کریستین سیریانو و ایلین ولتروت توضیح می دهند که چگونه “باند پروژه” در فصل 19 “صعود” کرده است


مسیر پروژه فصل 18 در 12 مارس 2020 به پایان رسید. جفری مک برنده انتخاب شد و سپس بقیه مارس 2020 برگزار شد. برای یک سال و نیم ، مارس 2020 به نوعی به عنوان یک نشانگر لرزه ای در زمان تبدیل شده است. همه چیز قبل یا بعد از مارس 2020 ، قبل یا بعد از تعطیلی جهان به دلیل COVID-19 است. در مارس 2020 ، براوو با سرعت بالا رفت مسیر پروژه پس از غیبت طولانی مدت پخش شبکه. تنها شش ماه پایان فصل 17 و شروع فصل 18 را از هم جدا کرد ، اما همه گیری و تاثیر شگفت انگیز آن بر صنعت مد ما را مجبور کرد کمی منتظر فصل 19 باشیم.

تقریباً نوزده ماه پس از مارس 2020 ، مسیر پروژه بالاخره برگشت نمایش رقابتی نمادین و تاثیرگذار از زمان راه اندازی آن در سال 2004 با صنعت مد افزایش یافته است و باعث ظهور رسانه های اجتماعی و حرکت طولانی مدت مورد انتظار برای گنجاندن همه انواع بدن و بیان شده است. اکنون مسیر پروژه آماده است نشان دهد که حتی یک بیماری همه گیر جهانی نمی تواند اشتیاق به مد را کاهش دهد.

تصمیم جدیدی در این فصل وجود دارد ، و نه تنها در بین رقبایی که همه برای کسب جایزه نقدی و به رسمیت شناختن صنعت رقابت می کنند. به یاد داشته باشید ، داوران و مربیان فوق ستاره ، از جمله کریستین سیریانو و الین ولتروت ، همگی منزوی بودند. آنها به همان اندازه مشتاق هستند دیدن مد همانطور که طراحان باید و به نمایندگی از سیریانو و ولتروت ، که Decider پیش از آغاز فصل 19 این شانس را داشت که با آنها چت کند ، آنها بسیار مشتاق هستند که ببینید در این فصل بی سابقه چه اتفاقی می افتد.


تصمیم گیرنده: ما در حال شروع فصل 3 هستیم مسیر پروژه بازگشت به براوو چگونه دیدید که سریال در این سه فصل چگونه تکامل یافته است؟

ایلین ولتروت: جالب است. فکر می کنم این فصل ریتم خود را در همه سطوح پیدا کرده ایم. من فکر می کنم ما بهتر شدیم ، از کالیبره طراحان شروع کردیم. من از سطح مهارت آنها متاثر شدم. به خود آمدند برنده شدنبه من فکر می کنم بعد از سخت ترین بخش همه گیری ، پس از یک سال بسیار سخت برای مشاغل در سراسر جهان و برای خلاقان به طور کلی ، بسیاری از آنها تقریباً مشاغل خود را از دست دادند. برخی از آنها تقریبا جان خود را از دست دادند. بنابراین مسلم است …

کریستین سیریانو: تقلا.

ولتروت: بله ، دعوای خاصی وجود دارد که آنها به آن رسیدند.

پروژه باند فصل 19 - طراحان
گرگ اندریس / براوو

و همچنین احساس قدردانی خاصی وجود دارد. مردم در این فصل لحظه ای را مسلم ندانسته اند و شما آن را احساس کرده اید. قابل لمس بود و بنابراین رقابت شدید است. درام های زیادی وجود دارد ، اما لحظات دل انگیز زیادی نیز وجود دارد که فکر می کنم حتی به من انگیزه داد که هر روز سر کار بیایم. آنها به من یادآوری کردند که چرا کاری را که انجام می دهم انجام می دهم. این واقعا فصل خوبی است و من فکر می کنم بعد از آنچه همه ما پشت سر گذاشته ایم ، به طور جمعی ، به چیزهای بیشتری نیاز داریم. ما به الهام بیشتری نیاز داریم. ما باید ببینیم مردم آنچه را که دوست دارند انجام می دهند و به دنبال رویاهایشان می روند. من واقعاً معتقدم – و می دانم که بسیار مغرضانه و کلیشه ای به نظر می رسد – اما من واقعاً این را باور دارم این بهترین فصل است مسیر پروژهبه برات ، تو قاضی میشی! من می دانم که شما مدت ها طرفدار بوده اید! شما به ما اطلاع می دهید ، اما من شخصاً فکر می کنم این فصل واقعا چیز خاصی در هوا بود.

