SLP 144: Self Love Quicky – اسانس وتیور


اگر یک راه برای توصیف فواید شگفت انگیز وتیور (Vetiveria zizanoides) وجود داشت، این یک روغن بسیار ضروری بود. این عطر که از ریشه استخراج می شود رایحه ای بسیار عمیق، دودی و خاکی مانند چوب صندل و نعناع هندی دارد. همه افراد در ابتدا جذب وتیور نمی شوند، اما وقتی روی شما رشد می کند، برخی آن را بوی زمین مادر توصیف می کنند.

وتیور یک نت پایه است که اغلب در عطرهای خاکی و شرقی به عنوان تثبیت کننده استفاده می شود. با بسیاری از روغن ها به ویژه کندر، شمعدانی، یاس، لیمو، اسطوخودوس، پرتقال، رز و یلانگ یلانگ به زیبایی ترکیب می شود. در لوازم آرایشی مراقبت از پوست، لوسیون های بدن، خوشبو کننده های اتاق، صابون ها و روغن ها و به عنوان یک عامل طعم دهنده در نوشیدنی ها، نوشیدنی ها و مواد غذایی استفاده می شود.

در طول تاریخ، زمانی که ریشه‌ها خشک می‌شد، آن‌ها را با تشک‌های کف و روکش‌های پنجره می‌بافند تا عطر و بوی گرمی از خود بیرون دهند و از حشرات جلوگیری کنند. همچنین برای کوبیدن پشت بام ها و تشک های خاکی استفاده می شود.

نمادی از سرزندگی در نظر گرفته می شود و دارای خواص تقویت کننده جنسی است. با توجه به اینکه بیشتر مشکلات جنسی بیشتر به روانشناسی مغز مربوط می شود تا فیزیولوژی، این روغن به کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی کمک می کند. استفاده از آن در بخارساز یا دیفیوزر با روغن یلانگ یلانگ، نعناع هندی و پرتقال می تواند سرگرمی و ماجراجویی بیشتری را به اتاق خواب بیاورد!

وتیور یک روغن کلاسیک برای رفع خستگی است، خواه ناشی از خستگی جسمی، ذهنی یا احساسی باشد. می تواند به آرام کردن احساسات خشم، تحریک پذیری و هیستری کمک کند. با توجه به خواص ضروری و واسطه ای آن، می توان آن را با اسطوخودوس، نرولی و کندر برای کمک به کاهش استرس و تنش استفاده کرد.

این یک روغن عالی برای کمک به درمان PMS یا هرگونه احساس عدم هدف یا خوب نبودن کافی است. شناخته شده است که به خصوص در دوران یائسگی به دلیل اثر متعادل کننده آن بر ترشح هورمون مفید است. وتیور ضد عفونی کننده، تحریک کننده سیستم ایمنی، ضد اسپاسم و ضد انگلی است. همچنین ممکن است به درد، درد عضلانی، آرتریت و روماتیسم کمک کند، به ویژه هنگامی که با روغن هایی مانند اکالیپتوس، شمعدانی و اسطوخودوس مخلوط شود.

در مراقبت از پوست، وتیور بسیار مغذی و بازسازی کننده است. اضافه کردن یک قطره به مرطوب کننده پوست خشک، خشک یا پوسته پوسته بسیار عالی است و همچنین برای جلوگیری از پیری زودرس و ترک پاشنه پا عالی است. خاصیت چسبندگی آن باعث می شود که برای درمان ترک های پوستی و حتی رنگ پوست عالی باشد.

وتیور به روغن فراوانی معروف است. اگر می‌خواهید خانه‌ای را بفروشید، آن را در دستگاه پخش‌کننده روغن مرکبات و گل یا بخارساز برای نتیجه مثبت استفاده کنید. اگر به دنبال عشق بیشتر، ثروت و سلامتی بهتر هستید، مطمئن شوید که یک قطره روزانه وتیور بخشی از مراسم روزانه شماست!

پیوندهای حامی پخش جریانی زنده خود عشق

با تشکر از گوش دادن… اگر مایلید نظرات خود را در مورد این پخش به اشتراک بگذارید، لطفاً به صفحه فیس بوک و اینستاگرام من در زیر سر بزنید. اگر وقت بگذارید و امتیاز ۵ ستاره را در iTunes به من بدهید تا دیگران به راحتی این پادکست را پیدا کنند بسیار سپاسگزارم و من صمیمانه از همه بازخوردها و نظرات شما قدردانی می کنم. این همه آن را مفید می کند زیرا می دانم که این پادکست می تواند بذری را بکارد که در آن چیزهای واقعاً بزرگ می توانند رشد کنند!

اگر می خواهید با کیم در Training One کار کنید یا بخشی از برنامه خودراهبری عشق و تندرستی برای تسلط بیشتر بر هنر عشق به خود باشید، اینجا را کلیک کنید – www.kimmorrison.com

کاملا نو “خودمراقبتی اساسی در آخر هفته” رویداد زنده با کیم موریسون

تمام آخر هفته خود را بگذرانید و به قدرت های سلامت جسمی، روانی و عاطفی خود بپردازید و اینکه روغن های اساسی چگونه می توانند جادو و تغییر در زندگی شما ایجاد کنند. در مورد اهمیت خودمراقبتی و اینکه چه معنایی در هر روز زیاده‌روی کردن و تجدید قوا دارد یاد بگیرید…بعد از هر چیزی که لیاقتش را دارید!

برای اطلاعات بیشتر و مکان های بلیط استاندارد یا VIP اینجا را کلیک کنید – https://twenty8.com/events-and-workshops/

حامی پخش:
Twenty8 Essentials – https://twenty8.com/
شماره سریال تخفیف:
کد تخفیف برای شنوندگان SLP – پادکست خود عشق

پیوندها:
بیست و هشت اصل
وب سایت: https://twenty8.com/
فیس بوک: https://www.facebook.com/twenty8essentials
اینستاگرام: https://www.instagram.com/twenty.8.essential/

هنر عشق به خود – https://twenty8.com/product/the-art-of-self-love/
برنامه مربیگری عشق به خود و سلامتی – https://www.kimmorrisontraining.com/
برنامه اسانس ۱۰۱ – https://www.kimmorrisontraining.com/essential-oil-101
اینستاگرام کیم موریسون: > https://www.instagram.com/kimmorrison28/
کیم موریسون فیس بوک: https://www.facebook.com/KimMorrisonTraining

مقدمه ای بر موسیقی و فراتر از آن
با تشکر فراوان از وس و شارلوت کار – https://wesleydeanmusic.com/