میثم شکری ساز کیست و چگونه بدون پول و ژن خوب به موفقیت رسید؟

میثم شکری ساز کیست و چگونه بدون پول و ژن خوب به موفقیت رسید؟

به گزارش نواندیش شاید آنقدر اعتمادتان را به افراد و شرایط موجود در زندگی از دست داده باشید که تصور کنید هر کسی که به جایگاهی از موفقیت رسیده، حتما آن را با تقلب، پارتی، نیرنگ و ریا بدست آورده است. اما ما می خواهیم در این مطلب به شما بگوییم چطور میثم شکری ساز بدون پول و ژن خوب به یکی از موفق ترین جوانان ایرانی تبدیل شد.

از دنیا طلبکارید! احساس می کنید همه دنیا حق شما را خورده اند؟ فکر می کنید خداوند عدالتش را شامل حالتان نکرده و میان شما با دیگر بنده هایش فرق گذاشته است؟ اگر چنین افکاری دارید، همین حالا همه آن ها را دور بریزید و بدانید که هیچ موفقیتی بدست نمی آید مگر اینکه در کنارش عرق ها ریخته نشود و خون دل ها خورده نشود. درست است که در هر جامعه ای فساد و رانت خواری وجود دارد و برخی با استفاده از روابط و نادیده گرفتن ضوابط به جایی رسیده اند. اما همه را به یک چشم نبینید و به موفقیت همه با دید منفی نگاه نکنید.

میثم شکری ساز یکی از جوانان موفق و شایسته کشورمان است که بدون پول، پارتی و یا حتی ژن خوب به جایگاه بالایی از موفقیت رسیده است. می خواهید بدانید چگونه؟ برای یافتن پاسخ این سوال در ادامه همراه ما باشید…

دکتر میثم شکری ساز را با توانمندی هایش بشناسید

دکتر میثم شکری ساز، از جنس آدم هاییست که نه تنها موفقیت را برای خودش می خواهد، آن را برای همه مردم کشورش نیز آرزو دارد. او سخنرانی انگیزشی است که با بیان شیوای خود کسب و کارها و افراد گوناگون را به خوبی در حوزه های مدیریتی، انسان سازی، بازاریابی و فروش و اقتصاد و کارآفرینی، راهنمایی می کند. اگر شانس شرکت در جلسات سخنرانی و سمینارهای دکتر میثم شکری ساز را نداشته اید، می توانید با خواندن کتاب ها  آثار مفیدی که به جامعه ادبی ارائه کرده اند استفاده کنید.

بیش از 10 جلد کتاب به قلم حریر و یا تالیف دکتر میثم شکری ساز درآمده که برخی از آن ها عبارتند از: استوار، مذاکره با دست های خالی، فراتر از استراتژی، توهم باهوشی 1 و 2. به تازگی هم در سال 99 کتاب سیاحت و مهاجرت تحصیلی و شغلی از دیدگاه اسلام را منتشر کرده اند که بسیار مورد توجه خوانندگان این اثر قرار گرفته است.

اگر بخواهیم بسیار دقیق تر به سوال میثم شکری ساز کیست؟ پاسخ بدهیم، باید بگوییم که همچنین وی یکی برترین مشاور کشور در حوزه ارتباطات، بازاریابی و فروش، مدیریت منابع انسانی و کارآفرینی است. او برای ترویج این موارد مهم، دوره های آموزشی ویژه ای را نیز برگزار می نماید. دوره های دکتر میثم شکری ساز، عبارتند از : 25 راز موفقیت، بازاریابی و فروش، هدف گذاری برای آینده و تسخیر قلب مشتریان.

اگر بخواهیم مهارت های میثم شکری ساز را در نویسندگی، سخنرانی، قهرمانی شطرنج، توانمندی اقتصادی، کارآفرینی، تدریس  و اشتغال زایی را در نظر نگیریم و فقط حیطه مدیریتی این جوان نخبه را بررسی کنیم، باید بگوییم که او مدیر عامل هلدینگ پارس پندار نهاد، مدیر اولین موسسه آموزش مجازی در ایران با نام پارس، مدیر موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان و بسیاری موارد دیگر است.

معرفی دکتر میثم شکری ساز در چند جمله

دکتر میثم شکری ساز متولد 29 امین روز بهار سال 1365 است. او که علاقه بسیاری به کسب دانش و رشد خود در زمینه های مختلف داشت. خیلی زود به دنبال استعدادهایش رفت و نبوغ و توانای اش را به همه ثابت کرد. او ابتدا در شرکتی مشغول به کار شد و با طرح ها و ایده های نوینی که مطرح کرد، کارفرمای خود را به این باور رساند که مهارت و استعداد ویژه ای دارد.

سپس از شرکتی که در آن کار میکرد خارج شد و تصمیم گرفت کسب و کار خودش را به راه بیندازد. پس از گذشت مدتی موسسه آموزش مجازی پارس را که اولین مرکز آموزش مجازی در کشور بود را تاسیس کرد و از آن پس شروع به ترقی و حرکت رو به جلو در مسیر موفقیت شد. او هم اکنون یکی از مدیران لایق کشور است که در سال 96 عنوان کارآفرین برتر کشور و مدیر نمونه فناوری اطلاعات را نیز به خودش اختصاص داد.

سوابق میثم شکری ساز

دکتر میثم شکری ساز، سال 98 در اجلاس مدیریت و کارآفرینی حضور پیدا کرد و با سخنرانی در اجلاس ها و سمینارهای گوناگون، رسالت خود را اعلام کرد و نشان داد که خواهان توسعه و ارتقای سطح زندگی مردم است. او بارها و بارها در سمینارهای بین المللی نیز شرکت کرده و موفق به اخذ تندیس ها و تقدیرنامه های متعددی از داخل و خارج از کشور شده است. او تحصیل کرده دکترای کارآفرینی، مدیریت MBA از دانشگاه اشتنبایس آلمان و امیر کبیر تهران است. همچنین رشته مدیریت صنایع گرایش تولید صنعتی را نیز در دانشگاه آزاد اسلامی گذرانده است.

سال های زندگی دکتر میثم شکری ساز همواره توام با تلاش های شبانه روزی و یافتن راه های نوین در زندگی بوده است. او با استخدام عده بسیاری از جوانان کشورمان در شرکت های تحت مدیریت خود که تعدادشان به بیش از 500 نفر می رسد، نقش مهمی را نیز در اشتغال زایی و پیشرفت هر چه بیشتر جامعه ایفا کرده است.

دکتر میثم شکری ساز در خانواده ای عادی متولد شد که پدرش ارتشی و مادرش فرهنگی بود. او پول و پارتی نداشت و بدون ژن خوب تنها با تکیه بر زانوهایش بلند شد و روی پاهای خودش ایستاد. او نشان داد که برای ساختن آینده ای روشن، به جز تلاش و پشتکار، نیازی به فاکتورهای دیگری نیست. بیایید شما هم بلند شوید، قدمی رو به جلو بردارید و بدانید روزی میثم شکری ساز هم در زندگی اش اولین قدم را بداشته تا توانسته به چنین جایی برسد. اولین قدم مهم است. آن را در مسیر درست و برای اهداف مهم بردارید.

دیدگاهتان را بنویسید