لاغر کردن صورت

همه افرادی که نگران افزایش وزن هستند حتما نگران این هستند که بعضی قسمت های بدنشان مثل ران ها، دور کمر،باسن و صورت بیش از دیگر قسمت ها بزرگ می شوند. در این میان صورت از همه درد ساز تر است چرا که خیلی بیشتر به چشم می آید . از آنجایی که صورت به اندازه جاهای دیگر بدن و حتی بیشتر مستعد چاقیست و امکان پوشاندن آن وجود ندارد در این مقاله با مجله دلگرم همراه باشید تا به شما بگوییم که چگونه صورت را لاغر کنید.

لاغر کردن صورت

چگونه صورت لاغر داشته باشیم؟

1. روزی هشت لیوان آب بنوشید. اگر آب به اندازه کافی ننوشید بدن آب را در خود نگه می دارد که این امر سبب ضبط آب در صورت می شود.اگر خوردن آب خالی برایتان لذت بخش نیست می توانید آن را با کمی لیمو مخلوط کنید و بنوشید.

لاغر کردن صورت

2. صورتتان را ورزش دهید. برای لاغرشدن چانه می توانید لب پایینتان را به سمت بیرون و بالا بکشید و تا لب بالایی آن را برسانید. ده ثانیه نگه دارید و روزی ده بار این ورزش را تکرار کنید تا صورت لاغرتری داشته باشید.

3. روزی سه وعده میوه و سبزیجات مصرف کنید.از آنجا که میوه و سبزیجات حاوی فیبر زیاد می باشد به شما حس سیری می دهد و آب زیاد موجود در ان مانع چاق شدن صورت می شود.

لاغر کردن صورت

4. میزان دریافت کلیسم را در بدنتان افزایش دهید. سعی کنید روزانه 1200 میلی گرم کلسیم دریافت کنید. با خوردن لبنیات می توانید میزان کلسیم لازم ر ا به بدنتان وارد کند در غیر این صورت مکمل های کلیسم می توانند به کمکتان بیایند.

لاغر کردن صورت

5. از خوردن نوشیدنی های الکلی خودداری کنید. الکل ضمن اینکه اب بدن را می گیرد سرشار از کالریست،باعث کاهش فعالیت بدن می شود و اشتها آور است.

توصیه مجله دلگرم به خوانندگان خود این است که قبل از شروع هر نوع قرص و یا رژیم غذایی خاص با پزشک خود مشورت کنند.

برگردان توسط مجله دلگرم
(اعظم بهادر)

دیدگاهتان را بنویسید