این چیزی را لمس می کند – در یک سال و نیم انزوا ، بسیاری از مردم سفرهای داخلی انجام داده اند. این می تواند شامل آزمایش روی مد و لباس و تغییر ایده های شما در مورد سبک باشد. دیدگاه شما در مورد مد به دلیل همه گیری چگونه تغییر کرده است؟

سوری: بله ، من همه چیز را متفاوت می بینم. وقتی ما این کار را انجام دادیم فیلمبرداری این نمایش واقعاً جالب بود زیرا مد در مکان کاملاً متفاوتی قرار دارد. من می دانم که حداقل برای ما و کسب و کار و دفتر من ، ما به همان چیزهایی که قبلاً نگران بودیم اهمیتی نمی دهیم. ما حتی با عملیات روزمره خود نیز یکسان رفتار نمی کنیم زیرا ، می دانید ، هر چیزی ممکن است اشتباه پیش برود بسیار به سرعت ، همانطور که همه ما دیده ایم. بنابراین طراحان مد واقعاً باید مطمئن شوند که کاری را که انجام می دهید واقعاً دوست دارید ، کار درستی انجام می دهید و از زیرساخت هایی برخوردار هستید.

Project Runway فصل 19 - کریستین سیریانو
گرگ اندریس / براوو

این احتمالاً بزرگترین موردی است که ما باید بفهمیم. لباس افراد مشهور و همه چیز فوق العاده عالی است ، اما در واقع این چیزی نیست که چراغ ها را روشن نگه می دارد. بنابراین شما باید بر آنچه برای برند و کسب و کار شما کار می کند تمرکز کنید. و من فکر می کنم این گروه از طراحان نیز آن را درک کرده اند. بسیاری از آنها دارای مشاغل هستند ، برخی از آنها دارای فرزندان و خانواده هایی برای حمایت هستند. بنابراین من فکر می کنم آنها می گویند: “وای ، ما باید مطمئن شویم که لباس های جالبی می سازیم که مردم می خواهند بخرند و بخواهند بپوشند. “من فکر می کنم این چیزی است که در آن جالب است و جالب است که ببینیم سال آینده چه اتفاقی می افتد ، زیرا من فکر می کنم که هنوز هم تغییر می کند.

ایلین ، آیا در یک سال و نیم گذشته چیز جدیدی در زمینه مد خود کشف کرده اید؟

ولتروت: این در حال حاضر در این قسمت بزرگنمایی که من دارم نشان داده نمی شود ، به جز این که لباس خواب در قسمت پایین دارم. من خیلی بیشتر از همیشه به راحتی فکر می کنم. شما نمی توانید با یک جفت پاشنه پا مرا کتک بزنید مگر این که جلوی دوربین در یک مجموعه باشم و فکر می کنم بسیاری از خانم ها چنین احساسی دارند. من فکر می کنم بازگشتی به چیزی که باعث می شود احساس خوبی داشته باشم ، به آنچه برای من کار می کند ، بازگردانده شده است. روندها به نوعی از پنجره خارج شده اند. طراحی باید در این لحظه باشد ، باید بر اساس کاربرد و راحتی و آنچه زنان و مردان در واقع از لباس استفاده می کنند ، باشد.

کریستین سیریانو: یا فانتزی!

ولتروت: من در بالا فانتزی دارم اما در پایین لباس خواب دارم! من فکر می کنم این عامل عملی وجود دارد که در این فصل به عنوان داور روی ذهن ما بیشتر سنگینی کرده است. و از نظر کریستین ، چه کسی این را می خرد و به کجا می رود؟ بازار این کار چیست؟ بنابراین بله ، ما باید اصالت و طراحی نوآورانه را ببینیم و می خواهیم ببینیم که شما خلاقیت خود را تا آنجا که ممکن است پیش می برید ، اما در عین حال ، واقعاً باید ببینیم که بازار آن وجود دارد. ما می خواهیم مطمئن شویم که شخصی را انتخاب می کنیم که واقعاً می توانیم برای موفقیت در دنیای واقعی و دنیای واقعی بعد از همه گیری انتخاب کنیم.

پروژه باند فصل 19 - ایلین ولتروت
گرگ اندریس / براوو

مسیحی ، شیوه راهنمایی شما در طول این سالها چگونه تغییر کرده است؟ گاهی اوقات باید با طراحانی برخورد کنید که شخصیت قوی دارند.

