوید. ما به دنبال شما و تصمیمات شما هستیم. شما قرار است عالی انجام دهید

TheRoad Ahead