6 راهکار برای چاق شدن صورت بدون اضافه وزن بدن

aaa - 6 راهکار برای چاق شدن صورت بدون اضافه وزن بدن

6 راهکار برای چاق شدن صورت بدون اضافه وزن بدن

برای خانم‌ها چاق شدن صورت بدون این‌که چربی به اطراف شکم یا ران‌های‌شان اضافه شود؛ کار بسیار سختی است. در این مطلب به برخی روش‌ها که به چاق شدن صورت شما کمک می‌کند،اشاره کرده ایم.

1.نوشیدن آب کافی

کم آبی بدن یکی از دلایل مهم لاغری صورت است. نوشیدن آب کافی در طول روز آب میان بافتی سلول‌ها را تامین می‌کند و اثر فوق العاده‌ای بر چاق شدن صورت دارد.

۲. نوشیدن شیر

برای چاق شدن سریع صورت هر روز شیر بنوشید.این نوشیدنی سرشار از پروتئین، کلسیم، ویتامین‌ها و مواد معدنی است و با افزایش آب‌رسانی به سلول‌ها‌ی پوستی سبب پر شدن صورت می‌شود.

۳. مصرف میوه و سبزیجات

برای چاق شدن سریع صورت کافی است مصرف میوه و سبزیجات را در رژیم غذایی‌تان افزایش دهید. فیبر موجود در میوه و سبزیجات موجب آب‌رسانی به سلول‌های پوست می‌شود. اگرچه میوه‌ها کالری کمی دارند، اما به دلیل فیبر بالایی که دارند شما را برای مدت طولانی سیر نگه می‌دارند. یک هفته بعد از اضافه کردن سبزیجات و میوه‌ها به رژیم غذایی‌تان می‌توانید تاثیر آن را بر پر شدن صورت‌تان ببینید.

۴. مصرف آجیل

یکی از بهترین روش‌ها برای چاق شدن صورت در یک هفته خوردن آجیل است. چهار مغز یکی از معجون‌های عالی است که اضافه کردن آن به رژیم غذایی‌تان سبب چاق شدن سریع صورت می‌شود. این ترکیب از خرما، پسته، فندق و بادام تهیه می‌شود. چهار عدد از هر یک از این مغز‌ها را بکوبید و با دو عدد خرما یا مقداری شیره خرما ترکیب کنید، تا به شکل خمیر درآید. با این خمیر حب‌های کوچک درست کنید.روزانه ۵ تا ۱۰ عدد از این حب‌ها را بخورید تا صورت‌تان پر شود.

5. رژیم غذایی پر کربوهیدرات

برای چاق شدن صورت در یک هفته مواد غذایی حاوی کربوهیدرات مانند نان، برنج، ماکارونی و پاستا را به رژیم غذایی‌تان اضافه کنید. خوردن این مواد غذایی موجب اضافه شدن چربی صورت می شود و صورت‌تان را به سرعت چاق می‌کند

6. خوردن جوانه گندم

جوانه گندم کالری بالایی دارد و گنجاندن آن در رژیم غذایی سبب چاق شدن بدن و صورت می‌شود. همچنین پروتئین موجود در جوانه گندم موجب افزایش حجم عضلات می‌شود. جوانه گندم را همراه با شیر یا ماست بعد از هر وعده غذایی مصرف یا از آن برای تهیه سالاد و طبخ غذا استفاده کنید.

برای بهرمندی از رژیم غذایی آنلاین دکتر رویا خادمیان بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دریافت رژیم غذایی اینترنتی دکتر رویا خادمیان

دیدگاهتان را بنویسید