سوری: من فکر می کنم برای هر کسی سخت است که وارد اتاقی شود و کار شما را قضاوت کند ، بنابراین این چالش است. وارد این اتاق می شوم و سعی می کنم نظرم را به آنها بدهم. من فکر می کنم آنچه دشوار است این است که نظرات من ، برخلاف تیم گان ، یا سابقه [mentors]- این است که من یک طراح واقعی هستم که کار می کنم. من مشهورترین افراد جهان را می پوشم. لباس بانوی اول را پوشیدم. من با همه کارکنان شرکت کار کردم. من خیلی کارها انجام داده ام. من یک تجارت چند میلیون دلاری ایجاد کردم-و من برنده نمایش شد! بنابراین طوری به شما نزدیک می شوم که شما نمی خواهید این به نظر می رسد ، پیدا کردن کسی که به شما سخت تر ندهد ، بسیار دشوار خواهد بود. شما فکر می کنید نینا گارسیا از این بهتر است من؟ شما چیزی برای آمدن دارید. او حتی به شما اجازه ورود نمی دهد او اگر لباسهای شما را دوست ندارد به دفتر بروید!

پروژه باند فصل 19 - راهنمایی سیریانو در خلق و خو
گرگ اندریس / براوو

من سعی می کنم این عشق سخت را به آنها بدهم – و آنها همیشه آن را درک نمی کنند است عشق. من واقعاً می خواهم آنها موفق شوند و پیروز شوند و من نمی خواهم به لباس های زشت نگاه کنم! من می خواهم آنها بهترین لباس هایی را که می توانند تهیه کنند ، بسازند. من فکر می کنم این چیزی است که واقعاً در اولین قسمت سخت است. من پسری هستم که می آید و می گوید: “می دونی چیه؟ من نمی دانم آیا کار می کند یا خیر “، اما این از جایی آسیب رسان نیست. هنوز هم ، من بیشتر از هر کس دیگری که در این نمایش حضور دارد می دانم درباره چه کاری صحبت می کنم ، زیرا من آن را زندگی می کنم و نفس می کشم. بیانسه وارد نمایشگاه من می شود و لباس می خواهد و طراح در این نمایش می گوید: “اوه ، من این کار را برای بیانسه انجام می دهم” – و او هرگز این لباس را نمی پوشد ، به من اعتماد کن! من تازه امتحان کردم!

در این فصل فقط سه نفر از شما در هیئت داوران حضور دارید: ایلین ، براندون ماکسول و نینا گارسیا. آیا توجه کرده اید که عدم حضور کارلی کلوس پویایی را تغییر داد؟ آیا هیچکدام از شما در انتقاداتی که قبلاً توسط کارلی مطرح شده بود کوتاهی می کنید؟

ولتروت: خیلی جالب است. کارلی دلتنگ همه ماست. ما خدمه اصلی خود را دوست داشتیم. من فکر می کنم در این فصل برای همه خوب بود که راه خود را پیدا کنند و فضای بیشتری را اشغال کنند ، و من فکر می کنم در این روند همه واقعاً صدای خود را پیدا کرده اند. من این تصور را دارم که وجود دارد [four judges]، در نهایت دو و دو دارید و اغلب بن بست وجود دارد. اما وقتی سه نفر می شوند ، در نهایت مردم دارید واقعا مبارزه برای آنچه که به آن اعتقاد دارند ، تأثیر گذاشتن بر شخص سوم شخص و تلاش برای از بین بردن آنها. وجود داشت واقعی مناظرات

سوری: و من فکر می کنم ایلین نیز چنین نظر متفاوتی دارد زیرا واقعاً مد زیادی می پوشد. گاهی اوقات دوست دارم نظر ایلین را درباره سایر داوران بشنوم زیرا ایلین می گوید: “من این را نمی پوشم.” من این را دوست دارم. دوست دارم وقتی این را می گویی.

پروژه باند فصل 19 - داوران سر صحنه
گرگ اندریس / براوو

ولتروت: میدانم. من کسی هستم که به من می گوید: “اما چه کسی این را پوشیده است؟ بیایید واقع بین باشیم. من باید چیزی را بگویم که آنها نمی گویند ، می دانید منظور من چیست؟ من فکر می کنم ما شیمی فوق العاده ای داشتیم. همه ما و با کریستین فکر می کنم ما بیشترین سرگرمی را داشتیم که تا به حال در مجموعه با هم داشته ایم. نیمی از آن احتمالاً اینطور به نظر می رسید که همه ما یک سال در خانه گیر کرده بودیم. ما فقط خوشحالیم که در کنار مردم هستیم و دوستانمان را دوباره می بینیم. من می رفتم و کل تریلر کریستین را غارت می کردم ، می رفتم و روی مبل او در آنجا دراز می کشیدم. ما همیشه احساس خانواده می کردیم و همه چیز این بار واقعاً به هم ریخت. واقعاً خاص بود.

مسیر پروژه فصل 19 در Bravo پنجشنبه 14 اکتبر ساعت 21:00 به وقت ET پخش می شود

هجوم مسیر پروژه روی طاووس


این مقاله توسط ترجمه کلمه به کلمه از منبع اصلی تهیه شده است لذا طبیعی است که از نظر نگارشی مشکلاتی داشته باشد

کلمات مرتبط:

کتوژنیک
کتوژنیک رژیم مواد غذایی
کتوژنیک چیست
کتوژنیک و ورزش
کتوژنیک نی نی سایت
کتوژنیک ویکی پدیا
کتوژنیک کتاب
کتوژنیک مواد غذایی
کتوژنیک عوارض
کتوژنیک لاغری
کتوژنیک اینستا
کتوژنیک ایران
کتوژنیک اهواز
اسموتی کتوژنیک
الکترولیت کتوژنیک
اپلیکیشن کتوژنیک
انواع کتوژنیک
رژیم کتوژنیک ایران کوک
کتوژنیک به انگلیسی
کتوژنیک چرخه ای
آنفولانزای کتوژنیک
آش کتوژنیک
رژیم کتوژنیک آنلاین
اسیدهای آمینه کتوژنیک
کتاب آشپزی کتوژنیک
آشپزی کتوژنیک
آدامس کتوژنیک
آرد کتوژنیک
آمینو اسیدهای کتوژنیک
آمینو *** کتوژنیک
کتوژنیک به چه معناست
کتوژنیک برای لاغری
کتوژنیک بدنسازی
کتوژنیک برای سلامتی
بستنی کتوژنیک
برنامه کتوژنیک
برنج کتوژنیک
رژیم کتوژنیک برنامه
رژیم کتوژنیک برای کبد چرب
کتوژنیک پرشتاب
کتوژنیک پروتئین
پیتزا کتوژنیک
رژیم کتوژنیک پروتئین
بولت پروف کتوژنیک
خمیر پیتزا کتوژنیک
پنکیک کتوژنیک
پیتزای کتوژنیک
پاستا کتوژنیک
کتوژنیک تلگرام
کتوژنیک تشنج
تجربیات کتوژنیک نی نی سایت
تجربیات کتوژنیک
تست کتوژنیک
تغذیه کتوژنیک
تغذیه کتوژنیک چیست
تب کتوژنیک
رژیم کتوژنیک تبادل نظر
رژیم تثبیت کتوژنیک
جدول کتوژنیک
رژیم کتوژنیک جنگجویان
رژیم کتوژنیک جنگجو
رژیم کتوژنیک چیست
رژیم جنگجویان کتوژنیک نی نی سایت
کتوژنیک چیه
کتوژنیک چربی
چالش کتوژنیک
رژیم کتوژنیک چیست نی نی سایت
کتوژنیک دایت چیست
رژیم کتوژنیک چیه
رژیم کتوژنیک چند روزه است
حلوای کتوژنیک
ماشین حساب کتوژنیک
هرم کتوژنیک
کتوژنیک خرما
کتوژنیک خرید
لیست خرید کتوژنیک
آیا رژیم کتوژنیک خوب است
یک رژیم کتوژنیک خوب
شیر خشک کتوژنیک
مواد خوراکی کتوژنیک
خربزه کتوژنیک
نان کتوژنیک خرید
رژیم کتوژنیک خوبه نی نی سایت
کتوژنیک دکتر کرمانی
کتوژنیک در نی نی سایت
کتوژنیک در ماه رمضان
کتوژنیک در بارداری
کتوژنیک دیابت
کتوژنیک دانلود
دکتر کتوژنیک
رژیم کتوژنیک دکتر فرشته زمانی
رژیم کتوژنیک دوره ای
رژیم کتوژنیک در شیردهی
رژیم کتوژنیک
کتوژنیک زیباتن
رژیم کتوژنیک زیباتن
رژیم کتوژنیک زهرا شیری
سبک زندگی کتوژنیک
رژیم کتوژنیک ژاله هاشمی
ژله کتوژنیک
سوپ کتوژنیک
سبزیجات کتوژنیک
سویا کتوژنیک
سبک کتوژنیک
سالادهای کتوژنیک
رژیم کتوژنیک ساده
انواع سالاد کتوژنیک
سالاد کتوژنیک
سوسیس کتوژنیک
کتوژنیک شاپ
شیرینی کتوژنیک
شام کتوژنیک
شيريني كتوژنيك
شکر کتوژنیک
رژیم کتوژنیک شیردهی
میلک شیک کتوژنیک
رژیم شوک کتوژنیک
شکلات کتوژنیک
شروع کتوژنیک
کتوژنیک صارمی
صبحانه کتوژنیک
رژیم کتوژنیک صبحانه
نمونه صبحانه کتوژنیک
صبحانه کتوژنیک نی نی سایت
رژیم کتوژنیک صرع
کتوژنیک و صفرا
دستور صبحانه کتوژنیک
نمونه رژیم کتوژنیک صرع
آیا رژیم کتوژنیک ضرر دارد
عوارض كتوژنيك
رژیم کتوژنیک عوارض
آیا رژیم کتوژنیک علمی است
عوارض کتوژنیک نی نی سایت
عوارض کتوژنیک چیست
علم کتوژنیک
عصرانه کتوژنیک
عمل کتوژنیک
عملکرد کتوژنیک
کتوژنیک غذا
غذاهای کتوژنیک
غذاهای کتوژنیک ایرانی
غذای کتوژنیک
غذای کتوژنیک با گوشت چرخ کرده
غذای کتوژنیک چیست
کتوژنیک رژیم غذایی
برنامه غذایی کتوژنیک
فروشگاه کتوژنیک
فروشگاه کتوژنیک در اصفهان
فستینگ کتوژنیک
فواید کتوژنیک
رژیم کتوژنیک فست
رژیم کتوژنیک فواید
رژیم فستینگ کتوژنیک
فروشگاه کتوژنیک در تهران
فروشگاه کتوژنیک در غرب تهران
فروشگاه کتوژنیک در کرج
کتوژنیک قهوه
رژیم کتوژنیک قبل از بارداری
قرص کتوژنیک
قوانین کتوژنیک
فروشگاه کتوژنیک قزوین
فروشگاه کتوژنیک قم
کتوژنیک و قند خون
سوپ قارچ کتوژنیک
رژیم قلیایی کتوژنیک
کتوژنیک کرمانی
کیک کتوژنیک
چیز کیک کتوژنیک
شیرین کننده کتوژنیک
کاپ کیک کتوژنیک
کوکی کتوژنیک
کیک کتوژنیک چیست
کتوژنیک و کبد چرب
کتوژنیک گیاهی
رژیم کتوژنیک گیاهخواری
نمونه رژیم کتوژنیک گیاهی
کتوژنیک یا گیاهخواری
کیا رژیم کتوژنیک گرفتن نی نی سایت
لاغری کتوژنیک چیست
لازانیا کتوژنیک
رژیم کتوژنیک لاغری
رژیم لاغری کتوژنیک رایگان
رژیم لاغری کتوژنیک چیست
روش لاغری کتوژنیک
نان لواش کتوژنیک
لوکرب کتوژنیک
رژیم کتوژنیک لوکارب
کتوژنیک میوه
کتوژنیک مشهد
کتوژنیک محض
کتوژنیک معنی
محصولات کتوژنیک در تهران
مجازهای کتوژنیک
معنی کتوژنیک چیست
مضرات کتوژنیک چیست
مربا کتوژنیک
کتوژنیک نمونه رژیم دکتر اوسطی
کتوژنیک نمونه
نان کتوژنیک
ناهار کتوژنیک
نان کتوژنیک چیست
نون کتوژنیک
نودل کتوژنیک
رژیم کتوژنیک نمونه
کتوژنیک و دیابت
کتوژنیک و بارداری
کتوژنیک و لاغری
کتوژنیک و بدنسازی
کتوژنیک و کرونا
کتوژنیک و ریزش مو
کتوژنیک و میگرن
هندوانه کتوژنیک
رژیم های کتوژنیک
میوه های کتوژنیک
عکس هرم کتوژنیک
غذا های کتوژنیک
شیرینی های کتوژنیک
هشتگ کتوژنیک
همبرگر کتوژنیک
رژیم کتوژنیک هدفمند
کتوژنیک یعنی چه
کتوژنیک یعنی چی
یبوست کتوژنیک
رژیم کتوژنیک یک ماهه
صبحانه ی کتوژنیک
رژیم کتوژنیک یک هفته ای
رژیم غذایی کتوژنیک یعنی چه

دیدگاهتان را بنویسید