برنامه تمرینی سینه و پشت آرنولد

برنامه تمرینی سینه و پشت آرنولد

همه ما می دانیم که آرنولد علاقه بسیار زیادی به برنامه های حجمی داشته و این برنامه تمرینی سوپرست عضلات سینه و پشت برنامه مورد علاقه وی برای افزایش حجم هر دو عضله به صورت همزمان و بهبود پمپاژ خون بوده است!

ناگفته نماند که صرف هر زمان برای گفتگو با آرنولد شوارتزنگر افسانه ای افتخار بزرگی است. اما همیشه یک چیز فوق العاده جالب در مورد آموزش گفتگو با بزرگترین بدنساز تمام دوران وجود دارد. شنیدن اینکه چگونه او تمرین می کند ، چرا تمرین می کند و چقدر سخت تمرین می کند کاملا انگیزشی بوده و نکته منحصر به فرد این است که او بسیاری از مفاهیم آموزشی خود را از ابتدا توسعه داده است.

یک موضوع جالب این است که آرنولد تمرینات مربوط به عضلات سینه و پشت را با هم انجام می داده است. هر زمان که درمورد نحوه اجرای برنامه های بدنسازی با او مصاحبه می شده است ، او همیشه با مراجعه به سوپرست های برنامه تمرینی سینه و پشت مصاحبه خود را شروع می کند. او چندین نکته خوب را در مورد اینکه چرا از تمرین عضلات سینه و کمر با هم لذت می برد ، با این واقعیت که آرنولد احساس کرد می تواند با ترکیب حرکات با فشار و کششی در برنامه بدنسازی یکسانی ، تمرینات بیشتری را در خود جای دهد ، بیان کرد. در نظر داشته باشید که این برنامه تمرینی مزایای دیگری نیز دارد و این روش قدیمی روشی عالی برای تغییر گاه و بی گاه برنامه تمرینی شماست.

در اواخر فعالیت رقابتی آرنولد ، این روش به یکی از روش های مورد علاقه او برای تمرینات عضلات سینه و کمر تبدیل شد. در این برنامه تمام قسمت بالاتنه شما احساس منفجر شدن می کند و همانطور که آرنولد گفت ، این یک احساس رضایت بخش است. با اجرای تمرینات به صورت سوپرست با سرعت بالا ، هم می توانید خیلی سریع تمرین کنید و هم در زمان صرفه جویی کنید!

از آنجایی که این عضلات در مقابل هم قرار دارند ، شما می توانید از یک تمرین به تمرین دیگر بدون هیچ استراحتی بروید ، همین موضوع به شما کمک می کند سریعا لاغر شوید و چربی بسوزانید. این روش ها واقعا به آرنولد کمک کردند تا در شرایط باورنکردنی قرار بگیرد و این دلیل دیگری است که این برنامه تمرینی سینه و پشت آرنولد برای او بسیاز جذاب بوده است! همه این فاکتورها را کنار هم بگذارید – وزنه های سنگین ، سرعت بالا ، حجم بالای پمپاژ ، چربی سوزی سریع – و می توانید بفهمید که چرا آرنولد آن را دوست داشته و چگونه به ساخت بافت ماهیچه ای با کیفیت کمک می کند.

این بسیار طاقت فرسا است – به خصوص اگر کمتر از یک دقیقه استراحت داشته باشید – اما اطمینان حاصل کنید که تکنیک شما در حین استفاده از دامنه کامل حرکت قوی است. همانطور که در ویدئو مشاهده می کنید ، آرنولد سخت و با شدت تمرین می کند که به بهبود پمپاژ جریان خون کمک شایانی می کند. پیشنهاد می کنیم هنگام مقابله با این تمرین نیز همین کار را انجام دهید و رویکردی یکسان داشته باشید.

برنامه تمرینی سینه و پشت آرنولد

جهت مشاهده سایر مقالات مرتبط با این مقاله ، به صفحه برنامه بدنسازی و جهت مشاهده سایر مقالات به صفحه کیمیا بلاگ مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید